Back to Question Center
0

Semalt Expertise: jak długo badania słów kluczowych pozostaną trafne w SEO

1 answers:

Badanie słów kluczowych, które jest ważną częścią każdej kampanii SEO,istnieje od wielu lat. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat badania nad słowami kluczowymi przeszły szereg zmian. Czasamite zmiany są kluczowe, czasami są mniej ważne - 0.4ohm kanthal coil. W obu przypadkach niestabilna natura tego procesu stawia pod znakiem zapytaniatrafność badania słów kluczowych dla SEO.

Jack Miller, menedżer sukcesu klienta w firmie Semalt Usługi cyfrowe, analiza czynników, które teraz i dalej określą znaczenie badania słów kluczowych.

Słowa kluczowe "Materia

Słowa kluczowe pozostają ważne w SEO, ponieważ grają znaczącąrola w pomaganiu Twojej witrynie w uzyskaniu pozycji według różnych zapytań. Badanie słów kluczowych pozwala znaleźć słowa kluczowe, które zapewniają:

  • Wysoki ruch. Otrzymasz nowych odwiedzających, ponieważ twójstrona jest wyświetlana w wynikach wyszukiwania.
  • Trafność. Wszystkie wyszukiwania przychodzące będą odnosić się do tego, cooferujesz i czy satysfakcjonuje Twoich użytkowników przychodzących.
  • Niska konkurencja. Jeśli masz odpowiednie słowa kluczowe, tooznacza, że ​​nie musisz pracować w nadgodzinach, aby uzyskać ranking dla wybranych zapytań.

Aktualizacje Google

We wczesnych dniach badań nad słowami kluczowymi zakładał optymalizacjęumieszczając je w całej zawartości w każdym tagu meta tyle, ile możesz. Dzięki Google Analytics Google również dużo się ujawniałoinformacji o tym, jak ludzie szukają informacji w Internecie i jak znaleźli Twoją witrynę za pomocą słów kluczowych. Kiedy już to zrobiłeśna tej liście słów kluczowych o wysokim natężeniu ruchu i niskiej konkurencji możesz bezpośrednio zoptymalizować witrynę pod kątem tych zapytań. Większość zapytań GoogleMieliśmy relację jeden-do-jednego wyszukiwania, co oznacza, że ​​przyjmowali twoją frazę lub słowo i szukali ścisłych lub dokładnych dopasowań do innych frazi słowa w sieci .

W 2013 r. Google opublikowało aktualizację znaną jako Hummingbird, którawprowadziła pojęcie "wyszukiwania semantycznego". Ta aktualizacja zmieniła sposób, w jaki wyszukiwarka obsługiwała przychodzące zapytania. Zamiastprzeprowadzając proste wyszukiwanie tego, czego chce użytkownik, ta aktualizacja pozwoliła Google zrozumieć intencje kryjące się za zapytaniem użytkownika. Na wartość nominalną,wydaje się to niewielką zmianą, ale wywarło to ogromny wpływ na to, jak optymalizują się wyszukiwarki pod kątem słów kluczowych.

Ta aktualizacja zmieniła SEO nie tylko w kwestii frazi słowa kluczowe. Dzisiaj możliwe jest pozycjonowanie wyżej dla semantycznie powiązanych fraz i słów, których nie optymalizowałeś bezpośrednio, możesz teżuzyskać ranking słów i wyrażeń, które nie są nawet dostępne na Twojej stronie. Wyrażenia te są nazywane frazami o długich ogonach. Oni majązostały spopularyzowane przez Hummingbird i sprawiły, że marketerzy szukają rzadkich i mniej konkurencyjnych wyrażeń. Oznacza to, że zamiast tylko umieszczaćsłowa kluczowe, firmy powinny lepiej budować treści związane z jednym słowem kluczowym lub frazą, koncentrując się na ogólnym temacie.

Ograniczenia Google

Ograniczenia słów kluczowych Google zaczęły się od Google Analyticsi to trwa nadal w AdWords. To miało zachęcić ludzi do korzystania z płatnej reklamy i rozprawienia się z nią po szybkich zyskach.W rzeczywistości czasem staje się jeszcze bardziej istotne dla marketerów niż tworzenie spójnych planów optymalizacji słów kluczowych .

Wraz ze wszystkimi wymienionymi powyżej czynnikami powinniśmy zrozumiećta nowa technologia wchodzi na przykład w grę, tak jak stało się z asystentami cyfrowymi, takimi jak Cortana i Siri. Zachęca ludzi doprzeprowadzaj wyszukiwania konwersacyjne, które całkowicie zmieniają grę. Rzeczywistość rozszerzona, przedmioty użytkowe i wirtualna rzeczywistość również zmienią sposóbwyszukiwanie osób i sposób działania systemu rankingowego. Oczekuje się, że wiele zmian zacznie obowiązywać, a badania słów kluczowych nie będą takie same,ale nigdy też nie stanie się przestarzałe. Będzie to stopniowe przejście do nowego systemu wyszukiwania .

November 22, 2017