Back to Question Center
0

Semalt ujawnia tajemnice dotrzymywania kroku dużym firmom dzięki pomocy SEO

1 answers:

Jeśli chodzi o organiczny ruch w wyszukiwarkach, zauważysz, że googlesprzyja dużym markom. Te marki wydają dziesiątki tysięcy dolarów bez mrugnięcia okiem. Tego samego nie można powiedzieć o małymfirmy: są rozłożone na budżet i personel - como exponer correctamente en digital. Niemniej jednak (małe firmy) mogą uzyskać kawałek w sprzedaży organicznejprowadzi też w Google.

Menedżer sukcesu klienta Semalt Digital Services, Nik Chaykovskiy dzieli się sekretami, aby osiągnąć najwyższe pozycje w wyszukiwarce, które pomogą Ci konkurowaćz dużymi firmami.

# 1: Dokonaj inwentaryzacji swoich aktywów SEO

Jeśli prowadzisz interesy przez jakiś czas (i masz domenę, która się dziejewracając do początku lat 2000, a nawet lat 90-tych), a następnie siedzisz w kopalni złota. Nie ulegaj pokusie rezygnacji ze starej domeny na rzecz adresu URLlub taktyka SEO. Może zaryzykować. Wierz lub nie, ale Google daje pierwszeństwo starym domenom, ponieważ pokazuje, że firma jest stabilna iniezawodny. Użyj Google Analytics, aby zidentyfikować rzadkie strony wyjścia, strony przeglądane przez 3 minuty lub dłużej, strony i blogi z dużą ilościąruch organiczny. Jak to jest, są one cenne dla użytkowników sieci, dzięki czemu mają dobry początkowy cel SEO.

# 2: Dostosuj swoją witrynę

Zanim zaczniesz wydawać pieniądze na kampanię SEO, dokonajpewnie, że twoja witryna łączy się z Google we właściwy sposób. Tutaj mogą się przydać narzędzia Google dla webmasterów. Pomogą ci zidentyfikować comusi zostać naprawiony.

# 3: Zdefiniuj strategię opartą na długim słowie kluczowym

Nie próbuj konkurować z dużymi markami przy słowach kluczowych o dużej głośności.Przegrasz. Zamiast tego spróbuj słów kluczowych o długim końcu (dłuższe frazy, które mają duże prawdopodobieństwo konwersji). Nie przejmuj się tym surowymliczba ruchów jest niższa w porównaniu do liczby słów kluczowych, więc masz większe szanse na konwersję ruchu na sprzedaż.Pozostań w kontakcie. Używaj linków przychodzących do kierowania ruchu na strony internetowe z doskonałymi elementami konwersji. Tutaj składaj oferty odwiedzającymnie może się oprzeć ani wypełnić formularza i złożyć zamówienia. Będzie działać magicznie.

# 4: Zbuduj kampanię SEO na temat content marketingu

Istnieje jeden obszar, w którym małe marki mogą pokonać gigantów - treścimarketing. Tworzenie wysokiej jakości treści poza witryną to zadanie, które zazwyczaj delegują duże firmy. Kiedy piszesz o swojej firmie,treść będzie oczywiście autorytatywna i jest to coś, co blogi i inne strony internetowe w twojej niszowej miłości. Nie dziw sięjeśli dodają linki do witryny (do Twojej witryny), zwiększając w ten sposób ruch.

Zaplanuj i zaplanuj czas tworzenia postów, które współgrają z Twoimrynek docelowy. Podziel się swoimi pomysłami i najprawdopodobniej wygenerujesz zainteresowanie. Upewnij się, że zawiera aktywne linki przekierowująceruch do Twojej witryny. Z czasem Google rozpozna Twój wysiłek i nagrodzi Cię większą widocznością.

Pisanie świetnych treści i pitching wymaga czasu, ale wysiłkówsą warte spędzonego czasu. Tymczasem upewnij się, że Twoja strona jest dobrze zoptymalizowana. Optymalizacja jest nie tylko dobra dla SEO, ale takżepomaga zadowolić potencjalnych i obecnych klientów. Na przykład szybkie ładowanie stron internetowych i stron nawigacyjnych spowoduje zmniejszenie współczynnika odrzuceń. Utrzymaj dobry Praktyki SEO zamiast tworzyć stronę internetową i utrzymywać ją.

November 22, 2017