Back to Question Center
0

Semalt: Jak rozpoznać taktyki SEO w Black Hat

1 answers:

SEO firmy Black Hat to zestaw praktyk, których używamy, aby poprawić ranking witryny w wyszukiwarce . Narusza to zasad Google, Bing i Yahoo. Zamiast tego, biały SEO jest procesem bezpiecznym i pomaga uzyskać większą wiarygodność w Internecie .

Termin ten powstał w hollywoodzkich filmach, aby odróżnić dobrego człowieka od złego. Złe postacie nosiły czarne czapki, a dobrzy ludzie nosili białe czapki - best south american vacations for singles.

Michael Brown, wiodący specjalista z Semalt , zapewnia, że ostatnio czarny kapelusz stał się poważnym problemem dla webmasterów. Jest powszechnie używany przez hakerów komputerowych i spamerów. Dzięki temu procesowi stwarzają problemy właścicielom witryn, przejmują kontrolę nad swoimi urządzeniami i wykonują nieetyczne działania w trybie online i offline .

Ważne jest, aby zrozumieć, że wdrożenie technik i strategii SEO w czarnych kapeluszach może spowodować, że Twoja witryna zostanie zablokowana w wynikach wyszukiwania. Dlatego powinieneś otrzymywać tylko wysokiej jakości ruch i zwracać uwagę tylko na strategie SEO dotyczące białego kapelusza .

Wprowadzenie do SEO Black Hat

SEO w czarnych kapeluszach to technika, która została odrzucona przez wyszukiwarki i wciąż jest używana przez wielu webmasterów, by podnieść rangę swoich witryn. Praktyki te nie są zgodne z warunkami Google, Yahoo i Bing i nie mogą zagwarantować pożądanych rezultatów na całe życie. Przedstawiono wiele wskazówek i pomysłów, które zapobiegają wykorzystywaniu SEO przez webmasterów. Powinieneś sprawdzić Wskazówki Google dla webmasterów, Wskazówki dla webmasterów Bing oraz Wskazówki dla webmasterów Yahoo, aby zorientować się, co to jest black hat SEO i jak się go pozbyć. Należy unikać wyszukiwarek płatnych , aby zapewnić bezpieczeństwo witryny w Internecie .

Jak rozpoznać taktykę SEO w czarnym kapeluszu?

Najczęstsze praktyki SEO, które można wykorzystać do identyfikacji praktyk SEO to duplikaty treści, automatyzacja artykułów, strony przejściowe, ukryte linki i tekst kotwicy, nadziewanie słów kluczowych, negatywne pozycjonowanie SEO, zgłaszanie konkurencji bez podania przyczyny, przekradnięcie się przekierowaniem, maskowanie, schemat linków, nierozsądne publikowanie gości i manipulowanie łączami. Nie powinieneś też kręcić artykułów, nie wybierać sieci łączy, kół linków i farm linków, a także w dużym stopniu unikać spamu związanego ze znacznikami. Okazało się, że spamowanie komentarzy, automatyczne wysyłanie zapytań do Google, tworzenie subdomen losowo i tworzenie stron z podejrzanym zachowaniem jest zabronione przez wyszukiwarki. Nie powinieneś angażować się w takie działania, jak wirusy, phishing, złośliwe oprogramowanie i trojany, ponieważ wszystkie te elementy są częścią SEO .

Zgłaszanie czarnego kapelusza SEO

Jeśli jesteś zaangażowany w to działanie, nigdy nie uzyskasz pożądanych rezultatów. A jeśli widzisz, że ktoś inny jest zaangażowany w SEO w czarnych kapeluszach, możesz to zgłosić. Jeśli tego nie zrobisz, Twoja witryna może zostać zaatakowana przez złośliwe hacki, negatywne kampanie SEO i linki do spamu. Dlatego ważne jest, aby zgłosić się do Google w celu zapewnienia wiarygodności witryny w Internecie .

Czy należy unikać SEO w czarnych kapeluszach

To prawda, że czarny kapelusz SEO poprawia pozycję witryny w wynikach wyszukiwania, ale jest to nielegalna praktyka i może spowodować zablokowanie witryny na całe życie. Sukces odniesie krótkoterminowy wzrost ruchu, ale Google zastosuje wiele kar na takich stronach internetowych i może nie być możliwe, abyś zmierzył się z jego niszczycielskimi skutkami. Oznacza to, że techniki SEO w czarnych kapeluszach nie są odpowiednie dla Ciebie, jeśli poważnie myślisz o prowadzeniu firmy na całe życie.

November 24, 2017