Back to Question Center
0

Semalt wyjaśnia, jakie aspekty SEO należy uwzględniać w rozwoju sieci

1 answers:

Tworzenie strony internetowej można porównać do budowy domu: jeśli ma słabe strony Fundacja wtedy nie będzie stabilna. Pewne podstawy należy wykonać, jeśli chcesz w nim żyć. W przypadku stron internetowych podstawą jest wyszukiwanieoptymalizacja silnika (SEO).

Podczas tworzenia strony internetowej, niezależnie od tego, czy jest to pełne przeprojektowanielub aktualizacji, musisz myśleć o SEO. Oto dlaczego:

  • > zaoszczędzi ci to dużo czasu 
  • > da ci wyższą pozycję 
  • > zapewni większy ruch, a dodatkowo zapewni ci dużo pieniędzy 

Aby pomóc Ci cieszyć się tymi korzyściami, Ivan Konovalov, menedżer sukcesu klienta Semalt ,przygotował listę punktów SEO, które należy wziąć pod uwagę przy opracowywaniu i projektowaniu witryny swojej firmy.

1 - avene d pigment riche. Architektura strony i tworzenie linków

Używając analogii z domem, zauważysz, że ma wiele części. Na przykład,masz hydraulikę, meble, izolację, zagospodarowanie terenu, lakier i lista jest długa. Wszystkie te muszą współdziałać, aby stworzyćprzestrzeń użytkowa. To samo dotyczy twojej witryny - musi być uporządkowane w logiczny sposób. Teraz to jest to, co architektura stronyzajmuje się. Połączenie z drugiej strony zapewnia dostęp do wszystkich powiązanych stron Twojej witryny.

2. Indeksowanie

Google i inne wyszukiwarki przeszukują Twoje strony internetowe, a następnie indeksująim. Niezależnie od tego, czy wybierzesz XML, AJAX, Flash czy JavaScript, upewnij się, że zawartość jest dynamiczna. Odradza ci się korzystanie z AJAXponieważ strony kodowane przy użyciu tego języka kodowania są notorycznie trudne do indeksowania, a następnie indeksowania..Dokładnie sprawdź swoją stronępliki robots.txt dla błędów.

3. Funkcjonalność

Twoim jedynym celem witryny jest sprzedaż Twojej marki. Każda funkcja powinna pomócsłużyć temu celowi. Niezależnie od tego, czy jest to menu kasowe, katalog lub cokolwiek, co możesz wymyślić. Upewnij się, że nic nie zagrażafunkcjonalność strony internetowej, więc należy szukać niedziałających linków i innych błędów na etapie programowania. Kiedykolwiek zdecydujeszprzeprojektować twoją stronę, upewnij się, że nowa wersja twojej strony jest hostowana na oddzielnym serwerze "deweloperskim". Nigdy nie próbujcie żyćzmiany. Możesz stracić tysiące dolarów.

4. Konstrukcja mobilna

Szybkość ładowania stron internetowych idzie w parze z mobilnością. Tak jaktakie, muszą mieć wysoki priorytet. Najlepsze w tym jest to, że można to zrobić na każdym etapie rozwojustronie internetowej. Oszczędzaj swoim klientom agonię powoli ładujących się stron. Znajdź sposób przetestowania skryptów i arkuszy stylów. Nie zapomnijodroczyć ładowanie JavaScript. Gwarantuje to płynną pracę witryny. Poświęć czas na właściwą optymalizację współczynnika konwersjitaktyka. Twoje wskaźniki wydajności i analizy powinny Cię prowadzić. Nie zapomnij o karcie wezwania do działania na swojej stronie głównej .

5. Szybkość i komfort użytkowania

Około 60% bezpłatnych wyszukiwań odbywa się na urządzeniach mobilnychNiezbędne jest wprowadzenie "przyjaznego dla urządzeń mobilnych". Może to być wszystko, od kompresji plików obrazów do zwiększania prędkości. GdybyTwoja strona internetowa jest dostępna na wszystkich urządzeniach, wtedy jesteś gotowy do pracy .

November 22, 2017