Back to Question Center
0

Semalt wyjaśnia, jak dostosować swoją strategię SEO do określonych nisz

1 answers:

Istnieje duża dawka konkurencji w zakresie SEO, po prostu wyszukiwaniadla "SEO" lub "content marketingu", a zobaczysz miliony wyników, w tym firmy i osoby walczące ostrzał w widoczność. Zaletą oferowania niekonwencjonalnej lub unikalnej niszy jest mniejsza konkurencja, ale będziesz miećmniejszą publiczność i zasoby, które pomogą Ci odnieść sukces. Co potrzeba, aby odnieść sukces w unikalnych niszach i poprawićszanse na sukces SEO?

Jack Miller, menedżer sukcesu klienta w firmie Semalt, dzieli się z nami przydatnymi wskazówkami, które pomogą Ci stworzyć zwycięską kampanię SEO.

Poznaj swoją publiczność

Przede wszystkim poświęć trochę czasu, aby poznać i zrozumieć swoich odbiorców.Możesz zacząć od podstawowych badań rynkowych, ale będziesz potrzebować więcej, aby poznać potrzeby swoich klientów, preferencje i nawyki dotyczące odkrywania treści - minecraft server hosting cheap canada.Pomoże ci to pozbyć się frazesów o tym, jak ludzie przeprowadzają wyszukiwania, dając ci skrót do lepszego materiału, który sprawi, że będziesz bardziejdostosowane do potrzeb odbiorców.

Używaj długich zwrotów

Najlepszym momentem na rozpoczęcie długofalowego badania słów kluczowych jest zrozumieniejak twoi odbiorcy szukają informacji lub produktów w swojej niszy. Google Hummingbird i aktualizacje Pandy miały negatywny wpływ natradycyjne słowa kluczowe, ale słowa kluczowe z długim końcem, wciąż działają dla unikalnych nisz. Zamiast koncentrować się na słowach kluczowych, które zapewniają większy ruch,używaj fraz długich, tj. formatu pytań i odpowiedzi, które są najlepsze dla unikalnych nisz .

Tylko oryginalne pomysły

Zamiast aktualizować pomysły innych ludzi, wymyślić naprawdęoryginalne pomysły. Możesz to zrobić dzięki badaniom i zadać pytania, które nigdy wcześniej nie były zadawane. To będzie napędzać ciebie iTwoja marka do wielkości.

Znajdź miejsce dla wydawców spoza firmy

Aby poprawić ranking wyników wyszukiwania organicznego i uprawnienia do domeny,potrzebujesz linków przychodzących tak samo jak posty niszowe. Oznacza to, że będziesz musiał współpracować z tradycyjnymi wydawcami. Możesz pisaćtreści, które są częściowo istotne dla Twojej strony - ale treści powinny być cenne dla odbiorców Twojego wydawcy. Ten ruch możewymagać od ciebie kompromisu, ale linki, które otrzymasz, zwiększą Twoją obecność w wyszukiwaniach.

Ucz się od swoich konkurentów

Zamiast próbować konkurować z tymi w tej samej dziedzinie, co ty,Połącz się z nimi i dowiedz się, co robią inaczej i nie zapomnij podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Nie ma tutaj ryzyka, ponieważTwoja nisza jest niewielka i nie będziesz zmuszony .

Start Small

Ponieważ nie masz żadnych danych do pracy w kampanii SEO, zacznijmały. Używaj kilku słów kluczowych naraz i pisz świeże treści przed swoją wielką premierą. To pomoże ci zebrać informacje, które będąkluczowe, gdy idziesz duże.

Get Social

Korzystaj z mediów społecznościowych, ponieważ jest to najlepsza droga do znalezieniaty. Media społecznościowe to także najlepsze miejsce, aby poprawić swoją widoczność, zanim skoncentrujesz się na rankingach wyszukiwania. Pomoże ci to również połączyć sięz wpływowymi osobami, rozpowszechniaj swoje treści i popraw swoje wyniki .

Utwórz społeczność na miejscu

Można to zrobić za pośrednictwem forum społeczności, na którym będą użytkownicypołączyć się ze sobą. To zachęca do większej lojalności i pomaga wymyślić nową treść.

Oferta treści głównego nurtu

Aby zbudować lepsze relacje z tradycyjnymi wydawcami,musisz oferować trochę popularnych treści. Możesz to zrobić, dzieląc blogi na podsekcje, ale nie tracąc koncentracji na swoich niszowych blogach.Dzięki temu zyskasz więcej odbiorców, którzy będą czytać i udostępniać Twoje treści.

November 22, 2017