Back to Question Center
0

Semalt: Jaki jest najlepszy czas na rozpoczęcie SEO

1 answers:

Jeśli jesteś właścicielem strony internetowej, która chce uzyskać najlepsze wyniki z SEO, potrzebujeszaby zrozumieć, że terminy twoich strategii SEO i ćwiczeń są tak samo ważne jak same strategie lub ćwiczenia.

Niezależnie od tego, czy robisz uruchomienie strony internetowej lub przeprojektowanie, najlepszy czaszacznij robić SEO przed opublikowaniem go w wyszukiwarkach do indeksowania i rankingu. Innymi słowy, praca SEO i projektowanie stron internetowychpowinien zaczynać się w tym samym czasie.

Niektóre aspekty SEO są unikalne dla nowej strony internetowej, inne są unikalneprzeprojektowano stronę internetową, a inne są wspólne dla obu przypadków. Nik Chaykovskiy, ekspert firmy Semalt Usługi cyfrowe wyjaśniają funkcje SEO w różnych celach .

SEO dla nowych stron internetowych

W przypadku nowych stron internetowych SEO powinno działać równolegle z projektowaniem stron internetowych i użytkownikamidoświadczenie (UX) - where to buy counterfeit dollar bills. Oznacza to, że strategia SEO określi rodzaj treści, która będzie używana i gdzie zostanie umieszczonaStrona internetowa. Sukces w SEO jest więc wynikiem wysiłków zmierzających do przeplatania projektów internetowych, UX i SEO. Rozpoczęcie SEO podczasproces projektowania stron internetowych przyspiesza wyniki SEO.

Ma to jednak inne znaczenie dla Twojej firmy: twój UX ispecjaliści od projektowania stron internetowych muszą zrozumieć SEO, a twoi faceci SEO muszą zrozumieć UX i projektowanie stron internetowych. Eksperci ci mogą potrzebować szkolenia na czterechkrytyczne obszary (projektowanie, UX, rozwój front-end i SEO)..Ale wysiłek jest zdecydowanie wart zachodu. Będzie łatwiej burzy mózgów iszanse na powodzenie nowej witryny znacznie wzrosły .

Wskazówki SEO dotyczące zmiany strony internetowej

Jeśli już uruchomiłeś swoją witrynę, najlepiej zacząć od tegoaudyt SEO. Audyt SEO pomaga poznać mocne strony SEO, takie jak strony, które są wysoko oceniane przez wyszukiwarki. Ty takżewiedzieć, jakie aspekty SEO sprawiają, że strona działa dobrze, abyś mógł zachować / zachować lub powielić te kompetencje podczas przeprojektowywaniaStrona internetowa.

Ważne jest również, aby podczas redesignu witryny mieć plan przekierowań 301.W miarę zmiany starych adresów URL zespół redesign powinien dokładnie przekierować ruch do nowych adresów URL, aby zwiększyć ruch w witrynienie przegrywa, gdy przeprojektowana strona internetowa jest w pełni funkcjonalna. Byłoby to i było dla kilku firm śmiertelne dla biznesujeśli ten aspekt SEO zostanie zapomniany. Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby odwiedzający Twoją stronę zostali powitani przez błąd "404 - Nie znaleziono strony"próbowali uzyskać dostęp do stron Twojej witryny.

SEO to ciągła aktywność

W przypadku zarówno nowych stron internetowych, jak i przeprojektowanych, SEO jest działalnością ciągłą.W dzisiejszej dynamicznej atmosferze technologicznej większość aspektów SEO zmienia się w krótkim czasie. W pewnym momencie będziesz musiałzainstaluj wtyczkę SEO, a innym razem sformatuj treść zgodnie z aktualnym trendem. Niepowodzenie przy SEOtrendy byłyby definitywną śmiercią przedsiębiorstwa, zwłaszcza jeśli sprzedaż silnie zależy od marketingu cyfrowego .

Znać odpowiednie kroki SEO, aby podjąć teraz, aby Twoja strategia SEO istrona internetowa bardziej udana. Jeśli Twoja witryna jest już uruchomiona, zaangażuj specjalistę od SEO i upewnij się, że przeprowadzono dokładny audyt SEO. Toto najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, jakie działania najlepiej pasują do Twojej witryny w odniesieniu do sukcesu SEO. A jeśli planujesz zbudować nową stronę,zaangażuj swój zespół SEO od samego początku. SEO wykonane na wczesnych etapach tworzenia stron internetowych pozwala uniknąć wpadek SEO w Interneciestruktura strony, która może w przyszłości kosztować czas i pieniądze

November 22, 2017