Back to Question Center
0

Semalt wyjaśnia, dlaczego połączenia przychodzące mają kluczowe znaczenie dla Twojego SEO

1 answers:

Wiele razy Google publikuje informacje o swoich procedurach,który reguluje ranking stron internetowych, radziłbym klientom, aby nie wprowadzali żadnych zmian. Nasza firma nigdy nie byłaudział w taktyce śmieciowych wyszukiwarek, takich jak tworzenie nieistotnych, niskiej jakości przychodzących linków do stron internetowych. Tworzenie ekskluzywnychlinki treści i jakości zawsze były naszą motywacją.

Wciąż mamy do czynienia z przypadkami, w których klienci przychodzą do nas mówiącże po zmianach wprowadzonych przez Google, takich jak ocena Penguin 2 - vendita online tavolo per televisore.1, wpłynęło to na ich rankingi. Klienci zazwyczaj tak myśląwiąże się to z pewnymi trudnościami w procesie ich powodzenia, ale odkrywamy, że większość z nich miała złe linki przychodzące utworzone przez poprzednieFirma SEO, z którą współpracowali

Andrew Dyhan, menedżer ds. Sukcesu klienta w firmie Semalt Usługi cyfrowe wyjaśniają, dlaczego złe linki przychodzące mają tak istotny wpływ na ranking strony internetowej .

Linki przychodzące są niezbędnym elementem do określania stron internetowychranking w Google..Wcześniej witryna o największej liczbie linków przychodzących byłaby wyższa niż konkurencyjna witrynaz niższymi linkami zwrotnymi. Firmy tworzyłyby wiele linków przychodzących, niezależnie od ich jakości, lub gdyby miały sens od czasu Googlenie przejmował się żadnymi relacjami między linkami a stronami internetowymi. Google następnie zrewolucjonizował. Panda została po raz pierwszy wprowadzona wna początku 2011 roku, a następnie Penguin został wydany później w 2012 roku. Nagle jakość połączeń przychodzących przejęła ilość,W tym samym czasie firmy zaangażowane w zbieranie dużej liczby linków zwrotnych angażowały się w niewłaściwe technikipodczas tworzenia treści. Według eksperta Semtala, Andrew Dyhana, specjalisty ds. Marketingu internetowego, tym, co Panda rozpoczęła, byłozakończone przez pingwina. Wiele stron internetowych odnotowało drastyczny spadek w rankingu, przychodach i natężeniu ruchu, i to jest właśnie jedna z nichnasi klienci zostali złapani. Było to wielkim zaskoczeniem dla webmasterów, których witryny zostały trafione .

Złe linki przychodzące nie pokazują nieszkodliwego efektu, dopóki nie będąktóregoś dnia będzie bolało. Klienci nie zdają sobie sprawy z konieczności pozbycia się linków wstecznych, zanim pokażemy im ich analizękonto klienta. Jeśli na pierwszych etapach usuwanie złych linków nie jest zbyt czasochłonne i kosztowne, później, gdy utrata będziewystarczająco złym, usunięcie przychodzących złych linków stało się pilnym priorytetem, który sprawi, że będziesz gotowy na każdą kwotę. Natychmiastzobaczymy pozytywne wyniki po rozpoczęciu usuwania złych linków, ale niestety niektórzy klienci skłonni są do natychmiastowego uzyskaniawynik.

W celu utrzymania klientów, każda firma SEO powinna od razu wyglądaćna złe linki i je eliminuj. Obecnie informujemy potencjalnych klientów o usunięciu złych linków i jeśli jest to obowiązkowe,radzimy im zainwestować w to kilka pierwszych słów. Większą lekcją jest zrozumienie, dokąd zmierza Googlei kieruj klientów do tej trasy. Dla klientów SEO nie jest już dłużej możliwe, aby być na bieżąco z trendamiosiągnąć sukces. Również rezygnacja z konieczności uzyskania pomocy od firmy SEO bardzo prawdopodobnie spowoduje, że Twój konkurent stanie się zwycięzcą. W związku z tym,śledzenie z profesjonalistami jest ważne.

November 22, 2017