Back to Question Center
0

Najgorętsze trendy SEO w 2017 roku: Insight From Semalt

1 answers:

W 2017 r. Pojawiły się nowe trendy w zakresie optymalizacji wyszukiwarek. Ta zmiana następujeogłoszenie nowych kryteriów algorytmów opracowanych przez Google. Ta zasada nadaje większą wagę aspektom SEO, takim jak jakość treści itrafność oraz inicjatywy przyjazne dla urządzeń mobilnych - ïƒîºî±ïƒî¼îµî½î± ï‡îµî¹î»î· î±î¹ï„î¹î±. W tym samym czasie, stare taktyki, takie jak wypychanie słów kluczowych, zostały uznane za czarny kapelusznarzędzia, które powodują kary.

Nik Chaykovskiy, ekspert firmy Semalt Usługi cyfrowe dają pewne pomysły SEO, które mogą sprawić, że Twoja strona będzie szybko ranga w tym roku.

1. Oczekuj ciągłego nacisk na telefon komórkowy

Google udostępnia witryny dostosowane do urządzeń mobilnych. W ciągu ostatnich dwóch dekadTelefony komórkowe powoli zastępują komputery podczas przeglądania Internetu. Od 2015 roku Google ogłosił, że witryny przyjazne dla urządzeń mobilnychbędą kryteriami oceny witryny przez Google. Co więcej, strony internetowe, które nie mają mobilnej przyjazności interfejsu, otrzymująkara za uzyskanie niskich poziomów. Google wyjaśniło również, że wkrótce podzieli indeksowanie witryn mobilnych i stacjonarnych. Dlaz tego powodu witryny budujące osoby powinny sprawić, że będą przyjazne dla urządzeń mobilnych, zoptymalizują wyszukiwanie w telefonach komórkowych i zwiększą szybkość reakcjiStrona. Indeks mobilny sprawi, że takie strony będą miały wysoką pozycję.

2. Spodziewaj się, że więcej stron zacznie przyśpieszać strony mobilne (AMP)

Od 2015 r. AMP to trend, jeśli chodzi o optymalizację stron internetowychdla przeglądarek mobilnych. Od czasu przejścia na inicjatywę przyjazną mobilności, AMP jest jednym ze sposobów upewnienia się, że strona internetowa ma UEO..AMP ładują się do 5 razy szybciej i jednocześnie oszczędzają zużycie danych do 8 razy w stosunku do normalnego sposobu korzystania z Internetu.

3. Znaczenie optymalizacji User Experience (UEO) wzrośnie

Google doradza online marketerom i twórcom stron internetowych, aby położyć większy naciskna budowaniu wysokiej jakości stron internetowych. Google opiera się na takich czynnikach jak prostota, łatwość użycia, nawigacja i dostępność. Witryna powinna daćużytkownik ma dobre doświadczenia z przeglądaniem, aby zająć pierwsze miejsce w wyszukiwarkach.

4. Wyszukiwanie głosowe rośnie

Wyszukiwanie głosowe staje się jedną z metod przeprowadzania wyszukiwania.Oprogramowanie takie jak Siri, Cortana i Google Now używa poleceń głosowych do umieszczania zapytań w wyszukiwarce. Twórcy stron internetowych powinni ryzykowaćw tej nowej dziedzinie, szczególnie w związku z rozwojem urządzeń korzystających z Internetu, takich jak smart TV.

5. Content Is Now Search Intent-Focused

SEO jest ukierunkowane na badania słów kluczowych. Jednak Google jest teraz zorientowany na wyszukujących.Google będzie klasyfikować treści, które cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców. Parametry takie jak współczynnik odrzuceń, czas zaangażowania i odwiedzane stronyBędą to jedne z czynników wyższej pozycji na stronach wyników wyszukiwarki Google (SERP).

Wniosek

Jako marketer cyfrowy należy zachować czujność i gotowość do nadążania zazmiany. W tym roku kilka poprawek zostało wprowadzonych przez większość wyszukiwarek. Od zmian AMP do SEO na urządzeniach mobilnych. Te zmianywprowadziliśmy kilka trendów, aby zmienić tradycyjną praktykę wyszukiwarek. Podążając za wskazówkami wymienionymi powyżej, można być gotowym nazmiany wynikające z otrzymania dobrego rankingu w wyszukiwarkach.

November 23, 2017