Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jakie czynniki SEO na stronie mają większe znaczenie niż słowa kluczowe

1 answers:

Optymalizacja SEO opiera się na wybranych słowach kluczowych i na stronach internetowych zintegrować je zarówno w celu optymalizacji na miejscu, jak i poza nią. Używanie słów kluczowych jest ważną częścią procesu SEO. Jeśli jest wykorzystywany jako punkt odniesienia strategii, czasami może działać przeciwko marketerowi. Nadmierne używanie słów kluczowych może prowadzić do penalizacji lub może odwracać uwagę jednego kto pracuje nad nimi z innych ważnych elementów strategicznych. Marketerzy powinni skupić się na bardziej znaczących czynnikach optymalizujących na miejscu .

Menedżer sukcesu klienta Semalt, Frank Abagnale wyjaśnia, jakie aspekty optymalizacji na miejscu są najistotniejsze.

Pozycjonowanie treści ma większe znaczenie niż częstotliwość słów kluczowych

Lokalizacja słów kluczowych na każdej stronie jest ważniejsza niż ile razy się pojawiają. Na przykład nagłówek jest bardziej wartościowy niż stopka lub środkowa treść długiego odcinka informacji. Napełnianie słów kluczowych w tekście może wpłynąć na jakość, łatwą do udostępnienia i cenną zawartość znajdującą się w strukturze witryny .

Wyszukiwanie semantyczne i analiza na miejscu

Google zmieniła sposób użycia fraz kluczowych jako blok tworzyć porównania jeden do jednego z wyszukiwanymi hasłami. Zamiast tego, roboty Google przeszukują obszerne zapytania dotyczące długich zwrotów cel witryny. Zakłada semantyczne użycie języka i łączy je z odpowiednimi zapytaniami, proces znany jako semantyczny Szukaj. Zaletą wyszukiwania semantycznego jest to, że nie ma znaczenia, która fraza kluczowa jest używana, o ile pasują do kontekstu biznes..Właściciele firm mogą teraz skupić się na tym, co ma sens dla ich biznesu i marki .

Nawigacja w terenie i strukturze

Strony powinny zapewniać łatwy dostęp do użytkowników w taki sposób, w jaki oni zrozumieć, jak sobie z tym poradzić. Google wymusza to, zapewniając łatwą nawigację w witrynach. Czysta i zorganizowana strona internetowa, z jasny i zwięzły styl nawigacji zawierający kilka podmenu zyskuje więcej niż strona z linkami rozproszonymi po całym interfejsie. Mapy witryn a tradycyjne opcje gotowości, takie jak strony Kontakt, Informacje i Usługi są doskonałymi zasobami. Treść witryny nie ma znaczenia, jeśli istnieje jest solidną i intuicyjną strukturą .

Prędkość i bezpieczeństwo strony

Zaowocowała zwiększoną konkurencją i dostępem wielu urządzeń w prędkości, współczynniku rankingu, zyskując większą przyczepność. Wdrożenie czystego systemu pamięci podręcznej, zmniejszenie rozmiarów obrazu i pozbycie się zbędnych elementów bałagan to sposób na zwiększenie szybkości strony. Ważne jest także bezpieczeństwo witryny oraz strony internetowe z szyfrowaniem SSL (oznaczone jako https :) przeżywają wzrost w rankingu. Oczekuje się, że w miarę upływu czasu wartość bezpieczeństwa w witrynie będzie wzrastać .

Optymalizacja mobilna jest teraz konieczna

Strony przyjazne dla urządzeń mobilnych otrzymują w porównaniu z nimi ranking dla tych, którzy nie są. Google wydało aktualizację, która rewolucjonizuje sposób określania witryny bez towarzystwa. Google karze wszelkie witryny, które to robią nie spełniają progów. Mimo że strona jest już zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, działanie Google jest oznaką ich długoterminowej wizji ma poprawić wrażenia użytkownika, a mniej na nieistotnych rzeczach, takich jak słowa kluczowe.

Tak jak słowa kluczowe pomagają w znalezieniu treści lub prezentują konkurencję możliwości, dowody pokazują, że używanie strategii, które koncentrują się na implementacji słów kluczowych, jest nie mniej ważną częścią pracy. Elementy na miejscu poprawiają wrażenia użytkownika, podnoszą jakość witryn internetowych i pomagają unikać kar. Jak to zostało udowodnione przez klientów Semalt Digital Services , Czynniki optymalizujące na miejscu mają również wpływ na reputację strony internetowej Source .

November 22, 2017