Back to Question Center
0

Semalt: 8 taktyk SEO, które mogą zniszczyć twój biznes

1 answers:

Za każdym razem, gdy angażujesz firmę SEO w nowy projekt, musisz zwracać uwagę na swoje praktyki etyczne, szczególnie w odniesieniu do taktyk czarnego kapelusza. Praktyka SEO w czarnych kapeluszach przynosi w dłuższej perspektywie jedynie niską wartość Twoim kampaniom SEO.

Igor Gamanenko, menedżer sukcesu klienta Semalt , wyjaśnia w tym artykule 8 wspólnych, czarnych taktyk, że klienci powinni zawsze trzymać się z dala od:

1 - modelos oculos sol ray ban. Spinning Artykuł

Obejmuje korzystanie z oprogramowania w celu uzyskania szeregu odmian oryginalnego artykułu. Jest to możliwe dzięki zamianie słów z ich synonimami w całym artykule. Oprogramowanie gwarantuje mnóstwo artykułów, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się skuteczne. Jednak artykuły te są w dużej mierze niespójne i mają niską wartość. Często prowadzą one do wysokich kar w wyszukiwarkach . Spinning artykułów spowoduje, że Twoja strona zostanie zbanowana na dobre, nie wspominając o niekorzystnej pozycji w rankingu wyszukiwarek .

2. Odtwarzanie audytów witryn

Audyt witryny w istocie sprawdza ogólny stan zdrowia witryny, a także zmniejsza słabości, które mogą skutkować niską pozycją w rankingu wyszukiwarek. Strona internetowa zawsze będzie mieć niespójności, zwłaszcza po przeprojektowaniu. Zmniejszenie znaczenia audytu internetowego skutkuje dużymi stratami w dłuższej perspektywie, ponieważ jego słabych punktów nie można zdiagnozować bez audytu .

3. Przekazywanie katalogu

Przesyłanie katalogów zawsze musi odbywać się w kontrolowanym środowisku. Zasada "więcej jest lepiej" musi zostać usunięta z okna, aby uniknąć wysyłania katalogów ze spamem o niskiej wartości, które gwarantują zranienie ranking strony .

4. Google go nie złapie

Czasami firmy SEO nie doceniają możliwości wyszukiwarek takich, jak Google. Gigant technologiczny ma mnóstwo inżynierów i systemów do oznaczania taktyki SEO dla wszystkich czarnych czapek, a cena, którą płacą właściciele stron internetowych, gdy zostanie wykryta, jest kosztowna. Witryna internetowa może zostać natychmiast zindeksowana lub zdewaluowana .

5. Wszystko na pierwszym miejscu Ranking

Marketingowcy SEO mają obsesję na punkcie rankingów. Chociaż te rankingi są ważnym składnikiem SEO, ostatecznym celem powinna być zawsze konwersja ruchu internetowego na sprzedaż. SEO to inwestycja, która musi przynosić zyski firmie, dlatego marketerzy powinni nadać priorytet wartości słowa kluczowego .

6. Gwarantowane rankingi

Wiele firm padło ofiarą tego. Istnieje urok pozyskiwania usług SEO i płacenia po osiągnięciu pożądanego rezultatu. Mimo to może padać ofiarą słów kluczowych o niskiej wartości, które nie przyciągają rynku docelowego do Twojej witryny. Takie firmy również spamują twoją stronę w celu szybkiego znalezienia się w rankingu .

7. Kupowanie tanich artykułów

Nie jest konieczne kupowanie tanich i najprawdopodobniej tanich artykułów online, podczas gdy sam możesz napisać artykuły o lepszej jakości. Pamiętaj, że treść jest królem i musisz budować swoją markę dzięki dokładnej i wysokiej jakości treści. Napisz treść samodzielnie lub zatrudnij specjalistę, który może produkować wysokiej jakości treści .

8. Strony drzwi

Strony przejściowe umożliwiają stronom internetowym optymalizację każdej strony za pomocą określonej frazy słowa kluczowego. Te drzwi kierują użytkowników do strony głównej domeny i mają frustrujący wpływ na użytkowników witryny. Co więcej, są to artykuły o niskiej jakości, a Google w najmniejszym stopniu znajduje strony manipulacyjne. Zbyt duże wykorzystanie tej taktyki prowadzi do niższych rankingów, a nawet kar.

November 24, 2017