Back to Question Center
0

Twój internetowy Business Vs. Nowi konkurenci - 3 niesamowite wskazówki od Semalta

1 answers:

Otwarcie sklepu internetowego jest prostym zadaniem. Otwarcie sklepu fizycznego może byćtrudne wyzwanie. Obejmuje to takie czynności, jak utrzymywanie zapasów, zamawianie materiałów eksploatacyjnych, kupowanie półek i płacenie za powierzchnię handlową. Jednak,tak nie jest w przypadku e-commerce online. Każda osoba posiadająca prostą wiedzę podstawową może założyć startup i zarobić przyzwoity dochódszeroki zasób internetu.

Mając tę wiedzę na uwadze, jest oczywiste, że każda firma rozpoczyna działalność lub średniej wielkościktóra już istnieje może stanąć w obliczu ostrej konkurencji ze strony nowych startupów online - asp hosting net reseller. Większość z tych nowych konkurentów dużo inwestuje w SEO i płatne reklamyzdobyć udział w rynku w pojedynczej niszy.

Przedsiębiorstwo handlu elektronicznego, które ma długoterminową siedzibę, może konkurować z takimi startupami,postępując zgodnie ze wskazówkami przedstawionymi przez Nik Chaykovskiy, Senior Customer Success Manager firmy Semalt.

1. Użyj kreatywnych metod marketingowych

Tradycyjne metody marketingowe obejmują baner reklamowy, reklamy PPC, a nawet produktumieszczenie w udanych sklepach, takich jak Amazon i eBay. Jednak duże firmy stosują metody kreatywne, takie jak płatne polecenia. Na przykład,firma może zorganizować koncert, w którym zaprasza klienta do udziału. W tym udziale klient może mieć opcję zadawania pytańkolejny za zniżkę. Takie skierowania prowadzą do większej sprzedaży niż płatne reklamy PPC.

Techniki marketingu treści, takie jak filmy instruktażowe, aby zachęcić obecnych klientów..Marketing społecznościowy i wysyłanie wiadomości e-mail umożliwiają udostępnianie. Udostępnianie jest dobre zarówno dla SEO, jak i pozyskiwania bezpośrednich klientów. W większości przypadków ludzieudostępniaj treści osobom, które natychmiast stają się klientami.

2. Zapewnij obsługę klienta Stellar.

Oferowanie najwyższej klasy obsługi klienta nie jest bezpośrednie dla nowych konkurentów. Jako sprzedawcakto jest w branży od dawna, to jest pole, w którym twoje doświadczenie wchodzi w życie. Na przykład, ma się szansę dać klientomwyjątkowe doświadczenie klienta. W niektórych sytuacjach możesz poprosić klienta o podobne informacje w mediach społecznościowych, a nawet o opinię w Google. Gwiezdnyklienci mogą tworzyć świadomość na temat swoich obserwatorów i zdobywać nowych użytkowników.

3. Zapewniaj wyjątkowe oferty.

W większości przypadków klienci, którzy udają się do nowego konkurenta, są starymi klientami. SEOpolega na udostępnianiu woluminu wyszukiwania, który nie przyciąga większej liczby użytkowników. W rezultacie potrzebujesz strategii, aby odzyskać dawną bazę klientów.E-mail marketing z bliska może być dobrą strategią. Można zacząć od podziękowania byłym klientom i zaoferowaniu oferty po niskiej cenie.W niektórych przypadkach dołącz bezpłatną ofertę do kupowanego produktu. Po odzyskaniu klientów możesz powrócić do starszych technik marketingowych.

Wniosek

Wielu przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność online, napotyka na ostrą konkurencjęod startupów. Osoby inwestujące w marketing online wykonują tony technik SEO, a także gdy pojawia się nowy, błyszczący konkurent,nastąpił spadek ruchu, który docierał do Twojej witryny. Zjawisko to powoduje, że cały proces SEO spada jako konkurentzajmuje pierwsze miejsce w wynikach SERP, uzyskując udział w ruchu. Jednak można przywrócić firmę do zwykłej, a więc konkurencja możezapadać. Dzięki powyższym wskazówkom możesz odzyskać swoich klientów i odzyskać najwyższą pozycję.

November 23, 2017