Back to Question Center
0

Akcje Semalt "Essentials Google Moja Firma" Każdy Mistrz SEO musi wiedzieć

1 answers:

Wiele firm ma fizyczne biura i witryny e-commerce. Zachęcanie klientówzakup przez sklep fizyczny jest ważny w zwiększaniu przychodów ze sprzedaży. Ponadto, za pomocą procesu Search Engine Optimization (SEO) doZwiększenie ruchu klientów zwiększa wartości sprzedaży - correos de empresas en chile. Google wprowadził funkcjonalną aplikację, która usprawnia zarządzanie firmąinformacje lokalne. Dostęp do aplikacji można uzyskać za pomocą prostego procesu wyszukiwania w Google.

Frank Abagnale, menedżer ds. Sukcesu klienta w firmie Semalt Usługi cyfrowe, zawiera opis aplikacji, aby w pełni korzystać z jej funkcji.

Funkcje aplikacji Google My Business:

  • Użytkownik jest w stanie zarządzać kilkoma lokalizacjami biznesowymi za pomocą jednego pulpitu nawigacyjnego.
  • Właściciel firmy może zmienić nazwisko, adres i godziny pracy firmy.
  • Użytkownik może analizować i odpowiadać na opinie klientów za pośrednictwem aplikacji.
  • Aktualizowanie zdjęć i wpisów jest łatwiejsze dzięki platformie Google+
  • Funkcja analizy wysokiego poziomu poprawia widoczność w Internecie i zaangażowanie klientów.

Przeprojektowana aplikacja Google Moja Firma ma dodatkowe funkcje, które są atrakcyjnedo właściciela firmy. Te dodatkowe funkcje obejmują:

  • Monitoruj, jak firma jest przedstawiana w Google+, Mapach Google i wyszukiwarce Google.
  • Zbadaj analizy wydajności wygenerowane przez Google +.
  • Dostęp do szczegółowych informacji zwrotnych za pośrednictwem opinii klientów i informacji o lokalizacji.
  • Zarządzaj lokalizacjami w dowolnym momencie..
  • Wskazać strefy lokalizacji i adresu pocztowego dla przedsiębiorstw, które mają ograniczone operacje.

Aplikacja na Androida jest dostępna w Google Play. Można również pobrać aplikację na iOSze sklepu Apple App Store. Pobranie lub uaktualnienie aplikacji Google Moja Firma jest bezpłatne. Nowa aplikacja Google Moja Firma łączy się z SEOsłowa kluczowe, aplikacja YouTube i aplikacja Google Analytics, aby zintegrować dane lub informacje potrzebne do zidentyfikowania nowych informacji o lokalizacji.

Zrozumienie Google Moja Firma

Sekcja Przegląd Google Moja Firma przedstawia ważne funkcje aplikacji.Strona pomocy Google Moja Firma zawiera przydatne informacje na temat korzystania z aplikacji. Nie ma żadnych kosztów związanych z korzystaniem z aplikacji. To tylko wymagaczas i wysiłek aktualizacji danych przez użytkownika. Właściciel firmy z kilkoma lokalizacjami powinien nadawać priorytety najważniejszym lokalizacjom na podstawie pieniężnejwartość lub korzyści strategiczne. Lokalizacje można przesyłać pojedynczo lub zbiorczo za pomocą arkusza kalkulacyjnego, jeśli ma więcej niż 10. Firmawłaściciel powinien opracować Konto Biznesowe, jeśli lokalizacje są zarządzane przez kilka osób.

Optymalizacja wyszukiwania lokalnego

Wyszukiwanie lokalne obejmuje proces SEO. Jest bardziej szczegółowy niż podstawowy Google,Bing i Yahoo wyszukiwania online. Wyszukiwanie lokalne generuje wyniki za pomocą systemów mapowania; na przykład Mapy Google, Mapy Apple, Foursquare,Żółte strony i Trip Advisor. SEO poprawia widoczność firmy i ruch klientów online. Obejmuje dystrybucję ważnych danychsetki stron internetowych. Udoskonalenie lokalnego procesu wyszukiwania wymaga zaawansowanej platformy programistycznej, takiej jak Google Moja Firma. To jest główneinternetowa wyszukiwarka na całym świecie. Najlepsza platforma mapowa aplikacji ma kluczowe znaczenie w ulepszaniu lokalnego wyszukiwania lokalizacji biznesowych.

Wniosek

Aplikacja Google Moja Firma jest przydatna w poprawie widoczności firmy w Internecie.Ruchy klientów zawsze będą wysokie w witrynach biznesowych, które mają ogromną obecność online. Głównym celem każdego właściciela firmy jestgenerowanie wysokich wartości sprzedaży od klientów odwiedzających witryny internetowe.

November 23, 2017