Back to Question Center
0

Semalt: Cztery powody, dla których firmy usług IT powinny mieć blog

1 answers:

Istnieje wiele firm usług IT, które cieszą się powodzeniem w świecie biznesu,ale z jakiegoś powodu tylko garstka ma bloga na swoich stronach internetowych. Wiele ITfirmy usługowe stosują się do tradycyjnych technik sprzedaży lub uważają, że jest to zbyt trudnei czasochłonne prowadzenie bloga. Jednak te firmy, które prowadzą firmęblog ostatecznie będzie czerpać korzyści z tego. Julia Vashneva, sukces klientaKierownik Semalt Digital Services wyjaśnia, jakie korzyści dla blogerów przynosi blog przedsiębiorstwom IT .

Podkreślanie wyjątkowości usług

Content marketing jest ważnym elementem rozwoju biznesu na całym świecie.Wiele firm robi zakupy cyfrowe i mobilne, więc marketing treści stał sięniezbędne do generowania leadów i różnicowania. W tym samym czasie, różnicowaniemoże stanowić problem dla wielu firm świadczących usługi IT, ponieważ zajmują się nimite same firmy każdego dnia. Tworząc blog, tworzysz coś wyjątkowego,coś, co wyróżnia Cię z tłumu. Korzystając z niego możesz pokazać swoją osobowość,etyka pracy, charakter Twojej firmy itp., które pomogą potencjalnym klientom wybrać między innymi Twoją firmę.

Wiele firm usługowych IT łączy się ze sobą, ponieważ używa tej samej terminologii.Jak więc mogą być pewni, że Twoja firma jest lepsza niż inna firma? I jakczy potencjalny klient może zobaczyć, że Twój zespół jest wystarczająco biegły, aby wykonać pracęGotowe? Wiele firm świadczących usługi informatyczne zazwyczaj polega na słowie lub zimnym dzwonieniuusługi, ale starannie opracowany blog może otworzyć zupełnie inny,złożona metoda pozyskiwania nowych klientów.

Pokazywanie doświadczenia i umiejętności

Strona "O nas" na jakiejkolwiek stronie internetowej firmy jest niezwykle ważna podczas jej przyciąganiaNowi Klienci. Jeśli twierdzisz, że twój menedżer lub lider ma tak wiele latdoświadczenie, tak samo jak każda inna firma, oczywiście, wydaje się nijakie.Z pomocą bloga możesz wykazać swoje doświadczeniei umiejętności zarządzania, które przemawiają do potencjalnych klientów. Jest względniełatwe do zrobienia, ale takie posty na blogu odzwierciedlają istotę wszystkiego, co chcesz promować.

Promowanie swojej firmy

Blog stanie się doskonałą platformą do łączenia społeczności usług IT.Jak tylko napiszesz na blogu swojej firmy, rozpoczynasz dyskusję, którajest otwarty zarówno dla profesjonalistów branżowych, jak i klientów. Opinie, które otrzymujeszpomoże Ci promować swoje usługi dla różnych osób. Jeśli masz prawozawartość Twojego bloga, umieści Twoją firmę na mapie

Produkcja nowych potencjalnych klientów

Ostatnie badania pokazują, że firmy B2B, które prowadzą bloga, wyprodukują do 67% więcejprzewodzi niż firmy, które go nie mają, a firmy B2C mają tę stawkęodpowiednio w 88%. Kiedy tworzysz swoją strategię marketingu przychodzącego,Twój blog zawsze powinien być jego istotną częścią. W rzeczywistości za pomocą wyszukiwarkiTechniki optymalizacji (SEO) w blogach pomagają firmom lepiejrankingi. Bez dużej ilości treści związanych z polami nie będzie to możliweosiągnąć. Kiedy dostosujesz swojego bloga do celów SEO, będziesz bardziej prawdopodobnyprzyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Uruchomienie i prowadzenie bloga wymaga konsekwentnych wysiłków osoby, która jest przygotowanaza ciężką pracę, badania i pasję do tego tematu. Jednak usługi ITfirmy muszą zdawać sobie sprawę z potencjalnego wpływu, jaki może mieć na działalność.Klienci agencji cyfrowej Semalt udowodnili, że opłaca się zwrot z inwestycji w prowadzenie bloga Source .

November 22, 2017