Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jak e-mail marketing odnosi się do SEO

1 answers:

Search Engine Optimization opiera się na dwóch głównych filarach, które rosnąwydajność witryny i wizyty w witrynie. Optymalizacja na miejscu działa z układem, wydajnością, elementami i celami słów kluczowychistotne dla firmy i jej widzów. Optymalizacja poza siedzibą odnosi się do publikacji zewnętrznych i linków przychodzących, które prowadzą widzów dostronie internetowej. Marketing e-mailowy wpływa na SEO poprzez oba te elementy .

Jack Miller, menedżer sukcesu klienta w firmie Semalt Usługi cyfrowe wyjaśniają, w jaki sposób kampanie e-mail marketingowe wpływają bezpośrednio na Twoją wydajność SEO i konsekwentnie.

Główne cele

E-mail marketingowe kampanie bezpośrednio wpływają na wyszukiwanieranking silnika z następujących powodów:


  •  Linki przychodzące - new mobile slots 2018 Skala uprawnień domeny dyktuje wydajność podczas wyszukiwaniasilnik, określając liczbę linków kierujących ludzi do witryny, ich różnorodność i wysoki autorytet źródeł hostingu. Silnylinki przychodzące pomogą ci w osiągnięciu konkurencyjnej pozycji. Marketing e-mailowy wpływa na członków, tworząc linki, z którymi kojarzyszposty na stronie, co gwarantuje, że dostęp do nich pozostanie w przyszłości. 
  •  Promocja treści.  E-mail marketing zwiększa widoczność ogólnychzadowolony. Na przykład włączenie cotygodniowego lub miesięcznego bloga wskazuje najbardziej popularne posty, zwiększa ruch. 
  •  Zaangażowanie na miejscu.  Google określa względną wartość witryny wedługoceniając jego nadmiar ruchu i wskaźnik zaangażowania użytkownika. Jeśli masz pulę aktywnych użytkowników, wówczas będą znajdować się rankingi wyszukiwania w witryniewyższy niż w przypadku, gdy nie masz zaangażowanych odbiorców. 

Cele drugorzędne

Są to drugorzędne czynniki, które poprawiają ranking wyszukiwania w witrynie za pomocą e-mail marketingu:


  •  Zaangażowanie mediów społecznościowych.  Działalność w mediach społecznościowych nie jest prowadzonawpływ na SEO. Jednak dystrybucja treści i tworzenie postów w mediach społecznościowych oznacza, że marka dociera do szerszej publiczności. Wynik tozwiększona widoczność, co stwarza jeszcze większy potencjał w zakresie przyciągania linków zwrotnych do profilu. 
  •  Reputacje budowlane.  E-mail marketing pomaga budować markę biznesową,w ten sposób przyciągają nowych klientów i utrzymują dotychczasowych. Im lepsza jest reputacja, tym większa szansa na pojawienie się w high-endziepublikacje, które prowadzą do zaangażowania wpływowych osób. 
  •  Odbiór długoterminowy.  Statystyki zebrane w oparciu o wiadomość e-mailKampania marketingowa pomaga tworzyć zrównoważone strategie długoterminowego rozwoju. Korzystając z tych informacji, można zidentyfikowaćjaka jest Twoja idealna publiczność i najpopularniejsze posty. 

Porady dotyczące sukcesu

  •  Powstrzymaj się od sprzedaży konkretnej akcji społeczeństwu. Zamiast tego skup się nagenerowanie oryginalnych i wartościowych tematów, materiałów i możliwości. 
  •  Należy zezwolić subskrybentom na dołączenie do listy wiadomości e-mail wywołanych odsetkami.
  •  Wysyłanie wielu e-maili może zmusić abonentów do rezygnacji z subskrypcji. Treści masowe todenerwujące, a ludzie uważają to za spam. Ogranicz zawartość do kilku istotnych punktów. 
  •  Efektywność powinna być mierzalna. Ścieżki platformy e-mailotwiera się i klika, daje wgląd w zachowanie publiczności lub interakcję z proponowanym materiałem. 

Google nie przeszukuje wiadomości e-mail. Jednak e-mail marketing nie jest bezużytecznydla SEO, gdy tylko może wpłynąć na zachowanie twoich zwolenników, co może albo zwiększyć albo obniżyć twoje rankingi wyszukiwania. Klienci Semalt udowodnili skuteczność integracji marketingu e-mailowego ze strategią SEO firmy.

November 22, 2017