Back to Question Center
0

SEO i & Marketing cyfrowy - Masterful Insight From Semalt

1 answers:

Wyobraź sobie posiadanie sklepu bez jakichkolwiek oznak. W najlepszym razie ciekawi ludzie może zgłosić się do produktów lub poprosić o produkty, które nie są związane z tym, co sprzedajesz. Ale co, jeśli masz sklep z właściwą nazwę i zdjęcia produktów, które sprzedajesz? Skłoniłoby to potencjalnych klientów do odprawy, zadawania pytań na tematprodukty, a nawet kupić niektóre produkty - buy permanent high pr links. Ci potencjalni klienci mogą rozpowszechniać informacje o Twoim sklepie i produktach wśród innych osóbco przekłada się na większy ruch i sprzedaż. Pierwszy przykład jest podobny do witryny, która nie jest zoptymalizowana podczas drugiej przykład odnosi się do dobrze zoptymalizowanej strony.

Wiodący ekspert Semalt Digital Services, Andrew Dyhan, dokładnie opisuje strategię łączenia SEO i cyfrowych procesów marketingowych.

Co to jest SEO?

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) to proces tworzenia witryny łatwej do zidentyfikowania,łatwo kategoryzować i przeszukiwać. Na najbardziej podstawowym poziomie optymalizacja pomaga konsumentom znaleźć firmę w środku tysięcy lub milionów innych firm i jest integralną częścią każdej strategii marketingu cyfrowego.

SEO ma na celu przyciągnięcie użytkowników do firmy za pośrednictwem platform internetowych. Osiągnąć to,twoja strona musi mieć wysoką pozycję na stronie wyników wyszukiwania (SERP). Aby było to łatwiejsze do zrozumienia, oto doskonały przykład:

Każdego miesiąca jest ponad 14 miliardów wyszukiwań online. Teraz wyobraź sobie, co stałoby się, gdyby część z 14 miliardów wyszukiwań szukała Twojej firmy. Aby uzyskać trafny ruch kierowany do Twojej witryny, należy:firma musi mieć wysoką pozycję w działaniach typu SERP, pay per click i social media marketing.

Aby jakikolwiek biznes prosperował, musi się reklamować. I dla każdego biznesu online,SEO to odpowiednik darmowej reklamy. Optymalizacja witryny ułatwia pozycjonowanie na pierwszej stronie SERP.

Ponieważ istnieje powszechne przekonanie, że ludzie skanują i przeglądają pierwsze 2 strony SERP,Ranking na pierwszej stronie daje szansę znalezienia Twojej firmy osobom, które szukają informacji przed zakupem produktów.

Jak działa SEO

roboty indeksujące używają tekstu do określenia treści stronydziałań, które przynoszą wyniki wyszukiwania, w tym indeksowanie, skanowanie i indeksowanie, a także ocena trafności i odzyskiwania.Elementy, które przyczyniają się do oceny jakości, obejmują:

  • Metatagi
  • Dostępność i użyteczność
  • Treść strony
  • Adresy URL i nazwy stron internetowych
  • Projekt strony
  • Charakterystyka łącza

Aby zrozumieć, w jaki sposób działa ten cykl, należy szczegółowo zapoznać się z działaniem SEO:

1. Przeszukiwanie:

Wyszukiwarki mają oprogramowanie zwane przeszukiwaczem lub robotem indeksującymtreść na stronie internetowej. Zwykle nie jest możliwe, aby pająk zauważył, że dodano nową stronę lub zaktualizowano starą codziennie. W rezultacie niektóre pająki mogą nie odwiedzać strony internetowej przez miesiąc lub dwa. Ponadto roboty indeksujące nie mogą indeksować chronionych hasłemstrony, filmy Flash, obrazy i JavaScript. Tak więc, jeśli większość z nich znajduje się w witrynie, zaleca się uruchomienie symulatora słów kluczowychaby sprawdzić, czy są one indeksowane przez oprogramowanie.

2. Indeksowanie:

Po zakończeniu indeksowania strony są zapisywane lub indeksowane w gigantyczna baza danych, w której istotne informacje są pobierane za każdym razem, gdy użytkownik wprowadza określone słowo kluczowe w wyszukiwarkach.

3. Wyszukiwanie pracy:

Po każdym rozpoczęciu wyszukiwania wyszukiwarka przetwarza żądanie i porównuje go z indeksowaną treścią. Aby podać dokładne dane, wyszukiwarka musi zmierzyć trafność wszystkich stron i dopasować je z indeksowanymi danymi i słowem kluczowym wprowadzonym w SERP.

4. Algorytm:

To jest narzędzie diagnostyczne zaprojektowane do przesiewania skatalogowanych słów kluczowych i adresy URL z odpowiednimi zwrotami. Szacuje prawdopodobne odpowiedzi i przywraca strony z frazą lub słowem wprowadzonym podczas wyszukiwania. Zasadniczo istnieją 3 algorytmy: Algorytmy na miejscu, Off-site i Whole-site.

Każdy typ algorytmu wygląda na różnych obszarach strony internetowej, w tymlinki, metatagi, gęstość słów kluczowych i tytuły. Ponieważ wyszukiwarki ciągle dostosowują swoje algorytmy, musisz być na bieżącozmiany w celu utrzymania wysokich rankingów.

5. Odzyskiwanie:

Wynik końcowy procesu jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania.

Związek między SEO a marketingiem cyfrowym

Większość ludzi myśli, że nie ma różnicy między SEO a marketingiem cyfrowym,aby to wyjaśnić, należy je głębiej przeanalizować. SEO ma na celu przynieść wyniki organiczne. Z drugiej strony, cyfrowe marketing ma na celu całościowe istnienie online firmy, która wykracza poza optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Aby pomóc firmie internetowejRozwijaj się, powinieneś przyjąć wiarygodne podejście do marketingu cyfrowego i wprowadzić skuteczną strategię SEO.

Marketing cyfrowy zintegrowany z SEO

Niektórzy eksperci marketingowi odnoszą się do kompleksowego SEO jako zintegrowanego cyfrowego marketing. Coraz częściej SEO ewoluuje w kluczowy aspekt skutecznego marketingu cyfrowego. Aby to zrozumieć, musisz docenić ile SEO zmieniło się przez lata. Techniki, które były skuteczne w latach 90. lub 2011 r., Są obecnie nieaktualne, co wymaga nowych metod.Obecnie istnieje wiele innych czynników, które mają wpływ na SEO, w tym na media społecznościowe i renomowane linki, jak w przeszłości.

Stworzenie skutecznej strategii SEO

Aby mieć świetny system SEO, musisz wprowadzić skuteczne SEO strategia. Dobra strategia obejmuje:

1. Rynek docelowy:

Skuteczne pozycjonowanie nie służy tylko do przyciągania ruchu do Twojej witryny, powinno pomóc aby dostosować demografię klientów i warunki geograficzne, aby upewnić się, że docierasz do potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi produktami.

2. Dostosowane do urządzeń mobilnych:

Google domaga się, aby strony internetowe pasowały do ​​urządzeń mobilnych i dawały takie samezadowolenie użytkowników na tych urządzeniach, podobnie jak osoby korzystające z komputerów.

3. Więcej opcji w wyszukiwarkach:

Aby Twoja strona była skuteczna, powinna nie tylko dobrze funkcjonować w jednej wyszukiwarce ale w innych wyszukiwarkach.

4. Słowa kluczowe odpowiadają zwrotowi z inwestycji:

Skoncentruj swoją uwagę na identyfikacji i użyciu odpowiednich słów kluczowych, które ludzie użyć do wyszukiwania informacji w celu zagwarantowania zwrotu z inwestycji.

5. Treść wysokiej jakości i przejrzysta strona internetowa:

Twoja witryna powinna być przyjazna dla użytkowników, przejrzysta w nawigacji i powinna zawierać treści wysokiej jakości.

Ostatecznie, w świecie zmieniających się algorytmów, zawsze powinieneś o tym wiedzieć SEO to niekończący się proces. Aby pomóc Ci się rozwijać wśród tych wszystkich zmian, zastanów się nad docelową publicznością, wprowadzając ją w życie strategie optymalizacji i pomyśl o użyteczności Twojej witryny.

November 23, 2017