Back to Question Center
0

Jak pozbyć się spamu ze strony Semalt Expert

1 answers:

Wszystkie rodzaje spamu polecającego, boty i pająki są zainteresowane wykorzystaniem przestrzeni serwerowej i stron internetowych WordPress z powodów osobistych. Wygląda na to, że hakerzy są zawsze zajęci oszukaniem webmasterów i wyszukiwarki w taki czy inny sposób. Spam potrzebuje wielu witryn, ale możesz nie być zainteresowany tym, by zrujnować swój biznes - china keyrings designer. Jeśli posiadasz witrynę WordPress, musisz jak najszybciej pozbyć się spamu polecającego, pająków i botów .

Andrew Dyhan, ekspert Semalt , określa, że ​​spam odsyłający to rodzaj spamu, który wpływa na blogerów i witryny WordPress w dużej liczbie. Ponadto dostaje się do konta Google Analytics i żeruje na pozycjach w wyszukiwarkach. Dlatego też blokowanie spamu polecającego jest obowiązkowe, jeśli chcesz rozwijać swoją firmę w Internecie .

Wprowadzenie do odsyłacza polecającego

Docelowy spam skierowany jest zarówno do twoich stron internetowych, jak i kont Google Analytics. Od kilku miesięcy staje się poważnym problemem dla webmasterów. Poprzez fałszywe adresy URL, hakerzy wysyłają do Twojej witryny niskiej jakości ruch, a Twoje szanse na zbanowanie przez wyszukiwarki są wysokie.

Blokuj spam w witrynach WordPress

Powinieneś zablokować spam skierowania nie tylko na koncie Google Analytics, ale także na stronach WordPress. W tym zakresie niezbędne są następujące kroki:

Instalacja rekomendowanych wtyczek antyspamowych

Możesz rozpocząć proces instalacji, instalując kilka wtyczek spamu polecającego na swoich stronach WordPress. Duża liczba wtyczek jest dostępna w Internecie. W przypadku, nie znalazłeś takiej wtyczki na samym WordPress; możesz pobrać go z wiarygodnego źródła i zainstalować na swojej stronie. Sucuri, Spamreferralblock, spam blokujący WP i inne wtyczki mogą być wypróbowane pod tym względem. Wszyscy oni monitorują spam skierowania i usuwają go ze swoich witryn w ciągu kilku sekund.

Skonfiguruj ustawienia

Po zainstalowaniu wtyczki, następnym krokiem jest skonfigurowanie ustawień witryny WordPress. Nie zapomnij włączyć wtyczki przed zamknięciem okna. Celem jest zapewnienie, że wszystkie spam i boty z poleceniami są usuwane i blokowane codziennie, więc powinieneś kontrolować ustawienia i konfigurować je w razie potrzeby .

Sprawdź swoje najnowsze aktualizacje i utwórz niestandardowe bloki

Trzecią i jedną z najpotężniejszych taktyk jest sprawdzenie najnowszych aktualizacji w witrynie WordPress i utworzenie niestandardowych bloków, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zapobiega to nadejściu spamu polecającego, pająków i botów oraz zapewnia bezpieczeństwo witryny w dużym stopniu. Powinieneś zawsze zwracać uwagę na zaktualizowane porady i wskazówki dostarczane przez WordPress. Sprawdź, czy niektóre nowe wtyczki zostały wprowadzone w ciągu ostatnich kilku dni. Powinieneś wypróbować te wtyczki tylko wtedy, gdy masz pewność, że wiele osób już je wypróbowało .

Wyświetl listę zablokowanych stron internetowych

Po wykonaniu powyższych czynności końcowy krok polega na wyświetleniu listy zablokowanych domen i subdomen, aby dowiedzieć się, które witryny otrzymały wiele fałszywych widoków. Aby wyświetlić pełną listę, przejdź do swojego konta Google Analytics i sprawdź szczegóły tam .

November 24, 2017