Back to Question Center
0

Marketing partnerski YouTube wyjaśniony przez Semalt Expert

1 answers:

YouTube jest skutecznym sposobem na marketing partnerski. Każdego miesiąca,internauci oglądają co najmniej 6 miliardów godzin filmów w serwisie YouTube. YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką na świecie. Ta strona maponad 1 miliard aktywnych użytkowników. Dociera do szerszej publiczności niż jakakolwiek sieć kablowa. Dlatego marketing partnerski przez YouTube jestatrakcyjne przedsięwzięcie biznesowe

Alexander Peresunko, menedżer ds - help with computer problems. Sukcesu klienta w firmie Semalt Digital Services, dzieli się swoimi doświadczeniami z affiliate marketingu YouTube.

Co to jest marketing partnerski YouTube?

Marketing partnerski YouTube obejmuje tworzenie treści wideo iilustrujące linki partnerskie w opisach filmów. Celem linków jest skierowanie ruchu użytkownika do podmiotu stowarzyszonegoLądowisko. Linki mogą również skierować użytkowników do formularza rejestracji e-mail w celu promowania usług lub produktów partnerskich.

Użytkownicy angażujący się w marketing afiliacyjny

Wszyscy użytkownicy YouTube mogą angażować się w marketing partnerski. Użytkownicy, którzy się rozwijająSkuteczne treści w serwisie YouTube mają kilka ofert partnerskich dotyczących opisów filmów. YouTube jest popularną siecią wśród treściprogramiści i użytkownicy. Istnieją dwie kategorie marketingu podmiotów stowarzyszonych. Pierwsza kategoria obejmuje przypadkowych sprzedawców. Te poważnetwórcy treści wskazują linki partnerskie od czasu do czasu w swoich filmach na YouTube. Używają affiliate marketingu do generowaniaczęść ich dochodów. Deweloperzy mają inne źródła przychodów; na przykład wyświetlenia reklam i treści sponsorowane. Druga kategoriaangażuje profesjonalnych sprzedawców. Używają kanału YouTube do generowania prowizji partnerskich wyłącznie. Marques Brownlee (MKBHD)to jedna witryna YouTube, która zawiera linki partnerskie Amazon, aby usprawnić proces SEO.

Poziomy dochodu z YouTube Affiliate Marketing

Aktywni użytkownicy YouTube mogą zarabiać miliony dolarów z ruchugenerowane przez linki partnerskie..Marketingowcy afiliacyjni, którzy nie są poważni w rozwijaniu popularnych treści, mogą uzyskać zerowy lub nawet minimalny poziomzwraca. Przychody z procesu SEO w YouTube zależą od wyświetleń, ofert i ścieżek użytkowników. Niektóre treści nigdy nie mogą przejśćwirusowy. Deweloper będzie jednak nadal mógł zarabiać. "Konfigurowanie BlueHost" to przykład filmu, który nie może być wirusowyna YouTube. Ale treści mogą przyciągnąć ruch użytkowników z wyszukiwarek. Film będzie generował wystarczające dochody, jeśli będzie w rankinguzadowalająco w wyszukiwarkach. Użytkownicy są odpowiednio ukierunkowani ze względu na silne słowo kluczowe. Ponadto oferta zapewniasilna opłata za polecenie

Korzyści z marketingu stowarzyszonego YouTube

Proces SEO działa na YouTube, ponieważ platforma mamiliardy aktywnych użytkowników na całym świecie. Treści wideo odnotowują wysokie tempo wzrostu w YouTube. Do 2019 r. Około 80% internetutreść będzie wideo. Twórcy filmów na YouTube będą mieli wiele wyświetleń i wysokie przychody. Sektor wideo jest ograniczonykonkurencji ze względu na unikalne treści, które przyciągają niszową widownię. YouTube ma stabilny algorytm wyszukiwania. Stąd zawartośćprogramiści są pewni uzyskania ruchu z procesu SEO. Twórcy treści mogą zdobyć lojalnych odbiorców w YouTube. Użytkownicy mająmożliwość subskrybowania kanałów YouTube. Otrzymają nowe filmy z kanałów, nawet jeśli programiści nie zaangażują się w wideopromocje. Proces SEO jest prosty, ponieważ 55% wyszukiwań w Google generuje filmy z YouTube.

Wyzwania związane z marketingiem stowarzyszonym w YouTube

Użytkownicy preferują treści wysokiej jakości. Aby proces SEO był skuteczny,programiści muszą produkować atrakcyjne filmy. Pewne treści niszowe są trudne do opracowania. Na przykład filmy inżynierskiedo produkcji wymagają wysokich umiejętności i zasobów. YouTube ma ograniczenia dotyczące łączenia użytkowników tworzących spam. Niektóre typowe tematynie może przyciągnąć wystarczającego ruchu w YouTube. Dzieje się tak ze względu na wielu programistów, którzy generują treści.

Wniosek

Zaleca się, aby twórcy treści korzystali z platformy YouTubedla celów SEO i affiliate marketingu. Istnieje minimalna konkurencja dla programistów, którzy stale generują wysokiej jakości wideozawartość.

November 22, 2017