Back to Question Center
0

Semalt Expert: maskowanie, pisanie słów kluczowych, wymiana linków i inne techniki SEO w Black Hat

1 answers:

Wraz ze zmianą świata ludzie coraz częściej szukają rozwiązań swoich problemów w Internecie. Google codziennie ulepsza swój algorytm. Wielu marketingowców polega obecnie na SEO, aby poprawić swój ranking. Istnieją nielegalne, nieetyczne techniki wykorzystywane przez ekspertów SEO - curso online fotografia digital reflex. Korzystając z nich, ryzykujesz jednak przeniesienie swojej domeny na czarną listę Google.

Podstawowe praktyki SEO obejmują znaczniki ALT, znaczniki tagów title tagów meta oraz mapę witryny XML dla manewrów prowadzących wyszukiwarek podczas przeszukiwania zawartości. Zaleca się również używanie unikatowych tagów tytułu dla każdej strony. Kiedy zagłębisz się w dziurę w króliku SEO, natkniesz się na praktyki, które mogą zaszkodzić twojemu rankingowi SEO, niekoniecznie przynosząc ruch, który według ciebie byłby taki. Te praktyki są znane jako "techniki Blackhat". Google ma wyrafinowane algorytmy Panda i Penguin, które mogą je nawet wyczuć. Igor Gamanenko, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt , nakreślił je poniżej .

Maskowanie

Maskowanie to technika stosowana w przypadku SEO w czarnych kapeluszach, polegająca na oszukiwaniu Google przez pokazywanie mu innej treści i przenoszenie użytkowników na inną stronę internetową, niż tę, którą odwiedzają. I jest to zdecydowanie najbardziej wykorzystywana technika SEO. Na przykład, tworzysz kod, który sprawia, że ​​Google myśli, że przekierowujesz ruch na stronę internetową zawierającą aktualizacje dopasowania na żywo, podczas gdy faktycznie zabierasz je do sklepu e-commerce. Google używa swojego algorytmu do wykrywania tych nadużyć. Jeśli Cię złapią, możesz zostać zbanowany przez Google lub uzyskać listę na ostatniej stronie

Wymiana linków

Wymiana linków to kolejna praktyka SEO w czarnych kapeluszach, gdy webmasterzy wymieniają między sobą linki. W większości przypadków są one niskiej jakości i niezwiązane z linkami do treści. Kiedyś działało w przeszłości, nie jest już tak skuteczne. To szybki sposób na uzyskanie linków w krótkim czasie, ale nie poprawi to twojego rankingu .

Powielanie treści

Kopiowanie treści z innych stron już nie działa. Google indeksuje tylko unikalne i nowe treści. Wszystkie treści, które skopiujesz, zostaną zmarnowane. Lepiej więc poświęcić czas na tworzenie nowych unikatowych treści. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Twój blog WordPress zawiera zduplikowaną treść, wejdź na stronę www.shoutmeloud.com .

Kupno linków

Jakiś czas temu strony internetowe oferowały tysiące kliknięć za kilka dolarów. To działało dobrze, biorąc pod uwagę, że linki mówią o 80% twojej pozycji. Kiedy Google zaktualizował swój algorytm, znalazł wszystkie te spamerskie strony internetowe sprzedające linki i ukarane. Nawet ukarał tych, którzy kupili te linki .

Nadzienie słów kluczowych

Wypychanie słów kluczowych występuje, gdy niewłaściwie używasz słowa kluczowego po każdym innym zdaniu. Nie jest źle, gdy masz coś w sobie, ale powtarzanie słowa kluczowego co jakiś czas staje się dla twoich czytelników przykrym tematem i rani twoje wysiłki SEO .

Ukryty tekst

Oznacza to włączenie słów kluczowych u dołu tekstu w kolorze podobnym do tła. Jak biały tekst na białej stronie. Możesz oszukać ludzi, ale nie możesz oszukać robotów Google'a. Przechodzą przez kod źródłowy, sprawdzając ukryty tekst. Mogą cię ukarać za próbę okłamania ich .

Połączone gospodarstwa rolne

Czy kiedykolwiek odwiedzałeś stronę internetową, która była pełna tylko linków? Farmy linków to witryny hostowane w celu wymiany linków. Google jest przeciwny tej idei. Zgadzasz się, że trzymanie się z dala od nich jest bezpieczniejsze niż ukaranie. Czy nie?

Spinning artykułów

To jest kopiowanie treści z innej strony internetowej i używanie oprogramowania do replikacji artykułu. Korzystanie z automatycznego oprogramowania do generowania treści również należy do tej kategorii. Chociaż możesz oszukiwać wyszukiwarki, twoi odbiorcy nie będą się cieszyć treściami spamerskimi .

Nad optymalizacją

Mówią, że zbyt wiele rzeczy jest trujących. Czy wiesz, że optymalizacja treści pod kątem SEO działa przeciwko tobie?

Niska jakość i nieistotna treść

Nawet jeśli nie utracisz rankingu ze spun i niskiej jakości treści, stracisz odwiedzających. Takie treści wyślą je, a Google to zobaczy .

Istnieje wiele "ekspertów" w Internecie doradzających w zakresie różnych technik SEO. Uważaj na jakich technikach używasz. Zasadniczo nie możesz popełnić błędu, korzystając z narzędzi Google dla webmasterów .

November 24, 2017