Back to Question Center
0

Semalt Expert wyjaśnia, jakie trendy w projektowaniu stron internetowych są nieaktualne

1 answers:

Branża projektowania stron internetowych przeszła duże zmiany, przekształcając siętrendy, które były istotne w 2016 roku. Nic dziwnego, że wielu klientów szuka najnowszych wersji produktów,kojarząc je z wysoką wydajnością. Tak więc tendencje w 2016 r - stoffmuster bedrucken. Przestały być modne w 2017 r.

Piętnaście lat temu poczerniałe tło i animowany GIF na fronciestrona była powszechnie używana. Jednak tendencje te zostały później odrzucone, ponieważ użytkownicy nie mogli skorzystać z tych rozwiązań.Potencjalne nadużycie zasobów do projektowania stron internetowych negatywnie wpływa na wydajność firmy. Na przykład firmy, które mająRozpoczęty od początku poczerniałego tła nie osiąga swoich celów, takich jak współczynnik konwersji i preferowana liczbasubskrypcje.

W wielu przypadkach odrzucanie tendencji do projektowania stron internetowych nie pozostaje nietknięte. Wiodący ekspert Semalt Digital Services, Max Bell podaje listę pojawiających się tendencji i tendencji do projektowania stron internetowych, które niedługo zostaną usunięte przez projektantów stron internetowych.Techniki te można jednak wstrzymać, aby można je było wykorzystać w dalszej części kursu .

Formularze subskrypcji z ogromną ilością informacji

Formularze subskrypcji pomagają odwiedzającym subskrybować twoją stronę, co wzrastawspółczynnik konwersji..Użyj prostych formularzy, aby uniknąć utraty gości. Ponadto rozważ prośbę o podanie wyłącznie podstawowych informacji. TheUżycie formularzy subskrypcji, które są proste do zrozumienia i łatwe do wypełnienia, jest silną tendencją, jednak można je usunąćrok ze względu na pojawienie się w projektowaniu stron internetowych.

Interfejs nie wymagający objaśnień

Zaleca się skoncentrowanie większości informacji na stronie docelowejw celu przyciągnięcia uwagi odwiedzających. Twój interfejs powinien mieć żywy opis treści. Ostatnioakcent przesuwa się w kierunku posiadania mniejszej zawartości .

Moderacja pop-upów

W branży projektowania witryn internetowych wyskakujące okienka są najczęściej używane do promowania treści iaby podświetlić serię informacji. Pop-upy mają niskie współczynniki konwersji, ponieważ są uważane za denerwujące. Możesz się zdecydowaćwyjątkowe i umiarkowane wyskakujące okienka. Jednak w tym roku wyskakujące okienka mogą wyjść poza rynek, podobnie jak inne tendencje w projektowaniu stron internetowychna rynek. Pop-upy powinny być wstrzymane, ponieważ mogą służyć w przyszłości innym celom .

Przenośniki strony czołowej

Ustawienie lżejszej konfiguracji w twojej witrynie jest zawsze świetnym pomysłem.Użytkownicy, którzy korzystają z urządzeń mobilnych, napotykają wiele problemów podczas nawigowania po stronach witryny. W większościprzypadki, to nie pierwsza strona zawiera najważniejsze informacje.

Wiele trendów związanych z projektowaniem stron internetowych zniknie w tym roku. projektowanie strontrendy powinny być wstrzymane, ponieważ możemy mieć możliwość wykorzystania ich odpowiednio później i wykorzystać te tendencje.

November 22, 2017