Back to Question Center
0

Semalt Expert określa mity e-mail marketingu, aby przestać się martwić

1 answers:

Każdego dnia wysyłanych jest 294 miliardów e-maili, więc nie jest to niespodziankąpowinni oczekiwać, że otrzymasz sprawiedliwy udział w promocyjnych wiadomościach e-mail każdego tygodnia. Statystycznie konsumenci otrzymują około 25 promocyjnyche-maile co tydzień - jest to faktem, ale tak jak w przypadku każdej innej taktyki marketingowej, liczba ta może być wyolbrzymiona .

Powinieneś wiedzieć, że mity e-mail marketingu opierają się głównie na średnich, tj.miliardy e-maili uproszczono do jednej najlepszej praktyki. Ważne jest, aby pamiętać, że to, co działa dla innych firm, może nie działaćTy i nigdy nie powinniście mylić mitów z faktami - elderly care costs insurance.

Oto osiem e-mail marketingowych mitów obalonych przez Alexandra Peresunko, menedżera sukcesu klienta Semalt Usługi cyfrowe:

1. Wysyłanie większej ilości wiadomości e-mail jest pewnym sposobem drażnienia klientów

Jednym wspólnym tematem dotyczącym marketingu e-mailowego jest częstotliwość poczty e-mail, a według badańjest to główny powód, dla którego wiele osób klika przycisk anulowania subskrypcji. Jednak nie powinno to zniechęcać Cię do wysyłania więcej niżjeden e-mail w tygodniu. Jeśli Twoja kampania e-mail marketingowa zakończy się sukcesem, Twoi subskrybenci będą czytać dalej i podejmować odpowiednie działania.

2. Nigdy nie wysyłaj tego samego e-maila Dwa razy

Według danych z 2016 r. 75 procent osób w bazie danych biuletynunie czytaj swojego e-maila. Może to wynikać z przypadkowego usunięcia wiadomości e-mail, wysokiego współczynnika odrzuceń e-maili lub części odbiorcówzbyt zajęty. Oznacza to, że można ponownie wysłać e-maile, ale tylko tym, którzy nie otworzyli ich po raz pierwszy. Możesz także użyć innegoszablon, ale z tą samą zawartością. Powinieneś jednak postępować zgodnie z tymi wskazówkami podczas ponownego wysyłania e-maili:

  • Utwórz inny temat w przypadku ponownego wysłania
  • Ponownie prześlij swoje najważniejsze e-maile
  • Pozwolić na 72 godziny przed ponownym wysłaniem wiadomości e-mail

3. Nigdy nie używaj słów spamu w temacie wiadomości e-mail

Dzisiejsze filtry antyspamowe nie przypominają tych używanych we wczesnych latach e-mail marketingu.Obecne filtry antyspamowe mają nowe kryteria, takie jak reputacja, która natychmiast zauważyła słowa kluczowe "spam" w temacie wiadomościoflagowany jakiś czas temu..mi. Zniżka, bezpłatny i oszczędny

4. Powinieneś być zaniepokojony liczbą nierejestrownych

Anulowanie subskrypcji oznacza, że ​​czytelnik nie chce już otrzymywać wiadomości e-mail.Zamiast być zaniepokojonym, jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ czytelnicy czyszczą bazę danych i ulepszają jąjakość Twojej bazy danych e-mail.

5. Wtorek to najlepszy dzień na wysyłanie wiadomości e-mail

Nie ma dobrego dnia na wysyłanie e-maili. Możesz uzyskać dobre wyniki, gdy wysyłasze-maile w dni robocze, a nawet w weekendy, zwłaszcza jeśli prowadzisz sklep e-commerce. Faktem jest, że wiele wiadomości e-mail jest wysyłanych w dni powszednieniż w weekendy.

6. Zawsze utrzymuj krótką linię tematyczną

Według Implix bardziej prawdopodobne są tematy o długości powyżej 25 znakówdo czytania niż ci, którzy mają mniej znaków. Zamiast podkreślać długość postaci, wymyślić przyciągającą uwagę linię tematyczną,i będziesz mieć lepsze stawki otwarcia poczty e-mail.

7. Otwarte stawki definiują sukces

90 procent marketerów wykorzystuje wskaźnik otwarcia jako główny wskaźnik dla udanego e-mailakampania. Otwarte stawki nie mówią całej historii, tzn. Wielu użytkowników perspektywicznych ma domyślnie zablokowane obrazy, co oznacza otwartą stawkęnie będzie pomyślnie i dokładnie śledzone. Ponadto wielu użytkowników mobilnych używa formatu tekstowego, co zmniejsza niezawodność otwartej stawkidane.

Aby uzyskać dokładniejsze dane, użyj innych danych, na przykład potencjalnych klientów generowanych przez e-mail i współczynniki konwersji.

8. Email Marketing to Dying

Email marketing jest najbardziej zaufaną formą komunikacji, a nawet staje siębardziej wciągający. Marketing e-mailowy ma również wyższy zwrot z inwestycji w porównaniu z reklamami displayowymi i wyszukiwarkami.

Nie zawsze postępuj zgodnie z najlepszymi praktykami, sprawdź sam siebie, aby zdefiniować mity na podstawie faktów.

November 22, 2017