Back to Question Center
0

Semalt Porady dotyczące planowania i budżetowania Twojego SEO

1 answers:

Ci, którzy planują i budżetują optymalizacje w wyszukiwarkachryzyko wpadnięcia w pułapkę z dwóch powodów. Pierwszą możliwą pułapką jest brak planu, a drugi nie jest przydzieleniem abudżet. Jak mówią, nieudane planowanie planuje porażkę - pannelli radiant a parete infrarossi.

W przypadku SEO porażka charakteryzuje się szeregiem czynników, któreto marnowanie pieniędzy, marnowanie okazji i marnowanie czasu. Jeśli chodzi o pozycjonowanie, tworzenie zrównoważonego budżetu i planu to kluczowe krokiw kierunku sukcesu. Jako klient, ważne jest, aby zrozumieć podstawy optymalizacji wyszukiwarek przed rozpoczęciem planowaniaprocedury.

Frank Abagnale, menedżer ds. Sukcesu klienta w firmie Semalt Usługi cyfrowe wyjaśniają fakty, które pomogą Ci zrozumieć SEO .

Skuteczna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek nie jest tania

Statystyki pokazują, że klient musi być przygotowany na dokonanie płatności w wysokości5000 USD miesięcznie, 3 000 USD to minimalna kwota, jaką klient może zapłacić, aby uzyskać wiarygodne usługi SEO od konkurencyjnej firmy.

Według Forbesa wiele korporacji i firm wydaje duże kwotykwoty pieniędzy na SEO. W rzeczywistości, płacąc firmie SEO mniej niż 2000 USD, aby zapewnić kompleksowe i wysokiej jakości usługi SEOco miesiąc nie jest krytyczne..Jednak niektóre z podsekcji SEO wymagają zarządzania do 1000 $ .

Klient, który chce ustanowić skuteczną praktykę SEOw firmie powinno wynosić średnio 46 000 USD przez jeden rok. Dzięki tej gotówce będziesz mógł współpracować z agencjami SEO i ekspertamiskłonny do przedstawienia skutecznych wyników w minimalnym czasie

Przy wyborze agencji SEO do pracy z, oczywiście, wiele czynnikówwejść do gry. Obciążenie firmy, jej skala i doświadczenie uzupełniają klejnot aspektów wpływających na kształtowanie się cen. DlaPrzykładowo, ceny usług SEO w Semalcie stanowią połowę średnich cen rynkowych z dwóch powodów: dużego obrotuzamówienia i wysokie kompetencje personelu. Najlepszym rozwiązaniem jest zatem poszukiwanie agencji, które dostarczają trafnego połączenia wartości idoświadczenie

Uwzględnianie SEO jako strategii długoterminowej

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki jest minimalny czas, jaki trzeba na to pozwolić?Search Engine Optimization działa? Zwykle potrzeba od 6 do 12, aby SEO zapewniło trwałe wyniki, w czasie od 4 do 6miesiące są wydajne, aby uzyskać minimalne wyniki. Przez pierwsze dwa miesiące istnieje bardzo mała szansa na osiągnięcie wszelkich istotnych rezultatów.

W ciągu pierwszych dwóch miesięcy większość czasu powinna być poświęconaprzeprowadzanie technicznego audytu SEO i planowanie przyszłych postępów. Wprowadzono minimalne zmiany w praktyce SEO wpierwszy miesiąc i tylko do końca drugiego miesiąca pracy, niektóre wyniki wydają się być widoczne .

Prawdziwa inwestycja jest realizowana w drugim roku, kiedy stronawłaściciele zaczynają robić niesamowite wypłaty. Poniższe pięć kroków planowania i budżetowania przygotuje Cię do pracy z firmą SEOdo wyboru:

 • Mierzenie postępu
  Długoterminowa strategia jest niezbędnym warunkiem sukcesuSEO. Podczas pracy nad planowaniem i budżetowaniem kampanii SEO lepiej jest skupić się na tworzeniuw ruchu, a nie w rankingach. W SEO, skupienie się na sprzedaży, potencjalnych klientach i ruchu jest bardziej skuteczne niż poświęcanie większej uwagirankingi. 
 • Określenie celu
  Pod koniec kampanii SEO będziesz musiał zrozumieć, w jaki sposóbprawdziwy sukces wygląda..Faktycznie, uzyskanie miesięcznego procentowego wzrostu pod względem sprzedaży i ponad 30% biuletynu i czasopismsubskrypcje w ciągu najbliższych 2 lat zostaną określone jako sukces. Pracuj dalej nad swoim celem, aby osiągnąć najlepsze wyniki w SEO. 
 • Dążyć do osiągnięcia celu
  Gdyby profesjonalny SEO wszedł i obiecał dokonać sprzedażyprocentowy wzrost w ciągu najbliższych 12 miesięcy, ile będziecie skłonni zapłacić? Umieść najlepszą wartość do przodu, jeśli istnieją dowody, żetaka perspektywa okaże się prawdziwa dla Twojego stanowczego sukcesu. 
 • Określenie budżetu
  Wartość, jaką chciałbyś zapłacić, aby osiągnąć swój cel, powinnapomóc w stworzeniu zrównoważonego budżetu. W swojej kampanii SEO nie wydawaj więcej niż to, co chcesz wydać na realizację swojejcel 
 • Ustal priorytety według swoich najlepszych możliwości
  Umieść niektóre z celów SEO na głównych stanowiskach i pracuj dalejim bardziej odpowiednio. Ustalenie, które aspekty SEO są najbardziej odpowiednie dla Twojego modelu biznesowego, wymaga złożonej analizy SEOekspertów, którzy mają niezbędne doświadczenie, aby przeprowadzić porównanie. 

Po zatrudnieniu agencji SEO, należy wykonać następujące czynnościkroki w celu ustanowienia długoterminowej owocnej współpracy.

 • Podaj swoją firmę SEO ze wszystkimi ważnymi szczegółami
  Twoja firma SEO powinna mieć pełny dostęp do Twojej witryny, aby była renderowanaszybkie wyniki. Niedostarczenie im danych na temat twojej strony internetowej doprowadzi do opóźnienia w prokuraturze.
 • Daj swojej przestrzeni firmy SEO
  Po zatrudnieniu swojej firmy SEO, pozwól im zarządzać twoją stroną internetową, aby wykonać twoje zadania. 
 • Mają dostęp do raportów SEO i czytają je
  Kompleksowe firmy SEO oferuje raport na temat ich statusuzadania. Jako klient, dokładnie przeczytaj raport, aby uniknąć nieporozumień. 

SEO to długoterminowa strategia, która zapewnia długoterminowy sukces, kiedyplanowanie i budżet są wprowadzane przy użyciu odpowiedniego formatu. W SEO nigdy nie podążaj za działaniami konkurencji, jak to się dziejeto źle. Wymienione powyżej kroki i wskazówki pomogą Ci skutecznie prowadzić kampanie SEO i uzyskać prawdziwe wypłaty.

November 22, 2017