Back to Question Center
0

Semalt wyjaśnia, co powoduje dezinformację w SEO

1 answers:

Zdaniem większości przedsiębiorców i optymistów wyszukiwarekmożesz zostać na czarnej liście przez Google, jeśli wprowadzisz kilka słów kluczowych w treści strony głównej. Niektórzy uważają, że częśćzawartość może uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach, jeśli jest udostępniana kilka razy. To są mylące prawdy - melbourne cup flower headbands. Wypełnianie słów kluczowych nie może wyświetlać monitów Googlena czarnej liście. Chociaż istnieje korelacja, że ​​jeśli informacje, które zostały udostępnione wiele razy w mediach społecznościowych maliczne linki przychodzące, Google stale odrzucał, że akcje społeczne odgrywają rolę w rankingu potencjału. Dlatego twierdząc, że więcejWspółdzielenie wyników do wyższego rankingu jest wyłącznie półprawdą i dość mylącym faktem .

Jack Miller, menedżer sukcesu klienta w firmie Semalt ,wyjaśnij, dlaczego dezinformacja jest obecnie tak szeroko rozpowszechniana w SEO i jak jej unikać w swojej praktyce.

Sytuacja półprawd

Istnieje większe prawdopodobieństwo przepływu półprawd, niżabsolutne mity. Mity i błędne wyobrażenia są zwykle przekazywane osobom spoza branży. Z drugiej strony branża SEOZasypane półprawdami, ponieważ w większości przypadków nie działają z bezpośrednimi faktami. Fakt, że algorytmy wszystkich wyszukiwarekw tym Google są ściśle tajne, oznacza to, że nie mogą ujawnić, co uważają za ranking wyników, ale mogą tylkodawać wskazówki. Podobnie pomysł jest akceptowany, jeśli wydaje się możliwy do wyobrażenia..Na przykład zawartość wielu udziałów społecznościowych ma wysoką wartośćszanse zarabiania linków przychodzących, ale być może to nie jest akcja społecznościowa wykonująca pracę. Stąd, w oparciu o odpowiednie wskazówkiktóre mamy na temat udziałów społecznych, jest to półprawda, na którą łatwo się zgodzić .

Tempo przemysłu

Szybkie tempo rozwoju branży SEO prowadzi do wzrostu liczby dezinformacji.Mimo że Google dostosowuje się do powolnego i ciągłego harmonogramu wydań, to powstają nowe technologie i style wyszukiwaniatrudne do optymalizacji dla wyszukiwarek, aby nadrobić zaległości. Ma to różny wpływ na rozpowszechnianie dezinformacji, takich jak dawniej ważne informacjemoże łatwo stać się nieaktualnym, a ludzie często dostarczają niewystarczających informacji w desperackiej próbie bycia pierwszym, który opisze historię wyszukiwanialub ostatnią aktualizację. Zrozumienie informacji w bitach jest ważne, ale szybkie założenie może doprowadzić do niezrozumienia tego, co jestfaktycznie się dzieje. Wreszcie, przy dużej prędkości, złe informacje mogą być rozpowszechniane w krótkim czasie i mogą być za późno, aby je poprawićpo otrzymaniu przez społeczność.

Jak uniknąć dezinformacji

  • Odsyłacz. Zawsze porównuj informacje z różnych źródeł.Sprawdź, czy inne źródło ma dane potwierdzające informacje z bieżącego źródła.
  • Poszukaj mocnych dowodów. Jeśli raport zawiera informacje ogólne,na przykład, szukaj danych statystycznych, faktów i liczb, które są łatwo dostępne w innych firmach.
  • Sprawdź swoje źródła. Na przykład, jeśli przypadkowa osoba dajeinformacje na temat taktyki SEO, będzie dokładniejsze, jeśli będziesz szukał tego samego od osoby, która ma karierę w SEO
  • Podważ swoje założenia. Spróbuj obalić część swoichwierzenia, aby zbliżyć się do ostatecznej prawdy

November 22, 2017