Back to Question Center
0

Webmasterzy Nightmare lub jak radzić sobie z botami - Semalt Expert

1 answers:

Podobnie jak inne zagrożenia bezpieczeństwa, boty stały się poważnym problemem dla webmasterów. Wiele osób używa programów antywirusowych i antywirusowych, aby pozbyć się tych infekcji. Uruchomienie zapory ogniowej i wiedza, jakie typy procesów będą dla ciebie odpowiednie, są obowiązkowe, aby zapewnić ochronę systemów. Ale gdy rzeczy mają poważną formę, powinieneś porównać różne linie bazowe, aby mieć pojęcie o tym, co jest najbardziej odpowiednie dla twojego urządzenia - hublot rose gold women. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest dokładne sprawdzenie i ocena systemu, aby dowiedzieć się, czy masz bota, czy nie. Oto, jak znaleźć i usunąć boty w dużym stopniu .

Uruchom programy antywirusowe

Byłoby wspaniale, gdybyś uruchomił programy anty-malware. Znalezienie takich programów w Internecie jest łatwe. Musisz pobrać najnowszą wersję, a najlepszym programem do obejrzenia jest EyeBlink. To oprogramowanie jest idealne dla małych firm. Julia Vashneva, menadżer sukcesu Senior Semalt , ma osobiste doświadczenie, że program ten może łatwo znaleźć i usunąć złośliwe oprogramowanie i boty z systemu komputerowego. Wiele darmowych programów i programów jest dostępnych w Internecie, ale ten program nie jest bezpłatny, a za dostęp do wszystkich jego funkcji musiałbyś zapłacić .

Pobierz Hijack

Jeśli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z powyższego programu, możesz pobrać hijack z usługi trendsecure. com lub inna podobna strona internetowa. Pobieranie i instalowanie tego narzędzia nie zajmie dużo czasu. Musisz tylko zarejestrować się i utworzyć konto na stronie. Gdy konto będzie gotowe, możesz je pobrać i aktywować.

Sprawdź ustawienia Zapory programowej

Powinieneś często sprawdzać ustawienia zapory ogniowej, aby sprawdzić, czy aplikacja działa poprawnie. Ważne jest, abyś regularnie monitorował i dostosowywał swoje ustawienia. Wyczyść reguły zapory i nie zapomnij zapisać ustawień przed zamknięciem okna.

Sprawdź pliki hosta

Przejdź na dysk C komputera i przetestuj pliki hosta. Różne boty przepisują te pliki hostów, aby oszukać komputer osobisty w łączeniu się z nieautoryzowanymi adresami IP z serwera. Podczas łączenia się z Internetem należy zachować ostrożność i upewnić się, że połączenie zostało nawiązane wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanego i zatwierdzonego adresu IP. Zapobiegnie to uszkodzeniu komputera przez złośliwe oprogramowanie i boty. Jeśli znajdziesz coś podejrzanego, musisz wykonać kopie zapasowe plików hosta i usunąć podejrzane rzeczy i zapisać ustawienia tak szybko, jak to możliwe .

Użyj Menedżera zadań Windows

Należy użyć Menedżera zadań Windows lub Eksploratora procesów SysInternal, aby zapisać komputer przed złośliwym oprogramowaniem i botami. W tym celu należy najpierw posortować pliki według zasobów i usunąć boty. Ponadto należy zablokować adresy IP, które wyglądają na nowe i nie są zgodne z prawem. Jeśli podejrzane rzeczy pojawiają się dalej, powinieneś sporządzić ich listę i usunąć je z urządzenia tak wcześnie, jak to możliwe.

Wyszukaj w Internecie

Na koniec możesz przeszukać sieć w poszukiwaniu odpowiedniego procesu usuwania botów. Ich usuwanie jest skomplikowane dla tych, którzy nie wiedzą o programach antywirusowych i zabezpieczających przed szkodliwym oprogramowaniem .

November 24, 2017