Back to Question Center
0

Semalt: Jaki jest trafność słów kluczowych Wyszukaj nową witrynę

1 answers:

Możliwe jest osiągnięcie sukcesu bez przeprowadzania badania słów kluczowych na nowywitryny, ale istnieje ryzyko utraty niektórych możliwości, takich jak wysoki ranking, świetne współczynniki konwersji i możliwość świadczenianajważniejsze informacje w określonej niszy rynkowej. Znaczenie tych możliwości zwiększa się po uruchomieniunową stronę, gdy tylko łatwiej będzie dostosować architekturę informacyjną witryny od podstaw.

Ross Barber, menedżer sukcesu klienta w firmie Semalt Usługi cyfrowe współdzielą współczesne założenia dotyczące słów kluczowych dla nowo powstających stron internetowych.

Wybierz nadrzędne słowa kluczowe zapewniające szybkie wygrane

Na najwyższych stronach należy wziąć pod uwagę słowa kluczowe o wysokiej konkurencji, które gwarantująszybkie zwycięstwo. Strona główna i strony priorytetowe mają większą szansę na podniesienie rankingu dzięki konkurencyjnym słowom kluczowym, ponieważ przyciągają najwięcejliczba linków przychodzących w przeciwieństwie do wpisów na blogu i stron produktów - watermelon frost ingredients. Nowa struktura witryny wymaga szerszego i bardziej ogólnego zastosowaniasłowa kluczowe do menu nawigacji, strony głównej i głównych kategorii. Najlepszą strategią jest włączenie słów kluczowych o długim końcu.

Skup się na słowach kluczowych z długim ogniskiem i wyszukiwaniu z ukosa

Z powodu braku uprawnień do wyszukiwania, najlepszą strategią dla rankingu jest użyciesłowa kluczowe o długim końcu. Krótkie, ogólne słowa kluczowe sprawiają, że praktycznie niemożliwy jest ranking. Długofalowe słowa kluczowe obejmują wszystkie kąty tematupotrzebne, są bardzo szczegółowe i odpowiadają na konkretne pytania. Mają znacznie mniejszą konkurencję i większe współczynniki konwersji. Myślenie bokiem pomoże opracować i rozwinąć tematy.

Optymalizuj pod kątem fraz opartych na pytaniach

Struktura wyszukiwarek odpowiada trafnej treści za pomocą zapytań organicznychniezależnie od tego, czy jest to słowo kluczowe czy pytanie zgodnie z badaniami Microsoftu. W obu przypadkach wyszukiwarki wykonujątak samo dobre w odniesieniu do trafności wyników. Dlatego strona powinna koncentrować się na odpowiadaniu na pytania, zapewniając dobre wynikibadane, niszowe informacje i nie martw się o sformułowanie pytania.

Używaj narzędzi słów kluczowych do iskrzenia pomysłów

Eksperci zalecają połączenie burzy mózgów i funkcji auto-sugestiia także tradycyjne narzędzia słów kluczowych zapewniające kompleksowy zasięg i szczegółowe informacje na ten temat. Tradycyjne słowo kluczowenarzędzia są najlepsze w inspirujących pomysłach do wymyślania fraz długich. Funkcja autosugestii i autouzupełniania uruchamia nowe słowo kluczoweidee zarówno długie, jak i krótkie.

Rola konkurencyjnego badania słów kluczowych

W przypadku nowszych stron czas i wysiłek określają wartość wykorzystania konkurencjisłowa kluczowe. Główny projektant wyszukiwarki Google, John Wiley, wskazał, że codziennie otrzymuje 15% zapytań, które mająnigdy wcześniej nie spotkałem. W związku z tym nie oznacza to, że konkurencyjne badania słów kluczowych nie mają miejsca w trakcie ich odtwarzaniaznacząca rola przy ustalaniu, kto jest przeciw. Informuje również o tym, jak trudna jest konkurencja i kto wyprzedza firmę.Jednak wiercenie w dół, aby uzyskać dogłębną treść z dłuższych, mniej konkurencyjnych niszowych słów kluczowych dla miejsca na stronie zajmuje mniej czasu i mawiększy zwrot.

Marketing treści ma przewagę nad relacją jeden do jednego pomiędzysłowa kluczowe i wyniki wyszukiwania. Badanie słów kluczowych powinno koncentrować się bardziej na określeniu intencji użytkownika, a mniej na rankingach wyszukiwania. Słowo kluczoweBadania są prawdziwą siłą dla nowych witryn, więc powinny pomóc w zrozumieniu kontekstu wyszukiwania użytkownika.

November 27, 2017