Back to Question Center
0

Semalt wyjaśnia, w jaki sposób kwota zainwestowana w SEO koreluje z uzyskanymi korzyściami

1 answers:

Kwota środków, które powinieneś zainwestować w SEO, różni się w zależności od cenoferowane przez agencje. Jednak praktyka pokazuje, że wysoki koszt usług nie zawsze gwarantuje sukces twojego SEOkampania. Czy zwiększona kwota początkowych inwestycji odpowiada wzrostowi uzyskanych korzyści? Czy jest pewne?próg dla firm niezbędnych do osiągnięcia zysków?

Nik Chaykovskiy, wiodący ekspert Semalt Usługi cyfrowe wyjaśniają, jakie czynniki wpływają na zwrot z inwestycji w SEO.

Ilość czasu i pieniędzy wydanych na strategię ma wpływ na wielkość iIlość. Na wypłatę składu duży wpływ mają zmiany następujących elementów - grain storage conditions. Na tym koncie zwiększanie wkładujeden lub kilka z tych czynników zwiększa tempo wzrostu zwrotów .

  •  Ilość to ilość pracy wykonanej regularnie. Wielelinki wysokiej jakości zwiększają autorytet domeny, podczas gdy zawartość wysokiej jakości zwiększa liczbę stron w indeksie Google. 
  •  Jakość zależy od ilości czasu poświęconego pracyGotowe. Wyższe autorytatywne źródła tworzą większą wartość hostingu pojedynczego łącza niż źródła o niższym rankingu, zawierające kilka łączy.
  •  Czas. Zwroty z inwestycji nie są natychmiastowe, ponieważ z biegiem czasu są śnieżkami..

Współczynnik konkurencji

Częściowe inwestycje w przedsiębiorstwie, które istnieje na rynkuwiele konkurujących stron nie przyniosłoby tak dużych rezultatów, jakie osiągnąłaby firma, która została zainwestowana na rozwójstrategii marketingu treści. Istnieją jednak alternatywy, które pomagają zwiększyć widoczność witryny przy minimalnym budżeciei wymagania inwestycyjne. Firma może rozpowszechniać treści w określonej niszy rynkowej lub na lokalnym obszarze geograficznym, na którym się znajdujeoptymalizuje zawartość dla docelowych odbiorców w tych segmentach. Rezultatem będzie zwiększenie trafności dostarczanych treści.

Próg jakości

Kolejnym punktem uwagi jest poziom jakości tej treścimusi zostać spełniony przed wypuszczeniem. Słabo napisana treść lub cienka treść mogą spowodować znaczne obniżenie kary Pandaupuść ranking w kolejce wyszukiwania. Stanowi zagrożenie dla reputacji marki i ruchu odwiedzających na stronę internetową, jak również wszelkie innemożliwe relacje z wydawcami, którzy pomagają w budowaniu linków. Minimalna inwestycja zapewnia jakość i potencjałwzrost, ponieważ poziom przedsiębiorstw zależy od konkurencji. Ranking wyższy niż konkurencja wymaga strategii treści, która przewyższakonkurencji i opiera się na wiedzy o najlepszych praktykach w content marketingu.

Złożoność aspektów

Biorąc pod uwagę wcześniej omówione punkty, możemy przyjśćdo następujących wniosków:

  • Biznes zyskuje większe zyski, jeśli kwota początkowych inwestycjizostał zwiększony w porównaniu do wymiany jeden-o-jeden 
  • Konkurencja ogranicza widoczność małych inwestycji, ale niecałkowicie uniemożliwiając 
  • Osiągnięcie pewnego progu jakości w odniesieniu do treści i tworzenia linkówzapewnia, że przedsiębiorstwa nabierają rozpędu

Podsumowując, SEO nie jest strategią typu "wszystko albo nic", która wymagacałej strategii marketingowej, aby zobaczyć znaczący efekt. Inwestowanie czasu i wysiłku pomaga w osiąganiu jakości. Wreszcie, tym więcejinwestycje, które osiąga, wyższe wyniki uzyskuje. Mniejsze inwestycje są również skuteczne, jeśli zostaną zainwestowane we właściwy sposób.

November 22, 2017