Back to Question Center
0

Semalty Akcje Doradztwo SEO dla poprawy wydajności witryny mobilnej

1 answers:

Telefony komórkowe powoli zastępują komputery stacjonarne jako podstawowy środek komunikacji internetowejdostęp. Badania pokazują, że mobilny dostęp do sieci wzrósł do ponad 36,54% do 2017 roku. Telefony pokrywają ponad 4% większości ruchu na stronie - pink and orange hatinators.Co więcej, Google ogłosił, że reakcja strony mobilnej na witryny internetowe będzie miała wpływ na ranking po GoogleAktualizacja "Mobilegeddon" 2017.

Większość przeglądarek telefonów komórkowych może nie być zgodna z Java lub ciasteczka na stronie.Tak więc wrażenia mobilne z dużym prawdopodobieństwem nie będą imponujące z powodu tych ograniczeń. Biorąc pod uwagę wykorzystanie telefonów komórkowych jakoPodstawą marketingu internetowego jest specyficzna nisza obejmująca użytkowników smartfonów. Ci, którzy chcą uzyskać ten segment ruchutrzeba tworzyć witryny przyjazne dla urządzeń mobilnych, które ładują się szybciej na telefonach niż na komputerach stacjonarnych.

Biegły Semalt Digital Services, Jason Adler zaleca następujące wskazówki dotyczące ulepszania rozwoju witryn mobilnych.

1. Integracja z witryną mobilną nie powinna być następstwem

Tworzenie strony internetowej, która reaguje na urządzenia mobilne, powinno być podstawowymcel. Prace powinny rozpocząć się, gdy tylko tworzenie stron internetowych zacznie uwzględniać jak najwięcej sytuacji. Zapamietaj toosoby odwiedzające ze smartfona prawdopodobnie pochodzą z większej liczby osób niż te z komputera stacjonarnego .

2. Zaprojektuj prostą stronę

Twoja witryna mobilna powinna działać sprawnie bez żadnych problemów na wielu urządzeniach mobilnychplatformy i przeglądarki. Prostota jest kluczem do nawrócenia..Dobrze jest, aby odwiedzający znajdowali treści, których szukająponieważ zaraz po załadowaniu witryny. Nie zapomnij również zwiększyć bezpieczeństwa. Większość cyberataków atakuje osoby podatne na ataki, któremoże być na tych stronach mobilnych.

3. Umieść priorytetową zawartość u góry

Przewijanie na urządzeniu mobilnym jest często gorączkowe, szczególnie w przypadku powolnej łącznościprędkości. Wrażliwe informacje można umieszczać u góry, aby umożliwić użytkownikowi wykonanie procedur wezwania do działania lub przesłanie odpowiednich informacji.Zaczynając od treści o niskim priorytecie, możesz utracić odwiedzających zamiast przekształcać ich w klientów .

4. Zapytaj użytkowników o ich opinie

Regularne połączenie z ludźmi, którzy korzystają z Twojej strony internetowej jest dobrym nawykiem.Strona internetowa stworzona dla ludzi zależy od ich opinii w celu poprawy w różnych sektorach.

5. Zoptymalizuj pod kątem przepustowości

Programiści muszą zoptymalizować witryny mobilne, aby szybko zareagować na przydzielonepasmo. Zasoby dostępne dla witryny mobilnej powinny zawierać minimalną przestrzeń do przechowywania dla łatwości ładowania stron.Pamiętaj, że większość klientów korzysta z Internetu przez telefon w sieci komórkowej, która jest bardzo niestabilna .

6. Bądź otwarty na udoskonalenia

Tworzenie dobrego interfejsu od zera jest trudne. Twórczo sprzyja środowiskuciągłego eksperymentowania i ulepszania obecnych i nowych funkcji. Regularne wprowadzanie ulepszeń może pomóc naprawićbłędy, a także poprawa reakcji strony internetowej

Optymalizacja wydajności witryny mobilnej jest kluczowym czynnikiem do rozważeniapodczas projektowania strony internetowej. Dobra witryna mobilna nie tylko wpływa na ranking, ale także zapewnia klientom imponujące przeglądaniedoświadczenie, a więc sprzyjające konwersji. Postępując zgodnie z powyższymi wskazówkami, można stworzyć responsywną stronę z przyjaznym dla urządzeń mobilnychinterfejs dla użytkowników smartfonów. Udoskonalenie witryny mobilnej ma pozytywny wpływ na ogólną wydajność strony i jejpomóc w osiągnięciu celów.

November 22, 2017