Back to Question Center
0

Semalt Expert: Dlaczego dobra treść nie może zastąpić SEO

1 answers:

Ostatnio stało się powszechną perspektywą tak długo, jak długo będziecie dobrzetreść, reszta sama zajmie się. To prawda, że SEO i content marketing są ze sobą nierozerwalnie związane, a dobra treść jest niezbędnadla SEO. Jednak w przypadku udanej kampanii optymalizacyjnej potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrej treści.

Menedżer sukcesu klienta Semalt Dzięki usługom cyfrowym Nik Chaykovskiy wyjaśnia, dlaczego wysokiej jakości treści nie wystarczą do skutecznego prowadzenia SEO - dominios web colombia gratis.

Teoretycznie pomysł jest trafny. Wszystkie wyszukiwarki starają się zapewnićbaza użytkowników z najlepszą zawartością, a więc mają algorytmy, które określają wyższą zawartość. Tworząc więcej treści, możeszmają więcej tematów indeksowanych, które będą obejmować wiele żądań wyszukiwania. Ponadto, dopóki zawartość jest dobra, odwiedza ją więcej użytkownikówTwoja strona.


Z drugiej strony, jeśli nie masz żadnych treści, nie stoiszszansa na wydajne pozycjonowanie. Jeśli materiał jest słaby i nie jest godny zaufania, Twoje wyniki będą podobne. Aby Twoje treści były dobre,musi spełniać szereg standardów, aby udowodnić, że jest dobry. To od wyjątkowości do praktyczności, trafności i rozrywki.

Załóżmy, że twoja treść jest dobra i że tworzysz treśćregularnie..Ta treść jest daremna, o ile nie jest widoczna. Jeśli Twoi użytkownicy nie wiedzą o Twojej pracy, nie mogą tego zrobićprzeczytaj lub zobacz. Wraz z postępem Google, nadal opiera się na opiniach swoich użytkowników, aby pomóc w rankingu jakości treści. A zatem,jeśli użytkownicy nie mogą zobaczyć Twojej pracy, Google nie może ocenić jakości Twoich treści.

Większość informacji zwrotnych jest zwykle przekazywana za pośrednictwem udziałów i linków,którą Google uważa za godną zaufania. Zarabiając wiele linków, możesz być postrzegany jako dobre źródło treści, a w rezultacie będzieszwzrost w rankingach wyszukiwania. Jednak te linki nie są generowane tylko przez dobre treści. Musisz przejąć inicjatywę promując isyndykowanie twoich linków, czasami poprzez budowanie także niektórych ręcznych linków.

Dobra zawartość witryny jest dobrym początkiem. Jednak powinieneśnigdy nie zaniedbuj technicznych czynników, które są niezbędne, aby Twoja witryna miała wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Większość witryn z szablonami, na przykładWordpress i Wix są wyposażone w strukturę techniczną, która ułatwia indeksowanie przez wyszukiwarkę.

To też jednak nie wystarczy. Musisz utworzyć dane metai tagi tytułu, polepsz bezpieczeństwo witryny, zaktualizuj plik robits.txt, utwórz i zaktualizuj mapę witryny i zwiększ szybkośćtwoja strona, jeśli chcesz, aby Twoja strona była w stanie walki.

Możesz tylko wykorzystać prawdziwą moc treści, jeśli jesteś w staniezintegrować go z wieloma innymi strategiami marketingowymi. Na przykład możesz korzystać z marketingu e-mailowego i marketingu w mediach społecznościowychkorzyści z twoich treści. Korzystając z tych strategii w połączeniu ze sobą, masz większą szansę, aby w pełni wykorzystać swojezadowolony. SEO to złożona strategia. Nie można sprowadzać się do jednego celu.

November 22, 2017