Back to Question Center
0

Semalt wyjaśnia, jaka treść generuje najwięcej linków dla właścicieli firm

1 answers:

Budowanie linków przedstawia dużą niepewność. Zwiększa stronywidoczność, ale stwarza również ryzyko obniżenia pozycji w wyszukiwarce Google. Firmy korzystają z wysokiej jakości linków, z których pochodzągłówne strony medialne, ważne organizacje biznesowe i witryny kontekstowe.

Łącza niskiej jakości uszkadzają ranking strony - vacance valcartier village. Takie linki zwykle pochodzą ze źródełjak niskiej jakości wydawcy i ci, którzy sprzedają linki. Trudno jest ocenić jakość łącza z powodu różnych zmian na rynku.Jednak nadal pomagają Google i wyszukiwarkom w pozycjonowaniu witryn.

Andrew Dyhan, menedżer ds. Sukcesu klienta w firmie Semalt Usługi cyfrowe wyjaśniają, jakie czynniki sprawiają, że treść generuje więcej linków .

Różnica między linkami a udziałami

Łącza łączą jedną stronę internetową z drugą, a współdzielą połączenie społecznościowezawartość multimedialna do określonych stron internetowych. Oba pomagają zwiększyć ruch na stronie i podnieść świadomość. Dlatego linki są użytecznym zasobemdla SEO, ponieważ zwiększają ranking firmy w kolejce wyszukiwania niezależnie od udziałów.

Zacznij zbierać linki

Firmy powinny zacząć zarabiać od najwyższej jakościtworzą..Lepiej jest zarabiać linki, błagać o nie lub robić cokolwiek innego niż płacić. Dzięki temu możesz uniknąć karZarabianie linków. Google karze wszelkie linki niskiej jakości lub kupione podczas oceny. Łącza wysokiej jakości mają naturalną kotwicęteksty i nigdy nie zostaną ukarane. Wysoce wiarygodne i zaufane witryny zawierają te linki, co utrudnia ich zakup.

Kary mogą obniżyć stronę internetową lub całą witrynę, zmniejszającilość ruchu Te strony nie występują na pierwszej stronie wyszukiwarki. Według Andrew Dyhan ta taktyka ma na celuzmusić webmasterów do zarabiania linków.

Old-school Link Bait

Przynęta łącząca to strategia stosowana w celu zwrócenia uwagi i zachęcenia odwiedzającychdo tworzenia hiperłączy do strony. Zarabianie linków z wysokiej jakości treści przypomina przynętę łączącą, tak jak działa na niej, dopóki nie będzie idealnawystarczy do opublikowania. Dzięki temu wpływowi ludzie wiedzą o tym i mają nadzieję, że linki zaczną napływać. Przynęta linków nie byłaużywane wyłącznie jako treści tekstowe, ponieważ zawiera narzędzia online i kalkulatory. Eksperci Semalt dowiedzieli się, że są nieuczciwitreść z pewnością dostanie od 20 do 50 razy więcej pobrań z bramką.

Podsumowując, jakie treści ma więcej linków, powinniśmy wymienić:

  • Treści poparte badaniami, a dziennikarstwo opiniotwórcze ma najwięcej linków
  • 75 procent losowo próbkowanych artykułów otrzymuje zerowe ogniwasugerujące obfitość słabej treści i brak wzmocnienia treści
  • 85 procent treści tekstowych ma mniej niż 1000słowa. Treść powinna zawierać więcej niż 1000 słów, aby otrzymać więcej linków
  • Listy artykułów i dlaczego-posty uzyskują więcej linków niż formaty treści

Content marketing działa zarówno dla dużych, jak i małych firm. Niemniej jednak,większość opublikowanych treści nie jest wartych linkowania. Priorytetowe traktowanie treści jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Na dodatek do tego,ulepszona treść wymaga ciągłej promocji poprzez docieranie do wpływowych osób, inwestowanie w płatną promocję, korzystanie z kilku formatówdostarczanych treści, poświęcając dużo czasu na promocję treści i przeprowadzając promocje więcej niż jeden raz, jeśli Twoja firma mazwrot z inwestycji

November 22, 2017