Back to Question Center
0

Semalt wyjaśnia techniczny audyt SEO strony

1 answers:

Audyt optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) ocenia, czy witryna jest pozycjonowaniem SEOprzyjazne i jakie problemy wymagają poprawy. Gwarantuje to, że strona jest dobrze zoptymalizowana do wszystkich zmian, które zachodzą w branży.Audyt SEO obejmuje analizę techniczną, na stronie, poza stroną, konkurencję i analizę słów kluczowych.

Menedżer sukcesu klienta Semalt Digital Services, Jack Miller wyjaśnia, czym jest audyt SEO, jak go uruchomić i dlaczego jest niezbędny do promocji witryny.

Znaczenie audytu SEO

Gdy tylko Google stale aktualizuje algorytmy i treści rankingowewymagania, firmy muszą szybko reagować na te zmiany, aby zachować konkurencyjność - heat monitoring systems. Analiza audytu pozwala na zwiększenie witrynywizyty i pomoc w nadążaniu za tempem rozwoju branży. Jest również przydatny, gdy planujesz rozpocząć nowy projekt .

  •  Dostępność  Strony internetowe muszą zawierać treść i wyszukiwarkipowinien mieć do niego dostęp. Jeśli nie wykonasz tego kroku, wyszukiwarka nie będzie mogła indeksować Twoich treści, co negatywnie wpłyniezaszeregowanie. Jednak narzędzie Robots.txt może łatwo naprawić taki problem, identyfikując wszelkie strony, które zostały zablokowane przed indeksowaniem. Obejmuje to takżebadanie kodów statusu HTTP. W przypadku kanonalizacji (powielania stron) analiza techniczna pomaga przekierować zduplikowanestrony do oryginału. Wszystkie strony powinny być ze sobą powiązane, aby nikt nie pozostał odizolowany, więc przeszukiwanie nie pomija ich. 
  •  Indeksacja  Sprawdzenie dostępności zapewnia, że wyszukiwarkiznajdź treść. Zwiększona liczba znalezionych stron indeksowanych w treści zwiększa ocenę witryny, co poprawia jej stan na silnikukolejka. 
  •  Wydajność strony  Prędkość ma najwyższą wartośćważne, ponieważ większość ludzi nie będzie czekać na załadowanie strony, jeśli zajmie to dużo czasu, zwłaszcza w przypadku wolniejszego połączenia z Internetem. Wpływa na liczbę odwiedzin widza..


Przeprowadzanie audytu SEO

Istnieją dwa sposoby przeprowadzania audytu SEO dla strony internetowej .

Analitycy SEO

Specjaliści od SEO, tacy jak nasza agencja, prowadzą dogłębne dochodzenie przy użyciu narzędzii aplikacje. Odkrywając każdy aspekt strony, przygotowują raport stwierdzający wszystkie problemy, które znaleźli, i dostarczają sugestiejak złagodzić problem.

Zautomatyzowane narzędzia do audytu SEO

Istnieją pewne narzędzia do przeprowadzania audytu SEO. Są czasochłonne,więc wymaga cierpliwości, dokładności i strategicznego myślenia. Ta opcja jest przeznaczona tylko dla pewnych siebie osób o dużych umiejętnościach technicznych .

Narzędzia audytu technicznego

  •  Krzycząca Żaba lub Xenu  Sprawdzają liczbę zindeksowanychstrony, wykrywanie kanonizacji, przekierowania wewnętrzne i duplikowanie. 
  •  IIS SEO Toolkit  Analizuje dostępność witrynyi zaleca, aby uczynić go bardziej przyjaznym dla silnika. 
  •  Semalt Usługi cyfrowe  Eksperci analizują oba aspekty technicznei treściowe aspekty wydajności SEO Twojej witryny, dostarczają raport i rekomendacje. 
  •  Sprawdzanie DNS Pingdom  Pomaga przy błędach indeksowania, zdrowiu DNS i rozwiązywaniu problemów z konfiguracją serwera DNS 
  •  Builtwit  Sprawdza architekturę domeny i podaje sprawozdania dotyczące strukturalnych problemów związanych z SEO. 
  •  GTmetrix  Narzędzie identyfikujące elementy, które powodują witrynęwolne ładowanie. Obejmuje również historię prędkości, jeśli była wcześniej używana 
  •  Google Webmaster Tools  Identyfikuje problemy na stronie,linki i stan techniczny strony internetowej 

Przeprowadzając audyt SEO strony internetowej, upewnij się, że wszystkie czynniki zostały wzięte pod uwagę.Złożoność i spójne podejście do przeprowadzenia analizy są kluczowymi czynnikami, które powodują powodzenie audytu. Rysowanie nawyniki analizy wieloczynnikowej, możesz opracować odpowiednią strategię SEO dla dalszej promocji strony.

November 22, 2017