Back to Question Center
0

Semalt wyjaśnia główne aspekty e-commerce SEO

1 answers:

Budowa strony internetowej i uzyskanie ruchu to dwie różne rzeczy.Uruchomienie sklepu internetowego jest łatwym zadaniem, ale może być trudne, gdy próbujesz zdobyć klientów za pośrednictwem Internetu. ToProblem staje się intensywny, ponieważ konkurenci ograniczają nasze szanse na wejście na rynek. Po przeprowadzeniu badań i skonfigurowaniumusisz zdobyć uznanie w wyszukiwarkach takich jak Google, więc będziesz potrzebował optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Ten procespolega na modyfikacji funkcji witryny zgodnie z wymaganiami algorytmów wyszukiwarek, aby uzyskać najwyższą pozycjękonkretne kluczowe terminy - autode lammutus.

Jason Adler, menedżer ds. Sukcesu klienta w firmie Semalt zawiera cenne wskazówki, jak zwiększyć autorytatywność treści i zoptymalizować witrynę, aby pomóc Ci uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach .

  • Popraw szybkość i reakcję swojej witryny
  • Praca nad swoimi metatagami i opisami jest bardziej przekonująca i łatwa do wykonania
  • Używaj dłuższych, bardziej unikalnych opisów produktów i słów kluczowych o długim ogonie
  • Dodaj opinie klientów, aby przyciągnąć więcej klientów
  • Publikuj treści wymieniające to, czego szukają klienci

W przypadku SEO, kilka narzędzi może być korzystnych dla twoich wysiłków. Te narzędzia obejmują:

  • 1. PicMonkey i Kraken. Połączenie tych narzędzi daje cifunkcje optymalizacji projektu internetowego. Mogą edytować i zmniejszać rozmiar zdjęć na stronach internetowych, zwiększając prędkość iodpowiedź Twojej strony..
  • 2. GetFiveStars. To narzędzie pomaga tym, którzy mają obawy dotyczące ichopinie klientów. GetFiveStars wyśle ​​wiadomość e-mail do Twoich klientów wraz z niezbędnymi informacjami. Przechwyci wynik dodatni lub ujemnyinformacje zwrotne w Internecie, a także poprawić swój ranking.
  • 3. Autopilot Jest to tanie narzędzie, które może zautomatyzować niektóre aspektyswoich kampanii marketingowych. Ta aplikacja jest objęta 30-dniową bezpłatną próbą, po której następuje miesięczny abonament w wysokości 25 usd.
  • 4. YoRocket. To narzędzie może oceniać meta tytuły i opisystrony internetowej. Możesz go użyć do tworzenia atrakcyjnych opisów i kierowania treścią na stronie. Brian Dean i Backlinko opracowalito narzędzie. Jest to usługa najwyższej jakości, a użytkownicy płacą, aby uzyskać wysoki odsetek kliknięć
  • 5. Semalt Keyword Suggestions. To jest narzędzie do wyszukiwania słów kluczowych, któremoże zapewnić słowa kluczowe z długim końcem. Może być przydatny w podawaniu wyszukiwanych haseł, które kupujący kupują w Internecie. To możepodać słowa kluczowe w celu utworzenia wpisu lub stworzenia treści online.

Tworzenie strony internetowej i uzyskanie przepływu odwiedzających może być trudneosiągnąć. Z SEO, sprawy okazują się nieco prostsze i jest trochę nadziei. Optymalizowanie witryny za pomocą taktyk SEOwybór treści i połączenie zwrotne może sprawić, że Twoja strona uzyska ruch. Korzystając z narzędzi SEO do e-commerce, możeszustanowić spójną skuteczną praktykę, aby upewnić się, że Twoja witryna pozostanie na najwyższych pozycjach wyszukiwania i, w konsekwencji, otrzymanowi goście.

November 22, 2017