Back to Question Center
0

Semalt Expert ujawnia obecne prawdy SEO

1 answers:

Dzisiaj większość firm nie jest dobrze poinformowanaw jaki sposób mogą zastosować SEO, a ostatecznie uczynić z niego kluczowy element ich działań promocyjnych i biznesowych. Ponieważ proces SEO mazyskała popularność, marki konsekwentnie starają się dotrzeć do najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, aby zwiększyć widoczność swojej witryny w Internecie.Problem polega jednak na tym, że SEO służy nie tylko temu celowi, ale także wielu innym trendom marketingowym.

Od tego czasu SEO przeżywa znaczące zmianypraktyka została ustalona, ​​ale większość jej podstawowych pojęć pozostaje taka sama. Poprzez zrozumienie podstawowych prawd SEO, jednostkijak również firma może czerpać ogromne korzyści.

Igor Gamanenko, menedżer ds - parchi divertimento montagna veneto trattoria. Sukcesu klienta Semalt ,Usługi cyfrowe, opisuje podstawowe prawdy o SEO, istotne na dziś i na najbliższą przyszłość.

Podstawy są krytyczne

Optymalizacja na miejscu jest tak samo ważna, jak to zapewniastrona internetowa zostanie znaleziona przez wyszukiwarkę. Wciąż koncentruje się bardziej na współczesnych reklamach. Płatne media i przekonujący marketingtechnologie wykorzystują zasoby zespołów reklamowych w mieszkaniach ze względu na ich skalowalność i szybkość. Jednak większość istniejącychstrony internetowe wciąż znajdują się w fatalnym stanie technicznym, więc marki powinny przeprojektować i zrewidować swoje strony internetowe. W związku z tym opisy eta,Nagłówki stron, efektywne adresy URL i rozszerzone tagi tytułu są podstawą, która ma kluczowe znaczenie dla wydajnego pozycjonowania stron .

Wartość jest królem

"Wartość jest królem" to filozofia jednostekw świecie SEO wyrecytowanym dla siebie i swoich klientów dziesięć lat temu, ale dziś pozostaje aktualny. Filozofia opiera się naargument, że generowanie treści nie jest konieczne, prowadzi do zwiększenia zaangażowania i ruchu. W rezultacie, eksperci SEO wraz zzainteresowane strony powinny przeprowadzić burzę mózgów w celu zaprojektowania treści, która jest specyficzna dla klienta. Zespół powinien wymyślić strategię zmiany gry naodnieść sukces w konkretnej branży.

Platformy internetowe są społeczne

Na początku 2000 roku zespoły SEO chętnie korzystały z usług społecznościowychmedia do poprawy rankingów słów kluczowych. Pomimo tego, że profile społecznościowe przyczyniły się do rozwoju wyszukiwarek, tojest jeszcze zapewnienie bezpośredniego podnoszenia. Ciekawie było zaobserwować, jak ważną rolę odegrały influencer i marketing społecznościowywspieranie rozpoznawalności marki przez wyszukiwarki. W różnych przypadkach marki korzystały z mediów społecznościowych, aby zachęcić klientów do poszukiwania markiza pośrednictwem wyszukiwarek. Tak więc, jak tylko zachowania klientów będą ulegać wpływom recenzji blogów i podobnych treści, najlepszym sposobem na poprawęŚwiadomość marki polega na zaangażowaniu właściwych osób w sferze społecznej .

SEO to podejście do reklamy

Kojarzenie SEO z pewnymi magicznymi sztuczkamitylko optymalizacja słów kluczowych jest długa. Obecnie SEO ewoluuje w stronę reklamy, od momentu uruchomienia platformyprowadzenie rozmów związanych z marką. Pod tym względem czołowe zespoły SEO są zazwyczaj włączane do działów reklamowych. Tooznacza, że ​​SEO służy jako podejście do marketingu, które napędza ROI i wspiera kapitał wartościowy marki.

Trzymanie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania zapewnia, żeTwoja marka zdobywa zaufanie i tworzy pożądany ruch, który w ostatecznym rozrachunku umożliwia jej konwersję użytkowników do klientów. Kiedy osiągaszte najwyższe stopnie wciąż pozostają ogromnym wyzwaniem, inne funkcje oferowane przez SEO wymagają zastosowania nowego podejścia .

November 22, 2017