Back to Question Center
0

Semalt Expert oferuje cenne wskazówki SEO dotyczące poprawy wydajności witryny

1 answers:

W rzeczywistości istnieje wiele istotnych aspektów, które należy wziąć pod uwagę, kiedytworzą stronę internetową. Od strukturyzacji stron do korzystania z konkretnych wtyczek, wszystko ma znaczenie, jeśli chodzi o rozpoznawanie Twojej witrynyInternet. Co więcej, jest to niezwykle ważne dla zadowolenia klientów / czytelników. Wszystko to można zrobić we właściwy sposób dziękipomoc w zakresie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) przy konfigurowaniu stron internetowych. Spełniając wymagania wyszukiwania, twoja strona dostaje wyższy rankingw wynikach wyszukiwania.

Trudnością, z którą boryka się większość firm, są wyszukiwarkistale poprawiają i zmieniają swoje algorytmy, więc wymaga to pracy specjalisty, który jest na bieżąco z najnowszymi wiadomościami w Interneciepole SEO - it support and services in Portland. Artem Abgarian, Menadżer Sukcesu Klienta Semalt Usługi cyfrowe wyjaśniają, co możesz zrobić, aby poprawić wydajność witryny.


Zoptymalizuj obrazy witryny

Czy wiesz, że każde zdjęcie na Twojej stronie może być zoptymalizowane? Tak,tytuł, który podasz obrazowi i rozmiar obrazu, może odzwierciedlać dobrą praktykę SEO. Możesz dostosować swoje obrazy i zachęcić je do wyszukiwaniaprzyjazne silnikowi przez alt-tagowanie każdego zdjęcia. Gdy wyszukiwarki przeszukują sieć, obrazy witryny będą uwzględniane jako częśćwyniki. Zmniejszenie rozmiaru obrazów przyspiesza ładowanie stron internetowych, co może poprawić pozycję witryny. Podaj obraz asłowo kluczowe, które pomoże klientom znaleźć dokładnie to, czego szukają.

Wyeliminuj blokowanie zawartości

Czy kiedykolwiek kliknąłeś na stronie internetowej, aby dowiedzieć się, że musiszzapłacić, aby uzyskać dostęp do strony? Cóż, większość ludzi opuszcza takie witryny i nigdy nie wraca. Nie chcesz, aby Twoja strona internetowa była tą, którą ludzie opuszczająnawet zanim zobaczą, co oferujesz! Jeśli chcesz zablokować część witryny, być może dla subskrybowanych członków,zablokuj tylko tę część. Pozostaw stronę docelową za darmo. Wyeliminuj wszystkie niepotrzebne formularze i wykrywacze reklam, a także wyskakujące okienka..

Zaktualizuj swoją zawartość

Wyszukiwarki wymagają stron internetowych, aby regularnie aktualizować swoje treści, abymogą oferować użytkownikom rzetelne i aktualne informacje. Jako takie, witryny internetowe, które dokładają starań, aby aktualizować swoje treści w regularnych odstępach czasu,mają pierwszeństwo dzięki algorytmom. Posiadanie bloga jest pewnym sposobem na upewnienie się, że twoja strona internetowa nie jest wykluczonawyższe rankingi.

Wybierz dobre tytuły adresów URL

Spraw, by Twoje adresy URL były przyjazne dla wyszukiwarek, włączając oferowane usługiw adresie URL lub wybierając dobre imię dla adresu URL. Włączenie lokalizacji lub obszaru geograficznego w adresie URL może również pomóc w wyszukiwaniuaby połączyć swoich klientów z witryną.


Optymalizacja mobilna procesu

W świecie, który coraz częściej staje się mobilny, Google ma teraz wyjątkowy charakteralgorytm dla stron przyjaznych dla urządzeń mobilnych. Z tego powodu Twoja strona musi być zoptymalizowana pod kątem telefonów komórkowych lub może zostać ukarana. Twójprojektant stron internetowych powinien mieć możliwość wyboru responsywnego projektu strony internetowej odpowiedniego dla telefonów komórkowych. Nie zapomnij również o sekcji FAQdla tych, którzy preferują wyszukiwania głosowe .

Zapnij prędkość ładowania

Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, nie zapomnij o pracy przy ładowaniu twojej strony internetowejprędkość. Okresy uwagi ludzi nie są zbyt długie, więc jeśli Twoja strona internetowa trwa wiecznie, możesz stracić dużo więcejklientów, niż myślisz. Może to być przyczyną, że twoja strona internetowa nie konwertuje tak dobrze, jak powinna. Zastanów się nad wszystkimmoże to potencjalnie spowolnić Twoją witrynę, od wtyczek do przycisków udostępniania w mediach społecznościowych, a nawet rozmiaru zdjęćtwoja strona.

Podczas gdy układ strony i projekt są ważne, nie zapominaj, że SEO jestnajważniejszy czynnik wpływający na wydajność witryny. Opierając się na doświadczeniu Semalt klientów, zaniedbując SEO w swoimpraktyka zawodowa może spowodować, że działania marketingowe Twojej firmy będą nieskuteczne.

November 22, 2017