Back to Question Center
0

Semalt: Marketing e-mailowy bez technik Back Hat

1 answers:

Ważne jest unikanie przekraczania linii czarnego kapelusza, jeśli chodzi o marketing e-mailowy. Niektórzy specjaliści od SEO ustalili warunki, w jaki sposób można to zrobić, a inni niedoświadczeni marketingowcy SEO nawet nie wiedzą, jak przenieść swoje firmy na wyższy poziom. Oto pięć punktów przedstawionych przez Igora Gamanenko, menedżera ds - lente squared. Sukcesu klienta Semalt , który należy wziąć pod uwagę, aby zapewnić bezpieczeństwo w Internecie .

Unikaj Craigslist:

Obowiązkowe jest unikanie craigslist, jeśli chcesz osiągnąć sukces w Internecie. Craigslist jest kuszącym celem dla ekspertów SEO w czarnych kapeluszach i sprzedawców e-maili, ale ma zespół prawników, którzy mogą wciągnąć cię do sądu, jeśli okaże się, że jesteś zamieszany w nielegalne działania .

Dopóki możesz generować miliony zweryfikowanych kont i mieć mnóstwo adresów IP, nigdy nie powinieneś kwestionować craigslisty, ponieważ mogą one zgłosić Cię do wyszukiwarek . Powinieneś być szczęśliwy, jeśli poprawiłeś pozycję swojej witryny bez angażowania się w nielegalne działania.

Pozbądź się anonimowych ludzi

Anonimowa osoba może zaszkodzić twojej reputacji w Internecie Podczas prowadzenia marketingu e-mailowego, powinieneś upewnić się, że unikasz ich i blokujesz ich adresy IP tak szybko, jak to możliwe. Nigdy nie wysyłaj ich promocyjnych e-maile, ponieważ służą do kradzieży twoich danych osobowych i niszczenia twoich profili mediów społecznościowych.

Zdejmij offshore z radaru

Nie byłoby błędem stwierdzenie, że zachęcanie do wysyłania wielu e-maili z nieznanych serwerów lub krajów, takich jak Indie czy Rosja może stworzyć dla ciebie problemy. Dlatego nie należy używać adresów IP tych krajów podczas wysyłania wiadomości e-mail do klientów lub dużej listy osób. Powinieneś oderwać się od brzegu, ukrywając swój adres IP, aby nikt cię nie oszukiwał ani nie szantażował .

Bardzo patetyczna głupota (VPS)

Wspaniale jest używać serwera VPS lub serwera dedykowanego w oparciu o twoje wymagania. Prawie wszystkie osoby z marketingu biznesowego i mediów społecznościowych, a także marketerzy cyfrowi korzystają z VPS lub serwerów dedykowanych podczas wysyłania e-maili ze względów promocyjnych. Jeśli jesteś jednym z nich, nie powinieneś angażować się w marketing e-mailowy w czarnych kapeluszach, ponieważ spowoduje to problemy dla Ciebie i Twojej firmy w Internecie .

Wniosek

Nigdy nie należy zapominać, że marketing e-mailowy w czarnym kapeluszu działa tylko przez kilka dni. Ale dzięki niemu nie można wygenerować żadnych potencjalnych klientów i nie można wiele zarobić na działalności online. Techniki e-mail marketingu w czarnych kapeluszach nie są niezawodne i nie gwarantują sukcesu. Dlatego należy zwracać szczególną uwagę na marketing e-mailowy w białym kapeluszu i umiejętności w mediach społecznościowych. To zajmie trochę czasu, ale wyniki są fantastyczne i na całe życie. Zarówno dla małych, jak i dużych firm obowiązkiem jest wybrać białe techniki i nigdy nie powinieneś przekraczać linii czarnego kapelusza, jeśli nie chcesz zostać ukarany online .

November 24, 2017