Back to Question Center
0

Semalt Expert Opisuje 15 strategii Black Hat SEO, które mogą zniszczyć Twoją markę

1 answers:

W ostatnim czasie Google i inne wyszukiwarki szukały witryn wykorzystujących taktykę SEO w czarnych kapeluszach. W związku z tym oczywiste jest, że praktyki SEO w czarnych kapeluszach ostatecznie spowodują, że strony internetowe będą zagrożone.

Jack Miller, wiodący specjalista Semalt , opisuje tutaj strategie SEO dotyczące czarnych kapeluszów, które mogą wpływać na startupy, a jednocześnie dążyć do rozwoju marketingu internetowego.

1. Maskowanie

Jest to najpopularniejsza taktyka SEO, polegająca na przyciągnięciu ruchu do witryny poprzez oszustwo. Pozwala właścicielowi witryny dostarczyć zupełnie inny adres URL lub treść odwiedzającemu witrynę za pomocą tego, co jest dostępne w wyszukiwarce

2 - grain moisture content. Strony bramek lub drzwi

Odnosi się do stron pomieszanych, wypchanych i całkowicie wyposażonych w silne słowa kluczowe o słabej wartości propozycji. Na stronach brakuje przydatnych, ważnych lub cennych informacji. Zawierają tylko bogate słowa kluczowe, które przyciągają uwagę użytkowników i przekierowują je na inną stronę.

3. Płatne linki

Jednym z wymogów rankingu w wyszukiwarce jest budowanie linków . Proces ten nie jest łatwy i pociąga za sobą wiele wysiłków, jakości i ciężkiej pracy. Płatne linki sprawiają, że wszystko jest proste dla właścicieli witryny. Nie mają pojęcia o jakości kontekstu, ale wstawiają pożądany tekst kotwicy lub łączą się z oczekiwaną treścią. Jest to uważane za strategię SEO czarnego kapelusza.

4. Ukryte linki i małe teksty

Najbardziej irytująca technika SEO w czarnych kapeluszach, w której właściciele witryn zawierają nieczytelne linki i teksty na dole strony internetowej lub w rogach, gdzie są one wizualnie niewykrywalne. Teksty i linki są tego samego koloru co tło, a zatem wypychają każde słowo kluczowe, które jest ignorowane przez odwiedzających.

5. Zduplikowana zawartość

Jest to po prostu kradzież lub kradzież treści innych osób. Ta praca nie może być całością, ale nawet ścisły mecz jest uważany za duplikat.

6. Spinning artykułu

Odnosi się do ponownego opublikowania opublikowanej treści ręcznie lub przy użyciu botów. Jest to zjawisko powszechne w przypadku leniwych marketerów, którzy nie chcą samodzielnie myśleć .

7. Napełnianie słów kluczowych

Jest to proces, który polega na przeciążaniu słów kluczowych w treści witryny. W takim przypadku właściciele witryn bezsensownie dopasowują słowa kluczowe do metatagów.

8. Spam Blogi

Są to strony, które zawierają bezsensowne treści, które są przeciążone hiperlinkami. Blogi spamu są tworzone z zamiarem generowania linków zwrotnych dla powiązanych witryn internetowych .

9. Referrer Spam

Taktyka użycia nieistniejącego adresu URL, który przekierowuje do strony internetowej, którą haker będzie bombardował ciągłymi prośbami o odwiedzającego.

10. Prywatna sieć blogów (PBN)

Odnosi się to do kategorii stron internetowych o wysokim autorytecie, które łączą stronę internetową o pieniądzach z jakościowymi tekstami kotwiczącymi.

11. Zamiana strony

Oznacza to zmianę już popularnej, zindeksowanej i pozycjonowanej strony o ruchu różniącym się od wersji oryginalnej .

12. Połącz farmy

Oznacza to budowę systemu źródeł, w których adres URL strony internetowej jest powiązany z nieistotnymi treściami o niskiej jakości.

13. Cybersquatting

Odnosi się do kopiowania znaków towarowych lub kupowania nazw domen.

14. Typosquatting

Oznacza kopiowanie adresu URL konkurenta i błędne jego literowanie podczas budowania nowej domeny.

15. Social Networking Spamming

Oznacza to reklamę dla użytkowników w sieciach społecznościowych z niepożądanymi filmami i komentarzami.

November 24, 2017