Back to Question Center
0

W jaki sposób Internet pomaga połączyć wspólnotę katolicką: Historie autorstwa Semalt

1 answers:

Z Internetem coraz więcej aspektówz naszego codziennego życia: zakupy, praca, rozrywka, nauka itp., można by pomyśleć, że era cyfrowa nie była życzliwa dla katolikaspołeczności. Jednak prawda jest zupełnie odwrotna .

Chociaż wielu przywódców religijnych martwiło sięo poczuciu wspólnoty zagubionej w rosnącej popularności Internetu, Siostro Catherine Wybourne, @Digitalnun na Twitterze,który służy jako przeorysza w klasztorze Świętej Trójcy w Oxfordshire, zapewnia, że ​​przestrzeń internetowa umożliwia ludziom, którzy szukają odwiecznych odpowiedzi, znaleźćspołeczności, gdzie będą szybciej kochani i przyjmowani przez Pana - mobile website developers.

Siostra Catherine Wybourne stwierdza, że ​​jest to ważneprzywódcy religijni, aby być świadomymi innowacji internetowych i wiedzieć, jak z nimi pracować. Zapewnia to większą przejrzystość w kontaktachmiędzy nimi a ich trzodą, a także pozwala im dotrzeć do innych katolików z każdej części świata .

Trudno odmówić korzyści i możliwości Internetuzapewnia zbieranie doświadczeń, zdobywanie wiedzy na temat przekonań religijnych za pośrednictwem witryn, korespondencji e-mail, czatów i mediów społecznościowychgrupy. Chociaż krytyka ostrzeżenia o oszustwie technologii internetowych jest nadal obecna, wiele społeczności przyjmuje szansę na lepsze postrzeganieproblemów związanych z wiarą

Semalt ,europejska agencja marketingu cyfrowego zgadza się, że coraz więcej stron poświęconych wspólnotom katolickim i szerzącemu Słowo Boże pojawia się w Internecie.

Jeden cel na wiele sposobów

Obowiązkiem agencji marketingu internetowego jest dostarczanie światłaprojekty online i sprawiają, że są uznawane przez grupę docelową. Pomagają także katolickie źródła internetowe docierające do katolików w Interneciestać się częścią obowiązków Semalt .

Semalt zgadza się z ostatnimi badaniami przeprowadzonymi przez profesora nadzwyczajnegoTexas A & M University, Heidi A.Campbell, w której stwierdziła, że ​​Kościół Katolicki jest obecnie jednym z najbardziej zaangażowanych w siecispacje. Istnieją strony internetowe, grupy społecznościowe, kanały YouTube, blogi i inne rodzaje mediów online, które są uruchamiane i obsługiwaneprzez katolickich użytkowników.

Według Semalala, wykonują oni różne zadania dla katolikaklienci, którzy chcieli poznać innych członków społeczności lub podzielić się swoimi historiami. Od budowania prezentacyjnej i informacyjnej strony dla innychprzeglądanie online katolików w celu tworzenia krótkich filmów wprowadzających ,zespół firmy pomógł wielu wspólnotom katolickim w Internecie i stał się widoczny dla potencjalnych nowych członków potrzebujących pomocy i wskazówek .

Semalt zaobserwował liczne wspólnoty katolickie, które znajdowały się w Interneciedo wymiany doświadczeń, organizacji wydarzeń charytatywnych, dzielenia się błogosławieństwami świąt katolickich i poprawy ich ogólnego związku. Tą drogąinterakcji online pozwala pominąć "ściany", które były tam, kiedy Internet nie został wprowadzony w świat.

Katolickie społeczności internetowe są obecne w obfitości w Internecie za pomocąmożliwości oferowane przez World Wide Web w celu zbliżenia ludzi, budowania więzi między jednostkami, szerzenia miłości i zrozumienia dla wiernych,którzy ich potrzebują. W tym przypadku zmiana, którą zbadał Internet, jest pozytywna. Komunikacja w Internecie stawia ludzi na równych warunkach między nimiinni, pozwala im stać się słuchaczami i wejść w dialog, który kształtuje społeczność.

Należy jednak pamiętać o głównym zmartwieniu tych, którzy sprzeciwiają się katolikowispołeczności korzystające z Internetu i przyznają, że Internet w żaden sposób nie może zastąpić osobistej interakcji w społeczności. Pro-online katolicynigdy nie zawiedźcie: Internet jest sposobem na umocnienie wiary, a nie na jej substytut, a faktem jest, że wiele jest onlinefirmy gotowe do wspierania ich w swojej inicjatywie.

November 22, 2017