Back to Question Center
0

Poradnik Semalt: Jak wygląda zły SEO Hat i jak tego uniknąć?

1 answers:

Twoja firma jest twoją egzystencją i nie powinieneś angażować się w nielegalne rzeczy, które mogą zrujnować twoją reputację w Internecie. Zatrudnianie specjalisty od SEO jest dobre, ale powinieneś upewnić się, że nie stosuje on strategii black hat SEO, aby uszeregować twoją stronę w wyszukiwarkach . Jednym z głównych błędów, jakie popełniają ludzie, jest to, że wydają dużo pieniędzy na firmy SEO, nawet nie wiedząc, czy ich witryny otrzymują fałszywy ruch lub trafienia zgodne z prawem .

Michael Brown, główny specjalista Semalt , omawia tutaj, jak uniknąć tego niebezpiecznego błędu .

Spinningowanie i czarny kapelusz SEO

Bezpiecznie jest powiedzieć, że treść i czarny kapelusz SEO są ze sobą powiązane - traditions and holidays in peru. Zawracanie treści oznacza, że ​​używasz czyjś artykuł bez zmiany słów i znaczeń. W ostatnich miesiącach wprowadzono wiele programów i programów, które ułatwiają pisarzom obracanie treści. Pozwólcie, że powiem wam, że jest to praktyka SEO w czarnym kapeluszu i nie może dać pożądanych rezultatów. Jeśli wypychasz słowa kluczowe i kręcisz je regularnie, są szanse, że Twoja strona zostanie zbanowana lub ukarana przez wyszukiwarki, szczególnie Google.

Czy czarny kapelusz jest zły?

Niestety, czarny kapelusz SEO nie daje żadnych korzyści. Nie jest źle, dopóki nie będziesz zależał od zarobków Twojej strony, ale jeśli chcesz rozwijać swoją firmę w Internecie, nigdy nie powinieneś zaangażowany w strategie SEO dotyczące czarnych kapeluszów.

Istnieje wiele smaków black hat SEO, a eksperci wiedzą, co zrobić, aby poprawić pozycję wyszukiwarki na stronie internetowej. Niezależnie od tego, czy używasz go do domeny podstawowej czy poddomeny, czarny kapelusz SEO nie jest dobry, aby przejść za wszelką cenę. Nie powinieneś tworzyć nieadekwatnych linków wstecznych i nigdy nie powinieneś wypychać słów kluczowych, ponieważ może to w krótkim czasie zablokować twoją stronę .

Przepisywanie artykułów nie jest dobre

Podobnie jak obracanie treści, przepisywanie artykułów nie jest dobrą praktyką. Zaobserwowano, że studenci angażują się w prace niezależne i starają się przepisać wiele artykułów ze względu na pieniądze. Nie wiedzą nawet, jak uniknąć plagiatu i błędów gramatycznych na swoich postach. Jeśli zlecasz na zewnątrz pracę związaną z pisaniem treści, powinieneś upewnić się, że pisze on wyjątkową treść i nie ma błędów gramatycznych lub ortograficznych. Plus, ich angielski powinien być na miarę, jeśli twoim celem jest międzynarodowa publiczność. Proste przepisywanie jest surowo zabronione przez Google i inne wyszukiwarki. Dlatego powinieneś upewnić się, że przekazujesz odbiorcom coś sensownego i przydatnego do czytania. Spróbuj zaangażować ich w treści informacyjne i unikaj plagiatu swojej pracy .

Ostatnie przemyślenia

Nie ma nic lepszego niż posiadanie strony internetowej o wysokiej jakości treści i doskonałej pozycji w wyszukiwarkach. Ale do tego trzeba by ciężko pracować i zwracać większą uwagę na jakość treści, jak również na techniki SEO. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy jesteś nowicjuszem, nigdy nie powinieneś kopiować artykułów innych osób i nie angażować się w praktyki SEO w czarnych kapeluszach .

November 24, 2017