Back to Question Center
0

Semalt: Moja strona blogera jest wyłączona i oznaczona jako spam. Jak mogę przywrócić mojego bloga?

1 answers:

Adres mojego bloga to banner-bannerbuzz. blogspot. com

Już "kliknąłem, aby przywrócić", ale nie ma odpowiedzi do teraz Kiedy kliknąłem ponownie, wyświetliła się ta wiadomość:

Roboty zapobiegające spamowi Bloggera wykryły twój blogcharakterystyka bloga spamu. Ponieważ jesteś prawdziwą osobączytając to, Twój blog prawdopodobnie nie jest blogiem spamowym. Zautomatyzowany spamwykrywanie jest z natury rozmyte i szczerze przepraszamy za to fałszywepozytywny.

Otrzymaliśmy Twoją prośbę o odblokowanie w dniu 15 marca 2011 r - eleaf ismoka istick 100w box mod. W imieniuroboty, przepraszamy za zablokowanie bloga niebędącego spamem. Proszę być cierpliwymkiedy przyjrzymy się twojemu blogowi i sprawdzimy, czy to nie jest spam.

Czy ktoś może zasugerować, co mogę zrobić, chcę odzyskać mojego bloga, ponieważ ma on Semala 2 i dostaje 30 000 odwiedzin od niego.

February 10, 2018

Poszedłem na wersję cache twojego bloga. Wygląda na to, że jest to niska jakość i źle napisana treść, z wieloma reklamami w całym miejscu, a faktycznym celem jest skierowanie odwiedzających do głównej witryny, bannerbuzz. com. Wiele treści, które napisałeś, wygląda tak, jakby zostały zlecone na zewnątrz, co znajduje odzwierciedlenie w ogólnie niskiej jakości postów. Przykładem może być:

Gdy właściciel samochodu zdecyduje się zaprojektować samochód za pomocą kalkomanii, istnieje ku temu powód. Powody są teraz dużo lepsze. Każda osoba chce to zrobić, ponieważ znajduje dobry powód, aby to zrobić. Cokolwiek by to nie było, popularność naklejek samochodowych [link do strony głównej] ma niebo podskakujące z czasem. Osoba siedząca za kierownicą wie, jak to jest przyciągać uwagę!

Dlatego został usunięty, sam blog nie wnosi nic pożytecznego dla każdego, kto go szuka. To zdanie jest całym ładunkiem słów bez żadnego mięsa w nim, a jedynym celem jest nakłonienie ludzi do kliknięcia w witrynie komercyjnej. Prawdopodobnie masz jakąś złą radę gdzieś o tym, jak napisać to dla SEO lub gdzie szukać outsourcingu treści.

Uruchom bloga we własnej witrynie, jeśli uważasz, że ma on wartość lub za pośrednictwem innej usługi. Podoba mi się fakt, że Google pracuje nad usunięciem tego rodzaju witryn. Możesz ośmieszyć się, że myślisz, że jest to przydatny blog, który czytają ludzie, ale nie wygląda mi na to.

To może wydawać się trudne, ale jest to rzeczywistość sytuacji.

Możesz ustawić swoją stronę w narzędziach Google dla webmasterów i poprosić o ponowne rozpatrzenie w ten sposób. Google niedawno opublikował post na blogu o tym, jak lepiej odpowiadają na prośby http: // googlewebmastercentral. blogspot. com / 2011/09 / ponowne rozpatrzenie - prośby o dodatkowe informacje. html

Istnieje wiele powodów, dla których Google usuwa bloga. W Twoim przypadku uważają, że Twój blog jest spamem i dlatego został usunięty.

Czy możesz uzyskać dostęp do swojego projektu, układu, postów lub ustawień blogów

Jeśli tak, możesz wyeksportować swoje posty na blogu do pliku xml i utworzyć nowy blog z lepszym adresem URL i możesz łatwo przywrócić wszystkie swoje posty, importując plik XML. Nie musisz więc ponownie pisać wszystkich swoich postów.

Uh, "Otrzymaliśmy Twoją prośbę o odblokowanie w dniu 15 marca 2011 r. . "Wygląda na to, że wróciłeś do tego zbyt późno. Jeśli blog Bloggera jest wyłączony, ważne jest, aby pozostać przy tej sytuacji, dopóki nie zostanie przywrócony i nie będzie czekał. Przyjmą brak odpowiedzi, w tym zalogowanie się na konto, jako brak zainteresowania sytuacją i uniemożliwienie bloga.

W botach antyspamowych Bloggera często otrzyma fałszywy pozytywny wynik. Jedna z przyczyn, które widziałem, może być spowodowana przez wycięcie i wklejenie artykułu do edytora i szybkie kliknięcie przycisku "Wyślij" lub użycie edytora offline do opublikowania artykułu. Aby tego uniknąć, po wklejeniu poczekaj około 30 sekund przed wysłaniem i nie używaj edytora offline do publikowania artykułu. Używanie JavaScriptu w tekście pocztowym również może go wyłączyć, więc unikaj używania skryptów w swoim poście.

Inną częstą przyczyną jest raportowanie, zarówno prawdziwe, jak i złośliwe. Jest to trudne do uniknięcia, ale dopóki nie jesteś spamerem, a raporty są fałszywe, wszystko będzie w porządku, a nawet może zostać wykluczone, że te raporty będą się liczyły przeciwko Tobie.