Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jakie błędy w SEO robią osoby prowadzące witrynę e-commerce

1 answers:

SEO w branży e-commerce może być kopalnią złota, szczególnie dla tych, którzy wiedzą, jak to zrobićdobrze. Istnieje wiele osób, które twierdzą, że nauczają Cię SEO, ale często kończy się to wprowadzaniem w błąd .

Biegły Semalt Usługi cyfrowe Jason Adler wyjaśnia bardzo powszechne nieporozumienia, które wprowadzają w błąd osoby prowadzące SEO w branży e-commerce .

1 - live chat computer experts. SEO może naprawić wszystko.

W rzeczywistości SEO ma wpływ na sprzedaż, ale inne kanały marketingowe grajątakże znacząca rola. Przy sprzedaży sprzedaży towarzyszącej, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, nie tylko ranking witryny. SEOzwiększa sprzedaż, ale dostarczanie produktów powinno być również konkurencyjne. Inne czynniki konkurencji mogą obejmować ofertę produktów,merchandising, użyteczność, ceny i wiele więcej. Koncentrując się wyłącznie na technicznym SEO może łatwo wprowadzić w błąd.

2. Strony kategorii nie mają znaczenia

Strony kategorii to platformy do dodawania większej liczby słów kluczowych. Korzystanie z narzędziapodobnie jak Analizator witryny Semalt, można znaleźć słowa kluczowe z długim ogniskiem, które można uwzględnić w swoich kategoriach. Zawsze zaleca sięzoptymalizuj tytuł meta, znacznik H1, opis meta, URL i zawartość treści (jeśli takowa istnieje), aby WebCrawler mógł je zindeksowaćkategorie.

3. Powielanie treści z zewnętrznych stron internetowych jest nieprawidłowe

Dobrym pomysłem może się stać przeniesienie zawartości do witryny..Jednak,musisz być dobry także w uzyskiwaniu zwrotnych linków. Na przykład Amazon osiąga ogromne zyski dzięki ponownemu wykorzystaniu ich opisu witrynza osiągnięcie najwyższych pozycji. Mają silną strategię łączenia zwrotnego .

4. "Jeden rozmiar pasuje do wszystkich" przewidywania intencji wyszukiwarki

Nigdy nie upaść na blogera, który używa stron kategorii jako przynętygoście. Ludzie surfują po Internecie głównie z dwóch powodów. Pierwszy to badanie. Ktoś może próbować nauczyć się rynku lubzbierać pewne informacje o czymś. Ta osoba potrzebuje tylko informacji i nie doprowadzi do sprzedaży w tym konkretnym przypadkuinstancja. Drugi powód wiąże się z dokonaniem zakupu. Ktoś może być gotowy na zakup produktu. Tacy użytkownicy powinninależy kierować na strony produktu i kategorii, które są optymalne do sprzedaży. Technika przynęty i przełącznika może doprowadzić do zaginięcia chętnego kupującegoz powodu nieudanych wskazówek.

5. Recenzje nie pomagają SEO

Opinie są sposobem na podniesienie pozycji w wyszukiwarkach. Ponadto,recenzje zwiększają wiarygodność i zaufanie klientów do Twojej witryny. Wielu kupujących zwykle czyta opinie przed dokonaniem zakupu. ZAStrategia dobrych przeglądów, indeksowana przez Google, z pewnością uzupełni twoje działania SEO. Recenzje również zwiększają czas zaangażowania aużytkownik w Twojej witrynie. Amazon jest dobry w uzyskiwaniu recenzji produktów, co sprawia, że ​​uzyskują bardzo dużo sprzedaży .

Handel elektroniczny jest dziedziną techniczną, która została zalana przez wielunieporozumienia. Ludzie zdają się polegać wyłącznie na aspektach marketingu internetowego, takich jak SEO, ale nie doceniają innego marketingu cyfrowegotechniki, które działają. Opierając się na wskazówkach wymienionych powyżej, możesz dokonać rozróżnienia między faktem do naśladowania lub nieporozumieniemignorować. W końcu ogólny cel kampanii marketingu internetowego zazwyczaj zwiększa liczbę potencjalnych klientów, a ostatecznie także konwersję .

November 22, 2017