Back to Question Center
0

Jak niebezpieczny jest SEO Black Hat? Semalt Expert Concerns

1 answers:

Wiemy, że wielu webmasterów stosuje techniki SEO w czarnych kapeluszach, aby poprawić pozycję swoich witryn w wyszukiwarkach . Używają wielu metod, aby dotrzeć na szczyt wyszukiwarek i są złe.

Igor Gamanenko, jeden z najlepszych ekspertów od Semalt , udzieli ci wskazówek, jak rozpoznać SEO z czarnymi kapeluszami, aby uzyskać dobrą pozycję na swojej stronie internetowej .

Blackhat SEO

Blackhat SEO to nielegalna technika generowania ruchu w wyszukiwarkach. Wiele linków jest budowanych, a teksty kotwiczące są opracowywane zgodnie z zasadami i przepisami Google - rocket m900 ubiquiti router. Twoja strona internetowa zostanie zbanowana przez wyszukiwarki, jeśli bierzesz udział w technikach SEO czarnego kapeluszu. Możesz zostać ukarany i musisz napotkać wiele problemów związanych ze spamowaniem Internetu. Artykuły na takich stronach są pisane bez zachowania jakości. Ich wiersze zawierają wiele błędów ortograficznych i gramatycznych, a słowa kluczowe są tu i tam używane. W międzyczasie, niektórzy eksperci SEO wykorzystali SEO w czarnych kapeluszach, aby oszukać swoich klientów, takich jak syndiq8.com i blachhatseo.com. Jeśli korzystasz z usług któregokolwiek z tych przedsiębiorstw, możesz nie uzyskać pożądanych rezultatów .

To prawda, że ​​wszyscy użytkownicy internetu doświadczyli spamu e-mailowego. Otrzymujemy e-maile z mylącymi wiadomościami i załącznikami. Unikanie tych e-maili jest ważne. Ponadto nigdy nie powinieneś klikać tych załączników. Spamowanie słów kluczowych, spam w wyszukiwarkach i spam artykułów to trzy główne techniki SEO .

Całe SEO nie jest złe

Wyszukiwarki pilnie obserwują, czy zrobiłeś biały kapelusz SEO lub czarny kapelusz SEO. Ranking Twojej witryny zależy od strategii, które dotychczas stosowałeś. Ważne jest, aby poradzić sobie ze słabościami i pozbyć się black hat SEO, jeśli chcesz poprawić swój biznes w Internecie. Blackhat SEO może polepszyć pozycję Twojej strony, ale nie przyniesie Ci to korzyści, dopóki wyszukiwarki nie będą blokować Twojej witryny w ciągu kilku dni .

To nie wyszukiwarki różnicują dobre strony internetowe i złe strony internetowe. Branża, w której pracujesz, jest pełna doświadczonych projektantów stron internetowych , marketerów i osób z mediów społecznościowych. Możesz chcieć nawiązać kontakt z osobami, które są zgodne z prawem. Ogólnie rzecz biorąc, SEO nie jest złe, ponieważ ma zarówno ciemną stronę, jak i jasną stronę. Ciemna strona jest wtedy, gdy robisz czarny kapelusz SEO, a biała strona jest wtedy, gdy wybierasz białe techniki SEO .

Dla tych, którzy są zaangażowani w techniki SEO w czarnych kapeluszach, sugerujemy, aby unikali tego w dużym stopniu. To dlatego, że ich wysiłki okażą się bezowocne. Ich strony internetowe nie mogą uzyskać dobrej pozycji w rankingu wyszukiwarek i nie mogą generować żadnych potencjalnych klientów.

Nieetyczne praktyki

Eksperci zajmujący się SEO w czarnych kapeluszach są zaangażowani w nieetyczne i nielegalne praktyki. Należy jednak pamiętać, że strony internetowe, które są karane i zakazane przez wyszukiwarki, to nie czarne czapki. Czasami przedsiębiorcy nie rozumieją, jaki rodzaj strategii najbardziej odpowiada ich witrynom.

November 24, 2017