Back to Question Center
0

Semalt: Dlaczego nauka SEO w Internecie jest myląca

1 answers:

SEO pomaga w poprawie rankingów i ruchu na stronach internetowych.Większość informacji edukacyjnych na temat SEO, które można znaleźć w Internecie, pochodzi od czołowych wydawców i pojedynczych specjalistów niszowych.Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku ważne jest, aby liderzy biznesu polegali w mniejszym stopniu na takich materiałach i rozumieli istotęZnaczenie SEO dla przyszłego rozwoju firmy.

Igor Gamanenko, menedżer ds - small network setup. Sukcesu klienta Semalt, wyjaśnia, dlaczego informacje edukacyjne na temat SEO znalezione w Internecie prowadzą do błędnych decyzji w strategii SEO.

Nie musimy ignorować znaczenia porad SEOcałkowicie. Wręcz przeciwnie, ludzie powinni postępować ostrożnie,korzystając z następujących sugestii:

  •  1. Zweryfikuj informacje przed wdrożeniem. Dane dostarczone przez polewydawcy różnią się od tego, co będziecie mieli w rzeczywistości. 
  •  2. Dowiedz się, co tak naprawdę ta informacja oznacza dla Twojej firmy idlaczego tak ważne jest unikanie bezmyślnej porady 
  •  3. Wypróbuj nowe metody, które wydają się bardziej ryzykowne z powodu tej niepewności.Korzyści mogą jednak przewyższać wady podejścia eksperymentalnego.

Zróżnicowanie czynników

SEO nie jest uniwersalne i różni się w kilku obszarach, takich jak algorytmy,zakres konkurencji i zmienne specyficzne dla działalności gospodarczej. Na przykład kontrastują algorytmy lokalne i stanowe..Osoba, która szukaartykuły o lokalnym SEO znajdą porady dotyczące stanu SEO nieistotne. Firmy mogą wykorzystywać unikalne strategie konkurencji oparte na swoich decyzjachich modele biznesowe. Dlatego czynniki sukcesu nie są takie same. Jedna firma może odnieść sukces, używając słów kluczowych, ale ulegnie awariiinny, jeśli używają podobnego podejścia. Wreszcie, złożoność optymalizacji utrudnia ustalenie przyczyny danego wyniku.Wymienione wyżej przyczyny sprawiają, że złożone podejście zorientowane na przypadki jest lepsze dla udanej optymalizacji SEO. Właśnie dlatego naszeklienci ufają naszym usługom

Rozpowszechnianie dezinformacji

Jednym z głównych problemów wpływających obecnie na SEO jest rozpowszechnianie niedokładnych informacji.Niezamierzona dezinformacja jest winą tylko wydawcy, ale samej branży. Zmienność sektora sprawia, że danedostępność, która jest cenna dla optymalizatorów. Dlatego specjaliści muszą uzyskać i dostarczyć informacji konsumentomnawet przed potwierdzeniem. Łatwo stworzyć wrażenie z pojedynczego zdarzenia niż z szerszych trendów dla czytelników. Dziękirosnąca liczba optymalizatorów, szansa na rozpowszechnianie fałszywych informacji jest dość wysoka. Zamierzona dezinformacja pochodzi z samozwańczegoekspertów, których jedynym celem jest osiągnięcie zysku. Większość tych informacji pochodzi z blogów i forów o niskim autorytecie .

Wyjątkowość sprawy

Badania naukowe wskazują, że ludziom łatwiej jest uczyć się przez działaniew przeciwieństwie do tradycyjnych form nauczania. Czytanie i przekazywanie informacji nie wywołuje subiektywnego, wrodzonego uczucia, jak to się dziejePrace. Samodzielne podejście do optymalizacji strony internetowej pozwala intuicyjnie rozwiązywać problemy i wymyślaćrozwiązania, których nawet liderzy branży nie rozważali wcześniej. Ignorowanie porad lub kwestionowanie go doprowadzi do bardziej innowacyjnegościeżka. Wszelkie udzielone porady powinny być przydatne tylko podczas nauki o branży lub podczas tworzenia nowych pomysłów. Zasilanie najlepszą strategiąwymaga krytycznego myślenia o tym, czego się nauczyliśmy i uzasadnienia badań dotyczących specyfiki Twojej firmy.

November 22, 2017