Back to Question Center
0

Jak usunąć ruch związany z rozsyłaniem spamu Analytics - Wyjaśnione przez Semalt Expert

1 answers:

Każdy marketer cyfrowy miał problemy z usunięciem spamu polecającego. Spam polecający powoduje ingerencję w dane Google Analytics. Kończą się dane witryny, które są nieprawidłowe lub nie mają spójności w ich przepływie danych. Każdy webmaster powinien usunąć spam odsyłający, aby uzyskać wiarygodne informacje na temat ruchu w witrynie . Na przykład Darodar jest powszechnym źródłem odwiedzin. Możesz usunąć spam odsyłający ze swoich danych Google Analytics. Większość wysiłków związanych z optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych nie powiodła się z powodu kiepskiego kierowania i ruchu z ekologicznych botów. Możesz usunąć spam z poleceniami z tych domen i sieci. Istnieje również ogromna potrzeba udoskonalenia wyszukiwań wprowadzanych w witrynie.

Ten artykuł SEO dostarczony przez Artem Abgarian, najlepszego specjalistę od Semalt , może sprawić, że Twoja strona pozostanie wolna od spamu polecającego.

Pozbycie się spamu polecającego

Webmasterzy mogą usuwać spam polecający ze swojego ruchu w witrynie. Google Analytics ma domenę, która pomaga usunąć spam odsyłający z jego pulpitu nawigacyjnego. Każda osoba obsługująca witrynę e-commerce powinna mieć w tym celu konto Google Analytics. Na karcie administratora zazwyczaj można zablokować ruch pochodzący z niektórych domen. W tym menu możesz wykluczyć cały ruch pochodzący z robotów i robotów. W niektórych przypadkach może być dostępny fałszywy ruch pochodzący z firmowej sieci internetowej. Możesz wykluczyć takie adresy IP, które mogą być kierowane na te osoby.

W tym menu można uniknąć niektórych serwerów ruchu IPA. Ruch spamu pochodzący z tych źródeł może zawierać złośliwe oprogramowanie, które może sprawić, że całe ćwiczenie będzie bardzo trudne do kontrolowania. Może również istnieć lista nazw hostów, które mogą powodować niepożądany ruch. Usunięcie tych nazw hostów może doprowadzić do pułapki. Google Analytics ma możliwość wykluczenia spamu ze stron docelowych, które zawierają spam.

Zwiększ obecność sieci

W Search Engine Optimization, domain authority jest istotną cechą, którą większość webmasterów próbuje wykonać. Twoja domena powinna mieć uprawnienia w niszy docelowej. Istnieją również inne liczne techniki, które ludzie wykorzystują, aby ich domena zdobyła władzę. Niektórzy webmasterzy mogą wykonywać takie techniki, jak licznik Search Engine Optimization (SEO). Twoje zewnętrzne posty gości mogą pojawiać się jako spam w niektórych innych danych witryn. Ważne jest, aby zwiększyć swoją obecność na stronie w tym zakresie. Możesz także sprawić, że przeglądanie tych osób będzie wydajne. Bezpieczna strona internetowa może łatwo wspinać się po drabinie wyszukiwarek.

Wniosek

Większość marketerów cyfrowych ma problem z eliminacją ruchu z witryn odsyłających ze swoich danych Google Analytics. Są to fałszywe wizyty w Internecie, które wydają się pochodzić z domen takich jak Darodar. Możesz usunąć spam odsyłający, ucząc się kilku metod kontrolowania tego ruchu. Ta wskazówka dotycząca SEO może pomóc w stworzeniu udanej witryny e-commerce, która jest wolna od tego rodzaju ruchu. Webmasterzy używają bliskiej obecności w Internecie, aby zapewnić, że ich strony internetowe pozostają blisko wyszukiwarek SERP. Podczas procesu pozycjonowania stron internetowych jest bardzo ważne, aby usunąć spam odsyłający z danych witryny Source .

November 24, 2017