Back to Question Center
0

Semalt Expert: Co powinieneś wiedzieć o indeksowaniu stron WWW

1 answers:

Wyszukiwarki indeksują zawartość, aby ustawić ją w Internecie. Materiały internetowe stworzone przez SEOsą łatwe do znalezienia. Utworzenie mapy witryny XML powoduje indeksowanie stron witryny, jednak wymaga dodatkowej aplikacji SEO, która wykorzystuje witrynęindeksuje, aby zapewnić obecność zamierzonych informacji.

Biegły Semalt Usługi cyfrowe, Frank Abagnale wyjaśnia aspekty, które musisz wiedzieć o indeksowaniu strony.

Zapoznaj się z treścią strony

Przeszukiwanie przez Google zapewnia ścisłe monitorowanie produktów i informacjiumieścić na stronie internetowej - box mods vape shop. Kategorie produktów powinny być przedstawione zgodnie z zaprojektowanymi wzorami, a format stron powinien byćspójne bez manipulacji, tworzenia nowych lub wprowadzania nieplanowanych stron.

Przeszukiwanie może zostać zablokowane

Błędy standardowe, które powodują brak niektórych elementów informacji w konkretnym przypadkuWyszukiwanie może się zdarzyć z powodu niezdolności robota do ukończenia dostępu. Niektóre problemy z SEO mogą powodować zniekształcenie formatu lub jego zmianęTytuł adresu URL i brak filtra rozmiaru wyszukiwanej strony. Sprawdzenie pliku robots.txt lub globalnego Noindex może pomóc w rozwiązaniu problemu z blokowaniem indeksowania.

Zrozumienie powszechnie zabronionych adresów URL

Mimo prawidłowego SEO niektóre adresy URL mogą zostać odrzucone z powodu pliku robots.txt. Nauczyć się costrony mogą przeżyć pozwala odróżnić błędne i celowe bloki robota..

Znajomość błędów 404

Zwrócenie błędu 404 może nastąpić z powodu braku wystarczających informacji do wyszukiwaniasilniki do pobrania lub witryna jest nieindeksowana z powodu wycofania. Klient mający na celu zwiększenie wydajności online za pośrednictwemSEO powinien obserwować i rozumieć przyczynę komunikatu o błędzie, jeśli musi znaleźć rozwiązanie.

Dowiedz się przekierowania

Zrozumienie robota i sposób, w jaki identyfikuje przekierowania, jest ważne, aby zmniejszyćliczba przekierowań, zanim wyszukiwarka znajdzie prawdziwą stronę. Konwersja przekierowań 302 do 301 umożliwia wyciek z około 15procent przelewów na stronę końcową.

Identyfikacja słabych metadanych

Crawlery są doskonałym narzędziem do identyfikacji źle prezentowanych informacjiStrona internetowa. Analizują, czy strony są duplikowane, czy zawierają nieprawidłowe metadane, które negują ranking stron, nawet z powodu SEOdziałanie robota Noindex.

Analiza znaczników kanonicznych

Niedawne wprowadzenie tagów kanonicznych może być przedmiotem powielania treści,gdy zostanie zastosowany niepoprawnie. Analiza odpowiedniej zawartości do oznaczania za pomocą robotów zapewnia usunięcie zduplikowanych treści.

Znajdź niestandardowe dane

Zastosowanie RegEx lub XPath oprócz robotów może zapewnić identyfikacjęwyrażenia i części XML dokumentu przez wyszukiwarkę. Ta część mechanizmu SEO mówi robotowi, aby uchwycił fundamentelementy stron, takie jak ceny, struktura danych i grafika treści.

Użyj analizy

Wiele robotów korzysta z Google Search Console i narzędzi Google Analyticdostarczać informacje dla wszystkich przeszukiwanych stron. Ułatwia to optymalizację przeszukiwanych stron i dostarczenie wymaganych danych do umieszczeniawymagane informacje na mapie wyszukiwania.

Najlepsze wyniki robotów indeksujących i mechanizmów SEO zależą od rodzaju witryn,i prezentowane treści. Identyfikacja właściwych narzędzi do indeksowania jest pierwszym krokiem do uzyskania obecności online, która ma gwarancjępowodzenie. Znalezienie szczególnej przyczyny ujawnianych informacji poprzez analizę zapewnia możliwy sposób rozwiązania problemu.

November 23, 2017