Back to Question Center
0

Marketing w Black Hat i dlaczego to ważne, aby tego uniknąć - Ćwicz od Semalta

1 answers:

Black Hat SEO to jedna z najniebezpieczniejszych technik marketingowych. Napełnianie słów kluczowych, kupowanie linków i obserwatorów, obracanie artykułów i klikanie reklam nigdy nie jest dozwolone przez wyszukiwarki . Niestety, wielu webmasterów jest zaangażowanych w SEO w czarnych kapeluszach i nawet nie wie, że ich strony zostaną ukarane lub zbanowane przez Google, Bing i Yahoo.

Michael Brown, ekspert Semalt , stwierdza, że ​​jeśli ciągle otrzymujesz niechciane wiadomości e-mail i są podstępni przez znajomych z mediów społecznościowych, nadszedł czas, aby zmienić swoje strategie marketingowe. Jeśli odmówisz usunięcia klauzuli opt-out z bazy danych lub strony głównej twojej witryny, prawdopodobnie będziesz postępować wbrew przepisom Federalnej Komisji Handlu .

Nie bądź naiwny

Jeśli jesteś naiwny, możesz nie osiągnąć sukcesu w Internecie - portable monitor with battery. Podczas gdy strategie SEO w czarnych kapeluszach i taktyki mediów społecznościowych mogą doprowadzić wyszukiwarki i Facebooka do blokowania twoich profili, są szanse, że zostaniesz postawiony za kratkami, jeśli ciągle będziesz stosował strategie SEO w czarnych kapeluszach. Dlaczego nie wybrać biały kapelusz SEO, który jest o wiele lepszy i lepszy sposób, aby uzyskać doskonałą pozycję w wyszukiwarkach. Poznaj zasady i warunki, które otaczają marketing e-mailowy i ćwicz je z wielką starannością .

Unikaj zbierania Craigslist

Ważne jest, aby unikać zbierania craigslist w dużym stopniu.Wiele praktykujący SEO wiedzą, że ich firmy nie mogą przetrwać w Internecie bez solidnych i wydajnych technik optymalizacji wyszukiwarek. Craigslist wydaje się idealnym celem, ale jest to nie tak, jak celujesz, ponieważ możesz utracić swoją reputację w Internecie: od kilku do kilkudziesięciu stron jest indeksowanych każdego dnia, a wyszukiwarki mogą szybko ocenić, kto jest celem craigslista. Nie powinieneś zapominać, że Craigslist ma dedykowany zespół prawników, którzy są po to, aby rozwiązać wszystkie problemy prawne, więc powinieneś unikać ich kierowania .

Nie kupuj list e-mail

Wiele osób, które są zaangażowane w black hat SEO kupować listy e-mail od różnych sprzedawców i rynków. Zaufaj mi, to nie jest dobra praktyka i może zrujnować twoją stronę w Internecie. Dlatego ważne jest, aby unikać kupowania list e-mailowych nawet wtedy, gdy ich koszt jest tani. Zamiast tego należy zachęcać ludzi do zapisywania się do biuletynów i aktualizacji za pośrednictwem legalnych sposobów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy małą firmę, nie kupuj list e-mailowych i marketingowych z nieznanych źródeł. Zamiast tego należy tworzyć listy i wysyłać wiadomości e-mail do klientów i firm jeden po drugim .

Nie bądź podstępny

Powinieneś zawsze pamiętać, że nie ma skrótu do sukcesu. Tak więc, nie ma potrzeby, aby być trudnym w Internecie, jak wyszukiwarki mogą łatwo złapać w pułapkę. Zamiast tego należy wybrać strategie SEO białego kapelusza, aby przyciągnąć ruch do Twojej witryny. Zwiększ liczbę subskrybentów za pośrednictwem legalnych i legalnych źródeł. Krótko mówiąc, nie powinieneś myśleć, że oszukanie wyszukiwarek lub mediów społecznościowych może Cię uratować online, ponieważ tak nie jest.

Jeśli chodzi o SEO i marketing e-mailowy w czarnych kapeluszach, powinieneś znać podstawy tego, dlaczego należy ich unikać. Nie kupuj adresów e-mail od nikogo i nigdy nie kręć artykułami, aby zapewnić bezpieczeństwo i bezpieczeństwo witryny .

November 24, 2017