Back to Question Center
0

Semalt: Dlaczego świeże treści są ważne dla Twojej witryny i SEO

1 answers:

W rzeczywistości wyszukiwarki mają ogromny wpływ na to, jak powinny wyglądać strony internetowezbudowana. Większość wyszukiwarek kładzie nacisk na jakość treścii aktualizuje okresowość. Aby zachować aktualność, należy zaktualizować treśćczęsto. Julia Vashneva, menedżer ds. Sukcesu klientów Semalt Usługi cyfrowe,wyjaśnia, dlaczego świeże treści są kluczowym czynnikiem, który powoduje sukces Twojej witryny

1. Częste indeksowanie według wyszukiwarek

Jeśli witryna jest regularnie aktualizowana o nowe artykuły i strony internetowe, to wyszukiwarkaroboty często odwiedzają tę witrynę. Oznacza to, że indeksacja Twojej strony pójdzieszybciej. Kiedy wyszukiwarki odwiedzają Twoją witrynę regularnie, możesz uzyskać wyższą pozycję w rankingujeśli twoja treść jest cenna. Za każdym razem, gdy dodasz nową treść do swojej witryny, wyszukiwarkizwróć na to uwagę i zmień ranking swojej witryny. Zaktualizuj swoją witrynęregularnie, aby zwiększyć szanse na uzyskanie wyższej pozycji w rankingu .

2. Zwiększyć potencjał strony internetowej

Kluczową strategią zwiększania autorytetu witryny jest tworzenie większej ilości treści.Opublikuj bardziej wartościową i aktualną zawartość, a na pewno dasz jej swoją stronęwiększy potencjał władzy..Jeśli dokonasz przeglądu witryn instytucji w swojej niszy, tyzorientują się, że mają tysiące stron indeksowanych przez Google. Jeśli jesteśzdecydowany dołączyć do ligi, musisz opublikować bardziej odpowiednią treść. Jeśli tysą konsekwentni w pisaniu większej ilości treści na określony temat, dzięki czemu zyskasz zaufanieludzie i wyszukiwarki. Wynik autorytetu Twojej witryny wzrośnie z czasemufać coraz więcej. Buduj swoją reputację, działając na platformach społecznościowych i forach .

3. Więcej treści oznacza więcej słów kluczowych

Gdy regularnie tworzysz nowe treści, twoja strona będzie zawierała wiele słów kluczowych. Tworząc słowo kluczoweskoncentrowane artykuły, będziesz mieć możliwość kierowania na większą liczbę odwiedzających. Wyszukiwarkirównież rozpozna Twoją witrynę i wyśle ​​Ci więcej odwiedzających. Mimo że Google nie opierawiele słów kluczowych w Twojej witrynie, nadal ważne jest, aby pozycjonowaćsłowa kluczowe w twoim artykule i wokół niego. Słowa kluczowe są używane przez wyszukiwarki do indeksowania Twojegostrona internetowa oparta na temacie. Pamiętaj, aby nie umieszczać w tym artykule słów kluczowychprzyciągnie kary z wyszukiwarek.

4. Informuj o tym swoich czytelników

Regularne aktualizacje będą na bieżąco informować abonentów i odwiedzających o zdarzeniach i zmianachw twojej branży. Świeża treść może przekonwertować nowych użytkowników na klientów.Często publikując nowe informacje, utrzymasz zaangażowanie odbiorców. To będzieZarabiaj długoterminową lojalność klientów, a dzięki temu Twoja strona zyska na popularności izaszeregowanie. Zapewnij odwiedzającym przekonującą informację o swoich produktach i usługach.Powiedz odwiedzającym o zaletach swoich produktów i dlaczego ich potrzebują. Kiedy tydostarczać wystarczających informacji potencjalnym klientom, pomagasz im dokonać właściwego wyboru,i najprawdopodobniej będą kupować twoje produkty Source .

November 22, 2017