Back to Question Center
0

Semalt: Dlaczego warto skupić się na lokalnym marketingu cyfrowym

1 answers:

Obecnie, ze względu na cyfryzację i wynikające z niej korzyści, tradycyjneFirmy zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że skorzystałyby więcej, gdyby objęły marketing cyfrowy.

"Rok mobilny" to rozmowa świata cyfrowego od kilku lat.Wspomina się, że rok 2014 był trzecim z rzędu "rokiem mobilnym". Kolejne lata, aż do 2016 r - bottom coil rbari. Również otrzymały toAklamacja według LifeHack. Odnosi się do stopniowego wzrostu urządzeń mobilnych, które stają się dominująceplatforma używana do przeglądania stron internetowych, a nie konkretnego roku.

Menedżer sukcesu klienta Semalt ,Andrew Dyhan, daje wgląd w podstawowe informacje o lokalnym marketingu cyfrowym i jego aktualnym znaczeniu.

Statystyki wskazują, że:

 •  Szacunkowe przychody z reklam Facebooka w 2016 r. Wyniosły 26 mld USD. Urządzenia mobilnestanowiły 80% tego (21,98 mld USD) 
 •  Aż 69 procent programowej reklamy graficznej wyświetla się z powrotem na urządzeniach mobilnych 
 •  Z ponad 500 milionami użytkowników Instagram jest najszybciej rozwijającym się portalem społecznościowymsieć i łatwo integruje się z marketingiem na Facebooku. 

Uzyskiwanie danych z Thrive Analytics, postu e-Marketer, małych i średnich firmw Stanach Zjednoczonych planuje wydać więcej na reklamy z większym naciskiem na telefony komórkowe w 2017 roku. Powodem tej decyzji jest to, że więcejludzie nadal są właścicielami smartfonów. Osiemdziesiąt procent użytkowników Internetu w Stanach Zjednoczonych ma smartfon oparty na wynikachComScore. Niektóre powody, dla których smartfony wciąż się rozprzestrzeniają, to fakt, że Apple wyprodukowało serię C dla iPhone'a,Android ma low-endowe smartfony, które rozdaje większość przewoźników, i silny rynek smartfonów z drugiej ręki.

Niektóre z możliwości skorzystania przez przedsiębiorstwa obejmują:

 •  Reklamy Google AdWords i Facebook do kierowania lokalnego. 
 •  SnapChat filtruje w celu skierowania do użytkowników w określonej lokalizacji..
 •  Reklamy z Yelp pomagają w umieszczeniu przedsiębiorstw w profilach konkurentów na stronach Yelp 
 •  Wzrost i popularność Instagrama 

Tradycyjne przedsiębiorstwa powinny korzystać z pociągu cyfrowego. Inaczej,najlepsi gracze na pewno je wyjmą.

Amazon

Kiedy ludzie mówią o biznesie i marketingu, platforma Amazon zawsze się kręciw ich rozmowach. Ponad 80 milionów użytkowników subskrybuje główny biznes Amazon. Roczne opłaty abonamentowe za Amazon wynoszą8 miliardów dolarów, nie licząc wydatków członków rządu.

Amazon należy do kategorii dużych przedsiębiorstw. Pytanie brzmi, czymała lub lokalna firma może konkurować z tak dużymi firmami. Jest to bardzo możliwe, ale wymaga wiele pracy od ich marketerów.

Co powinna robić mała, lokalna reklama cyfrowa

Istnieją cztery obszary, w których przedsiębiorstwa muszą przeanalizować, czy mają przetrwaćcyfrowy świat. Mogą nie działać dla wszystkich firm, ale służą jako doskonałe punkty wyjścia:

 •  1. Reklamy oparte na lokalizacji za pomocą Facebooka lub Instagrama. 
 •  2. Wykorzystywanie startupów, które pomagają klientom zamawiać i robić zakupy onlinejako Seamless, Instacart, Caviar i Postmates. 
 •  3. Zapewnienie najwyższej jakości doświadczeń w sklepie lub lokalizacji, w których klienci są obecniz wygodnymi zakupami. 
 •  4. Zbudowane kanały e-commerce. Dzięki nim trzeba wykorzystać narzędzia takie jakponowne kierowanie poprzez media społecznościowe (Facebook) w celu zwiększenia sprzedaży 

Wniosek

Małe firmy nie są łatwe ze względu na ostrą konkurencję. Ufnie,Wgląd od Semalta rzuca światło na kilka rzeczy, które mogą zrobić, aby pozostać istotnymi i dalej się rozwijać.

November 23, 2017