Back to Question Center
0

Semalt Expert ujawnia 13 prostych technik w każdym udanym biznesowym umyśle

1 answers:

Dla niektórych ludzi sukces może wydawać się podnoszeniemworek z piaskiem, ale dla kilku to tylko rutyna. Jak to możliwe?

Początkowym etapem jest zabicie strachu, wynikającego z poczucia porażki, poprzez zapytanieciągle i właściwie planować. Wiodący menedżer sukcesu klienta w firmie Semalt ,Igor Gamanenko twierdzi, że lata doświadczenia są nieocenione, tak jak oniprzyczyniły się do realizacji wielu projektów. Oto trzynaście wskazówek na cozrobić, aby odnieść sukces w biznesie, że ekspert dzieli się doświadczeniempraktyki produktywnej w Semalt.

Konceptualizacja

Powinieneś mieć duży obraz tego, co chcesz osiągnąć z tego pomysłuetap do ostatecznej realizacji i monitorowania. W tym samym czasiejest ważne, aby zrozumieć liczbę osób, które chcesz zaangażować,technologię, którą zamierzasz zastosować, pojazd, który umożliwia przenoszenie obuludzie i technologia. Zdefiniuj klientów docelowych, organ regulacyjnyoraz wskaźnik cenowy, który zagwarantuje zysk, a przynajmniej utrzymanieinicjatywa na jakiś czas, dopóki nie przerwiesz nawet i dalej.

Plan

Po zakończeniu mapowania pomysłów, szczegółowe planowanie wszystkichWyróżnia się różne aspekty twojego pomysłu. Od najważniejszegoco najmniej wszystkie konsekwencje kosztowe powinny być jednakowo wyszczególnione.Istotą tego rygorystycznego procesu jest lepsze oszacowanie tego, coczas zajmie ci osiągnięcie celu, który był niejasnowyrażone podczas konceptualizacji .

Informacje o charakterze wyjątkowym

Oczywiście, powinieneś zapoznać się z pewnym szczególnym rodzajeminformacje, ale to nie wystarczy, aby zagwarantować sukces.W związku z tym potrzeba dogłębnych badań jest nieunikniona, jak niektórzyfakty mogą nie być dla ciebie otwarte od samego początku lub rzeczysię zmieniło i musisz to wiedzieć..Znowu, w zależności odinformacje, których potrzebujesz, pozyskiwanie informacji powinnozrobić odpowiednio. W końcu właściwa informacjabardzo ważne, aby nie marnować zasobów na niewłaściwą ścieżkę .

Weryfikuj informacje

Wykonaj ankietę na temat posiadanych informacji, zatwierdź jejautentyczność i dostosować go do konceptualizowanego celu jakooświadczyliśmy wcześniej. Podczas weryfikacji spójność jestbardzo ważne, gdy tylko w dużej mierze powodujewiarygodność zebranych informacji.

Znajdź alternatywy

Kiedy wymyślisz wszystkie informacje,zajmie to trochę czasu, aby się rozejrzeć i sprawdzić, czywciąż jest kilka naprawdę lepszych sposobówosiągnąć takie same lub lepsze wyniki. Co Tyrozważać? Za klientów docelowych lubnajpierw klienci, a nie koszt, czas czy zasoby.Po wyjaśnieniu, co jest najważniejszedla zadowolenia klienta, należy wziąć pod uwagęczynnik kosztów, czas i zasoby orazwybierz najlepsze opcje dla swojej inicjatywy.

Sporządzenie ostatecznego planu

Po przeanalizowaniu dostępnych alternatyw,możesz teraz odważnie zastanowić się nad strategiązatrudnienie, które będzie traktować priorytetowo interesariuszyzainteresowania. Jedna z twoich alternatyw musi byćw odniesieniu do zadowolenia klienta i czasu. Nie rób tegozapomnij, że masz swobodę zatrudniania wielustrategie w różnym czasie w zależności odprzeważające okoliczności. Najważniejszerzeczy do osiągnięcia to z pewnością trwałe rezultaty.

Wybierz źródło funduszy

Twoja sprawa jest w dużej mierze instrumentalna wzdobycie potrzebnych funduszy. Jest to wyraźny wyraz uzasadnienia inicjatywy ipowód przyjęcia określonej strategii przeciwko wszelkim przeciwnościom. Powinno być na czasiei wyrafinowane, proste i wolne od wątpliwości i wszelkich form niejednoznaczności. Bardzo ważne,powinieneś wykorzystać źródła, które nie będą miały negatywnego wpływu na twój biznes, na przykładwysokie oprocentowanie, długie i skomplikowane zobowiązania prawne, surowe warunki dlaporęczenia. Zawsze uwzględniaj parametryczny koszt kapitału, który będzie uwzględniał wszystkie okolicznościryzyka i nadal mieszczą się w granicach spodziewanego strumienia przychodów.

Zaktualizuj swój plan

Nigdy nie jest za dużo twojego czasu i zasobóww celu zminimalizowania zdarzeń, które doprowadzą do utraty. Poświęć trochę czasu i sprawdź, co zrobiłeśprzez ostatnie dni, tygodnie, a nawet miesiące. Nie pozwól mu się wkraść w lata, ale jeśli to zrobisz, zróbupewnij się, że nie poddajesz się i nie poddajesz się zwlekaniu..Być może może być trochę kropkowania iprzejście do zrobienia. Kiedy je znajdziesz, nie marnuj czasu, rób to, co konieczne i spotkaj się z następnym krokiem .

Wprowadź swój plan

Nadszedł czas, aby go przetoczyć i graćkrok po kroku, ponieważ nigdy nie wiadomo, co czeka. Chociaż powiedzenie "planowanie oszczędza ci dwa razytyle czasu podczas realizacji "jest prawdą, ale nigdy nie podkreślało potrzeby pośpiechu, więc powolii stały. Umożliwi to szybkie dostosowanie w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okolicznościimplikując, że w końcu rozbieżność między planowaną strategią a wdrażaną strategiąbędzie bardzo wąski i kontrolowany

Monitoruj swój plan

Bez udanego biznesu nie mamonitorowanie i kontrolowanie. To cecha zrównoważonego rozwoju i zapewnienia jakości. Esencjamonitorowanie polega na podjęciu właściwych kroków tak szybko, jak to możliwe, z uwagi na dalsze oddalanie się odplan, tym trudniejsze staje się zarządzanie, a droższe są firmy. Zaległości w pracyzarządzanie wiąże się z wysokim poziomem priorytetów; pytanie brzmi: czyje zainteresowanie się pojawipierwszeństwo przed drugim? Następną rzeczą, która przychodzi do głowy, jest konflikt .

Podejmowanie działań korygujących

Potrzeba zabezpieczenia wizerunku i reputacjifirmy, a także inne czynniki, takie jak koszt, satysfakcja i zachęty do maksymalizacji zasobówniezbędne działania korygujące. Konieczne będzie zatwierdzenie poprawek, odstępstw i napraw defektóww określonych terminach, które nie wpłyną negatywnie na cały czas trwania działalności .

Niech ludzie znają Twój biznes

Korzystaj z mediów społecznościowych, ustniei każdy inny mechanizm reklamowy promujący Twój biznes. Pozwoli to zwiększyć sprzedaż i zwiększyć przychody podczaskoszty będą stopniowo spadać, a zysk wzrośnie w długim okresie .

Nie zatrzymuj monitorowania

Wreszcie, nie przerywaj monitorowania, ponieważświat biznesu jest bardzo dynamiczny, a zmiany są nieuniknione. Bądź proaktywny, ucz się i trzymajstosowanie wiedzy i umiejętności. Wzrost i ekspansja pojawią się naturalnie, a koncepcja spontaniczności utrzyma was na powierzchni Source .

November 22, 2017