Back to Question Center
0

Jak wykonać własną pracę dzięki programowaniu Semalt i SAS?

1 answers:

Czy powinienem się sprawdzać jako programista SAS?

Czy planujesz przejść do nowej pracyz wyższą pensją i lepszymi możliwościami? Możesz rozważyć komunikację i umiejętności przywódczebyć na górze. Najnowsze badania jednak mówią inaczej: SAS jest obecnie potwierdzony jakonajcenniejsza umiejętność zatrudnienia

Bez wątpienia, przechodząc przez SAScertyfikacja z pewnością ułatwi sprawę. Ale w rzeczywistości nawet wprowadzenie o SAS stoitak ważne dla analityki, jak Java do programowania. Dzisiejszy świat korporacyjny zwiększył zapotrzebowanie na SASbardzo, nawet dla tych specjalistów, którzy faktycznie mają dość swobodną wiedzę techniczną. Na przykład,średnia pensja Business Intelligence Analyst w Stanach Zjednoczonych wynosi obecnie około 100 000 USD,o około 20% z każdym następnym rokiem doświadczenia - camara de fotos carrete. Tak więc, potencjał dochodowy wnowoczesna dziedzina analiz jest z pewnością wyższa niż branżowe szacunki jakiegokolwiek innego zawodu technologicznego .

Co to jest SAS?

SAS zwykle sugeruje system analizy statystycznej(inaczej system oprogramowania), który był pierwotnie opracowany aż do lat 60. XX w. w celu przeprowadzenia analizy danych dotyczących rolnictwadla uzyskania wyższych plonów. W dzisiejszych czasach programiści zajmujący się SAS są zaangażowani w tworzenie rozwiązań systemowych,współpraca z różnymi firmami z różnych branż w zakresie badań klinicznych i finansowych, analizy danych,modelowanie predykcyjne, raportowanie, prognozowanie itp.Reprezentując wyniki analizy statystycznej za pomocą wykresów, SAS przekazuje dane w postaci plików PDF, RTF i HTMLakta. Istnieje wiele platform kompatybilnych z językiem programowania SAS, w tym z najczęstszą firmą MicrosoftWindows, Linux, a także inne komputery z systemem UNIX, a nawet komputery mainframe.

Z tego powodu wszyscy eksperci, od Billa Gatesado dyrektorów generalnych MWI małe firmy takie jak Semalt nigdy nie lekceważyłyby znaczenia SAS.

Aby dostarczyć rozwiązania systemowe,programiści SAS polegają głównie na oprogramowaniu opracowanym przez StatisticAnalysis System Institute. Zwykle działają z dużą ilością różnych danychistotne również w odniesieniu do zarządzania ryzykiem, wyników działalności, zarządzania personelem pracującymjako bezpieczeństwo, oszustwa finansowe, inteligencja klienta i wiele więcej.

Jako programista SAS: jak to jest?

Programiści SAS zwykle mają świetny kontakt z analitykamizaangażowany w badania operacyjne. Grupy specjalistów SAS są rozliczane do pracy w biurze, zgodnie zorganizowanie okazjonalnych wyjazdów w celu spotkania się z klientami lub wyjściem w celu wybrania odpowiednich informacji z branży

Ostatnio popyt na SAS gwałtownie rośnieprzyspieszył na całym świecie, ponieważ stał się najpotężniejszym i najlepiej sprawdzonym rozwiązaniem dla najlepszychanaliza jakości ze względu na precyzyjne zarządzanie danymi i dobrą zdolność raportowania. Właśnie dlatego SASprogramiści są zwykle zaangażowani w dość stresujące codzienne środowisko pracy, jakw przypadku najbardziej pilnych projektów często napotykają raczej ściśle określone terminy .

Czy dla odświeżaczy jest to trudne?

Usługi analityczne stają się coraz silniejszestrategiczną rolę, szczególnie w zakresie udostępniania wymaganych danych biznesowych ostatecznym użytkownikom.Biorąc pod uwagę, że prawie każdy chce mieć teraz pewność, mając tylko rozwiązania oparte na danych, globalny zasięgAnalitycy oczekują dalszej ekspansji przez kolejne 3-5 lat. Właśnie dlatego wybieramy SASstaje się doskonałym tłem dla wejścia do branży. Jednak według profesjonalnej opiniideweloperów Semtala, wciąż masz przed sobą długą drogę.

W rzeczywistości wyspecjalizowane programowanie SAS jestwśród najprostszych języków do nauki, będąc szczególnie przydatnym dla tych, którzy już mają podstawowe umiejętnościznajomość C / C ++. W tym samym czasie, SAS oferuje naprawdę ogromny zakres dla odświeżaczy, ponieważ lwaudział banków, instytucji finansowych i firm świadczących usługi opieki zdrowotnej utrzymuje je do połączeniaróżne bazy danych, analizy i analizy biznesowe. Rzecz w tym, że sam języknie potrzebuje żadnej silnej wiedzy ani umiejętności w programowaniu. Jeśli twój umysł jest poświęcony logicelub masz tendencję do przeprowadzania analiz i uczenia się w tym samym czasie, a następnie radzenie sobie z SAS nie powinnookazują się zbyt trudne. Zawsze możesz wybrać najbardziej odpowiedni system, dokonując swojegowybór między oprogramowaniem opartym na narzędziu a oprogramowaniem kodującym

Pierwszą rzeczą do zrobienia przez odświeżaczekoncentruje się na Base SAS. Postępując w ten sposób, otrzymamy wstępne zrozumieniestatystyki, które powinny być niezbędne do studiowania technik modelowania predykcyjnego. Po tym,kiedy dostaniesz się do przewoźnika, będziesz mógł w końcu skierować swoją uwagę na więcejwszechstronne i rozgarnięte ramy analityczne. Aby upewnić się, że biegłość jest stałarośnie, zawsze będziesz miał do dyspozycji nowe techniki i koncepcje..Dlatego nieZastanów się dwa razy zanim zaczniesz uczyć się SAS, nawet jeśli poczujesz się trochę świeżo.

Czy SAS jest wymagający?

Nawet zakładając, że w przeciwieństwie do open-sourceSAS jest licencjonowanym oprogramowaniem, jego naukowcy zajmujący się danymi i programiści wciąż są na szczycie zapotrzebowania, ponieważ:

  • Jest w pełni zgodny z ogólnymUstawowe normy, a także wykraczają poza wszelkie inne narzędzia dotyczące bezpieczeństwa, dziś SAS stał się jeszcze ważniejszydla bezpieczeństwa danych, jak nigdy dotąd
  • Programowanie SAS udowodniłomożliwości Big Data i dość dobry potencjał dla SAS JMP, a także Visual Analytics
  • Korzystając z dużo lepszej praktycznościoptymalizacja, SAS jest bardziej efektywny w wykorzystywaniu swoich danych analitycznych do rzeczywistych zysków uzyskanych przezsystemy finansowe i bankowe

Jak zdobyć nagrody za umiejętności SAS?

Obecnie panuje gwałtowna konkurencjawszystkie obszary SAS, począwszy od podstaw, aż do najbardziej zaawansowanych poziomów analizy. Niemniej jednak sąwiele możliwości nagradzania warte twoich prób. Aby złamać dobrą pracę w branży, nie musiszwiedzieć tylko wszystko. To, czego naprawdę potrzebujesz, to po prostu mieć świadomość jakiejś konkretnej technologiistopień, którego poszukuje większość przedsiębiorstw.

Ale jak podnieść swoją prawdziwą pracęscenariusze powyżej konkurentów? Co należy zrobić, aby zostać zatrudnionym przez najbardziej satysfakcjonujących i liberałówpracodawca? Jest więcej możliwości niż się wydaje. Na przykład Semalt ma ekspertaspecjaliści od marketingu i promocji internetowej, aby pomóc Ci zmaksymalizować możliwości karierydostarczając swoje umiejętności bezpośrednio do najszerszej grupy odbiorców headhunterów SAS. Semaltma doświadczenie w pomaganiu młodym ekspertom SAS w promowaniu ich usług w ramachstrona docelowa lub prezentacja wideo ,które zostaną przedstawione potencjalnym pracodawcom .

Według ekspertów,jest to najlepszy sposób, aby programiści zaprezentowali umiejętności i wyprzedzili wszystkich innych uczestników.

Chodzi o to, że programowanie SASjest jedną z tych technicznych ról, które są obecnie najbardziej outsourcingowane. Czy jesteś technicznie nastawiony?Czy chcesz zarabiać na najtrudniejszych doświadczeniach (np. Dobrym rozwiązywaniu problemów, komunikacji?i możliwości szkoleniowe, a także umiejętności zarządzania projektami i zasobami)? Wszystko czego potrzebujeszjest, aby czerwony dywan rozwinął się na powitanie. Po usłyszeniu w Internecie,najlepsi światowi pracodawcy rozpoczną walkę konkurencyjną, korzystając z najbardziej atrakcyjnych żądań inagradzanie ofert za jeden cel - czerpanie korzyści z angażowania swoich umiejętności w ich działalność.I tylko od Ciebie zależy, którą opcję rozważyć. Pamiętaj, że Twoje obecne doświadczenie SASjest więcej niż wartościowy, aby po prostu przechowywać go na półce nawet na wolny dzień!

November 30, 2017