Back to Question Center
0

Semalt wyjaśnia, w jaki sposób w pełni wykorzystać integrację SEO i e-mail marketingu

1 answers:

Marketing e-mailowy jest opłacalnym kanałem zwiększania świadomości marki,i budowanie lepszych relacji z klientami poprzez tworzenie atrakcyjnych, przydatnych i zabawnych treści. Kiedy możesz myślećże SEO ma znaczenie tylko dla rankingu strony na stronie wyników, wydaje się być bardziej złożone i różnorodne .

Artem Abgarian, Menadżer Sukcesu Klienta Semalt Usługi cyfrowe wyjaśniają związek między marketingiem e-mail i SEO oraz dzielą się radami, jak skutecznie je zintegrować.

Optymalizacja marketingu pocztą e-mail

Dostawcy usług poczty elektronicznej oferują adresy IP i monitorowanie aktywności.Przestrzeganie prawa CAN-SPAM zwiększa wiarygodność witryny u dostawców usług internetowych - entsorgen horgen switzerland. Niezgodność skutkuje niższymi wskaźnikami dostarczalności lub czarną listą.Niektórzy czytelnicy wybierają czytanie swoich wiadomości w formie tekstowej, więc rozsądne jest posiadanie wersji tekstowej dla wiadomości w formacie HTML. Stopniowo przechodzę doWiadomości promocyjne w porównaniu do rozpoczynających się od nich zmniejszają szanse na "rezygnację" .

Treść powinna mieć bezpośredni link do strony docelowej, która mainformacje o produkcie, usługach i promocjach oraz obsługuje ukierunkowane słowa kluczowe. Personalizowanie treści w celu uwzględnienia określonych tematówzainteresowania zwiększa szansę na oglądanie i zaangażowanie. Gdy mamy do czynienia z większą grupą docelową, segmentowanie przy użyciu danych demograficznych,zainteresowania lub preferencje są ważne, ponieważ zmniejszają współczynniki odrzuceń. SEO przyciąga ruch do witryn z widocznymi polami rejestracji, co pomagarozwijać listę. Wreszcie, włączając linki do mediów społecznościowych w treści wiadomości, angażują odwiedzających i odbiorców w każdą promocję..

Integracja SEO i e-mail marketingu

Proste sposoby optymalizacji projektu szablonu obejmują:


  •  SEO Best Practices, takie jak optymalizacja nagłówków, tytułów,linie tematyczne, treść i teksty kotwiczne, które prowadzą do konkretnych stron w witrynie. Zdjęcia nie powinny przekraczać maksymalnie 600 pikseliCzytelnicy przeglądają tylko teksty z wyłączonymi obrazami. Znaczniki tekstu alternatywnego na obrazach umożliwiają użytkownikom tekstowym zrozumienie tematu.Funkcja "Wyświetl w przeglądarce" powinna pojawić się w projekcie szablonu, na wypadek, gdyby czytelnicy mieli problem z odczytaniem wiadomości e-mail. 
  •  Znaczniki kanoniczne mają zastosowanie, gdy chce się korzystać z archiwówblogi lub biuletyny na stronie internetowej, do której wyszukiwarki mają dostęp. Informują wyszukiwarkę, aby traktowała stronę jako preferowany adres URL,i że wszystkie treści powrócą do niego 
  •  Archiwum e-biuletynu jest biblioteką wszystkich opublikowanych biuletynówze wszystkimi istotnymi tematami. Wszystkie tytuły są zoptymalizowane w konwencji nazewnictwa za pomocą słów kluczowych i linków indywidualnych do każdego biuletynu 
  •  Marketing mobilny wymaga szablonów dopasowanych do ekranów mobilnychz responsywnymi projektami, które dostosowują się do konkretnej przeglądarki mobilnej. 
  •  Linie tematyczne pomagają czytelnikom w zrozumieniu treści wiadomości e-mail wcześniejnawet otwierając to. Powinny mieć niewiele wspólnego z SEO i powinny angażować interesy odbiorcy.
  •  Wiadomości wideo. Wbudowane filmy wideo jako wezwanie do działania pomagają czytelnikomdowiedz się więcej i pomóż przy konwersji. 
  •  Śledzenie kampanii przy użyciu Google Analytics. 

Wiadomości e-mail nie ograniczają zawartości, o ile są zgodne z CAN-SPAMwymagania i zachować je proste i krótkie. Pamiętaj, aby zaprojektować je zgodnie z docelową grupą odbiorców z myślą o SEO. Dziękiprzyszłe ulepszenia w Google, przechwytywanie wiadomości e-mail będzie miało znaczenie dla firm, ponieważ użytkownicy nie będą musieli odwiedzać witrynyich działalność została przechwycona .

November 22, 2017