Back to Question Center
0

Insight To Black Hat Social Media - Semalt Expert

1 answers:

Istnieją dwa rodzaje optymalizacji wyszukiwarki (SEO): SEO White Hat i SEO Black Hat. Media społecznościowe Black Hat pojawiają się w dzisiejszych czasach i zrodziły zaawansowaną erę internetu. Dzieje się tak, gdy Twoje witryny społecznościowe są atakowane przez hakerów i na wiele sposobów są podstępem - install computer network cabling diagram.

Michael Brown, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt wyjaśnia, że ​​niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy dużą, musisz znać Black Hat SEO i media społecznościowe Black Hat. Obu tych praktyk należy unikać, jeśli chcesz prowadzić firmę na całe życie. Podczas gdy różni webmasterzy zaczęli rozpoznawać media społecznościowe Black Hat, wiele informacji na temat tego, jak wpływa to na SEO, nigdy nie zostało udostępnionych .

Wprowadzenie do mediów społecznościowych Black Hat

Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, jakie są media społecznościowe Black Hat. Termin "czarny kapelusz" odnosi się do określonego rodzaju hakerów, którzy stosują nielegalne taktyki SEO. Pozostają zaangażowani w łamanie zabezpieczeń komputera i stwarzają dla Ciebie wiele problemów. Podobnie jak w przypadku Black Hat SEO, media społecznościowe Black Hat mają w dużym stopniu zaszkodzić Twojej obecności w Internecie. Media społecznościowe, w tym Facebook, Twitter, LinkedIn i Google+, dostarczyły nam specjalne wskazówki, jak unikać mediów społecznościowych Black Hat i jak poprawić obecność w Internecie, aby zwiększyć ruch w Twojej witrynie .

Niestety, nie można pozbyć się mediów społecznościowych Black Hat, ponieważ hakerzy i spamerzy wprowadzili różne strategie mające na celu oszukać użytkowników. Próbują wykorzystać witryny społecznościowe ze względu na swoje powody. Chcą poprawić ranking swoich własnych stron internetowych, dając ci jednak czas w Internecie, nawet jeśli uczestniczysz w białych mediach społecznościowych .

Niektóre przykłady mediów społecznościowych Black Hat

Niektóre przykłady mediów społecznościowych Black Hat kupują fałszywych lajków i obserwatorów, a także płacą za subskrypcję YouTube. Jeśli jesteś zaangażowany w udostępnianie hiperłączy do pornografii, bezpieczeństwo Twojej witryny może być zagrożone. Nigdy nie powinieneś używać programów do automatycznego śledzenia na Twitterze i Instagramie. Poza tym powinieneś unikać tworzenia kont mediów społecznościowych z fałszywymi nazwami, aby generować więcej polubień, udziałów i komentarzy. Pisanie negatywnych recenzji na stronach konkurencji nie jest dozwolone w Internecie. W ten sam sposób nie powinieneś pisać pozytywnych recenzji na swoich stronach osobistych lub firmowych, aby przyciągać coraz większy ruch .

Kupowanie fałszywych upodobań, udziałów i obserwatorów nie jest dobrą praktyką. Search Engine Land ujawnia, że ​​na portalach społecznościowych obowiązują surowe reguły i przepisy, które zapewniają, że ich platformy nie są wykorzystywane do nielegalnych działań. Większość ekspertów SEO wie, że serwisy społecznościowe odgrywają istotną rolę w podnoszeniu rangi naszej witryny i generują duży ruch w naszych artykułach. Ale jeśli bierzesz udział w nielegalnych praktykach, Twoja strona nie zostanie zaindeksowana w wyszukiwarkach, a Twoje profile w mediach społecznościowych zostaną zbanowane. Nigdy nie należy optymalizować fałszywych kont i unikać kupowania fałszywych recenzji online. Facebook i Twitter dołączyły niedawno do rąk, aby zamknąć profile, które wyglądają na nieuczciwe i nie mają dobrych zdjęć profilowych .

November 24, 2017