Back to Question Center
0

Dlaczego i jak zwiększyć swoje SEO dzięki marketingowi treści i mediom społecznościowym - Tactics From Semalt

1 answers:

Jeśli chodzi o poprawę SEO, nie jest tajemnicą, że treści są królem. TwójTreść strony musi być trafna, informatywna i angażująca dla wyszukiwarek, by rozważyć podniesienie rangi witryny. Przez lata,jednak media społecznościowe również wkroczyły na scenę, a jej sygnały są obecnie wykorzystywane do lepszego pozycjonowania Twojej wyszukiwarki.Widać wyraźnie, że SEO, content marketing i media społecznościowe pracują razem, aby poprawić status strony internetowej Twojej firmy.

Aby to wyjaśnić, można znaleźć pięć najważniejszych wskazówek, wyjaśnionych przez Andrew Dyhan,Menedżer Sukcesu Klienta Semalt ,aby poprawić swoje SEO dzięki content marketingowi i mediom społecznościowym - atomizer short is tick 30w no atomizer.

1. Liczy się zawartość Twittera

Nie tylko zawartość Twojej witryny pomaga Google w indeksowaniu Twojej witryny.Im więcej ćwierkniesz, a im więcej osób udostępni twoje tweety, tym większe masz szanse na awans w rankingu. Ogromna naturaogólnoświatowa sieć oznacza, że ​​do zebrania wszystkich informacji i umieszczenia w systemie, który jest faktycznie dostępny, wykorzystywane są ekstensywne procesy.Roboty Google pomagają w indeksowaniu, a teraz biorą pod uwagę zawartość kont na Twitterze. W związku z tymw pełni wykorzystaj swój Twitter i tweetuj!

2. Rozwijaj swoje platformy mediów społecznościowych, aby uzyskać dobre linki

Ponieważ wyszukiwarki próbują przekazać ludziom istotne informacjekiedy tego potrzebują, polegają na mediach społecznościowych, aby im pomóc. Im więcej linków ma strona, tym więcej pokazuje, że ludzie znajdują tę stronęistotnych. Niestety, wiele osób nadużywało tego w przeszłości i angażowało się w techniki black-hat-SEO, by podnieść swoją pozycję w rankingu.Doprowadziło to do tego, że wyszukiwarki zwracają się do mediów społecznościowych o pomoc..Dziś wyszukiwarki szukają sygnałów społecznościowych, takich jak Facebook, Tweets,Google + 1s, aby zobaczyć, jak dobrze działa Twoja witryna i jak ją odpowiednio uszeregować.

3. Wykorzystaj media społecznościowe, aby zwiększyć swoją wiarygodność

Dzisiaj wyszukiwarki nie patrzą tylko na treść Twojej witryny lub bloga.Patrzą również na wasze platformy społecznościowe. Jak ludzie angażują się w treść, a także ile osób łączywrócić do Ciebie. Jak duża jest także publiczność i wpływ, jaki masz, więc poświęć czas na rozwijanie swojego zasięgujako zwiększenie odbiorców.

4. Publikowanie w Google+ codziennie

Rozwijaj swój profil Google+, publikuj codziennie, a Google będzie z Tobą zadowolony.Dołącz do społeczności i publikuj trafne treści, udostępnij swój profil, bądź aktywny w swoim profilu Google+. Upewnij się, że jesteś treściąUdostępnianie w Google+ to treści, które chcesz indeksować.

5. Wzmocnij i dostosuj swoją grę SEO

Mówiąc o SEO i treści, takie jak słowa kluczowe, opisy meta, altoznaczanie zdjęć i liczba słów na blogu mają znaczenie. Jednak z czasem coś się zmieniło. Wyszukiwarki sąteraz bardziej zależy ci na trafności Twoich treści. Nie chodzi tylko o upychanie słów kluczowych, ale o to, jak skutecznie odpowiedziećpytania, które ludzie zadają. SEO rewolucjonizuje rodzaj treści pojawiających się w Twoich wynikach. Dlatego upewnij się, że twójtreść jest tak stosowna i angażująca, jak to tylko możliwe.

Wniosek

SEO, content marketing i media społecznościowe nie są ze sobą powiązane. Jeśli cokolwiek, oniw miarę upływu lat stają się coraz bardziej powiązane. Wszystkie one pomagają w ulepszaniu SEO i rankingach witryn i powinny być brane pod uwagęrazem w strategiach marketingowych strony internetowej.

November 23, 2017